Specjalista ds. Promocji

Firma: FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY

Branża: reklama & PR

Miasto: Warszawa

Oferta

OPIS STANOWISKA

Obowiązki Pracownika:
• udział i wsparcie promocyjne wydarzeń organizowanych przez FINA
• koordynowanie działań promocyjnych
• wysyłka newslettera
• pisanie i redagowanie informacji prasowych na media społecznościowe i strony FINA
• stały kontakt z grafikami i drukarniami współpracującymi z FINA
• analiza rynku i efektywności kampanii marketingowych
• prowadzenie dokumentacji realizowanych działań promocyjnych
• kształtowanie i dbanie o wizerunek instytucji

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe w obszarze promocji projektów kulturalnych
• praktyczna znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu promocji, PR
• mile widziana znajomość specyfiki pracy w instytucjach kultury
• dobra znajomość języka angielskiego
• wysoka kultura osobista, komunikatywność, rzetelność, kreatywność
i zdolność analitycznego myślenia
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• dobrą atmosferę pracy
• dostęp do szkoleń i rozwój zawodowy
• atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie do wypoczynku, miejsce lub stojaki na rowery)
• elastyczny czas rozpoczęcia pracy (7.30-9.30)

DODATKOWE INFORMACJE

WARUNKI APLIKOWANIA

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim z dopiskiem Specjalista ds. Promocji na adres: rekrutacja@fina.gov.pl najpóźniej do dnia 12.04.2024 r.
Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami oraz do zakończenia rekrutacji w dowolnym terminie.

Bardzo prosimy aby nadsyłane pliki były nazywane imieniem i nazwiskiem.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781, z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

oferta ważna do: 12.04.24

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl.

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Polecamy