Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Firma: Muzeum Narodowe w Poznaniu

Branża: reklama & PR

Miasto: Poznań

Oferta

OPIS STANOWISKA

Do obowiązków pracownika będzie należało:
- planowanie, realizacja i poddanie ewaluacji kampanii i promocji projektów MNP,
- kierowanie zespołami zadaniowymi,
- samodzielne przygotowywanie materiałów do publikacji w mediach społecznościowych i na stronie www MNP,
- wsparcie właściwych pracowników MNP w zakresie administrowania stronami internetowymi MNP,
- prowadzenie działań w obszarze komunikacji wewnętrznej Muzeum,
- przygotowywanie wewnętrznej dokumentacji w przyjętym obszarze działalności w zakresie postępowań o udzielenie zamówień publicznych,
- udział w zakresie elektronicznego zarządzania dokumentacją w przyjętym obszarze działalności.

WYMAGANIA

- wykształcenie wyższe magisterskie,
- umiejętności w zakresie tworzenia treści promocyjnych,
- doświadczenie w zakresie tworzenia kampanii promocyjnych i reklamowych,
- wiedza z zakresu muzealnictwa, mile widziane wykształcenie w zakresie historii sztuki,
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 lub wyższym,
- aktywność i inicjatywa w zakresie podejmowanych działań, proaktywna postawa,
- umiejętność i gotowość do pracy w zespole oraz współpracy z pracownikami z innych zespołów,
- wysoko rozwinięte poczucie odpowiedzialności za budowanie marki instytucji i samodzielność w realizacji zadań,
- zdolność do terminowej pracy, w warunkach ustalonych harmonogramów,
- pasja i zaangażowanie w realizację zadań służbowych.

OFERUJEMY

- stabilne zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- ciekawą pracę w kreatywnych zespołach,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń,
- udział w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Poznaniu i jego oddziałów),
- możliwość korzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

DODATKOWE INFORMACJE

WARUNKI APLIKOWANIA

Wymagane dokumenty:
- CV,
- list motywacyjny,
- pisemny zarys koncepcji najważniejszych zdaniem kandydata działań promocyjnych, marketingowych i komunikacyjnych w zakresie funkcjonowania Muzeum Narodowego w Poznaniu (tekst na maksymalnie 2 strony A4).

Sposób dostarczenia dokumentów:
Dokumenty prosimy dostarczyć na adres e-mail: mnp_kadry@mnp.art.pl

W dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonej przeze mnie ofercie pracy (dokumentach rekrutacyjnych) przez Muzeum Narodowe w Poznaniu, Aleje Marcinkowskiego 9, 61‐745 Poznań, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko specjalisty do spraw promocji i komunikacji, ogłoszenie o pracę nr 2/2024.

oferta ważna do: 19.04.24

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl.

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Polecamy