22.09.11, 22:06

POPloty

POPloty (23.09.2011 r.). Jakz awsze wsadzamy kij w mrowisko. tym razem piszemy m.in. o: trwającej kampanii, rejsowych wyprawach Prezydenta, a także o zupełnie nowym dzienniku...

Odnotowujemy kampanię wyborczą. Po Polsce jeżdzi Tuskobus. W informacjach prasowych nie znaleźliśmy odpowiedzi czy jeżdzi wybudowanymi, czy też może planowanymi autostradami.

Niewdzięczni dziennikarze z TVP Info poskarżyli się półgębkiem, że aktywiści z PSL-u ich nękają i po dożynkach i otwarciach remiz każą jeździć. Nacisków nie pochwalamy, ale w żadnym wypadku dzikich tańców, śpiewów i porykiwań nie odnotowano.

Jak pamięcią sięgamy, zawsze przed premierą nowego dziennika był strach, szemrania, prognozy, a potem kurz opadał. Tym razem kurz nie podniósł się nawet do góry, bo i nie było ku temu powodu. Czytanki o matriksie, agenturze i gejach z Ulicy Sezamkowej za wygórowane 1,80 PLN to trochę jednak mało. A Nowy Dzień jeszcze pamiętacie?

Za ocean przeleciał się Bronisław,  z zawodu prezydent. Jako że chwilowo brak floty i obsługi, skorzystał niczym mocarz jednego z najbogatszych państw świata z rejsowego samolotu. Tak, na pewno będą nas będa poważać w świecie.

Odbębniliśmy konferencję w BBC Krzemionki. Było jak zwykle – dużo gadania, zwłaszcza w przypadku Prezesa Wszystkich Ryśków: „wiecie, staramy się”, „będzie lepiej”, itd. Całość jasełek zwieńczył skromny poczęstunek: serniczek na jedną nóżkę, a winko na drugą. A podsumowować można spotkanie cytatem jednego z redaktorów BBC objadającego się dwoma porcjami sernika: „Panie, ale pierdoły i farmazony opowiadali”.

Do naszej redakcyjnej skrzynki trafił zerowy numer nowego magazynu „Bloomberg Businessweek Polska”.  Zamiast planowanego zdjęcia redaktora naczelnego na okładce,  otrzymaliśmy czerwony kwadracik z imieniem i nazwiskiem. Druga połowa POPlotowego duetu probowała przekonać pierwszą, że widocznie przestraszyli się okładki ze zdjęciem i stąd taki zabieg. Ale to chyba jednak zazdrość drugiej POPlotowej połówki z powodu fotogeniczności naczelnego...

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.