03.11.11, 18:15

AXN wspiera jesienną ramówkę

Telewizja AXN prowadzi kampanię reklamową jesiennych pozycji serialowych. Na potrzeby promocji emitowane są reklamy w prasie, internecie oraz działania ambientowe.

Telewizja AXN prowadzi kampanię reklamową jesiennych pozycji serialowych. Na potrzeby promocji emitowane są reklamy w prasie, internecie oraz działania ambientowe. Seriale wspierane reklamowo to m.in.  "Unforgettable: Zapisane w pamięci", "Statek (El Barco)", "Justified: Bez przebaczenia",  "Aniołki Charliego". Cała kampania prowadzona jest pod hasłem „Nie jesteśmy święci” i trwa od 30 września 2011 r. do końca listopada 2011 r.

Kampania prasowa realizowana jest w wybranych tytułach m.in. w "Party", "Gali", "Vivie!", "Polityce", "Newsweeku", a rozpoczęła się 12 października 2011 r. emisją reklamy serialu "Justified: Bez przebaczenia" w "Polityce". Potrwa do 13 listopada 2011 r. W layoutach reklamowych wykorzystywane są kody QR przekierowujące do strony www.axn.pl, gdzie można dowiedzieć się więcej o promowanych serialach.

Działania internetowe obejmą emisję reklam standardowych i niestandardowych w takich portalach jak Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl, Światseriali.pl oraz w portalu filmowym Filmweb.pl. Działania internetowe trwają od 30 września do 13 listopada 2011 r.

Działania ambientowe obejmują reklamę w 30 warszawskich klubach. Są to naklejki promujące seriale "Justified: Bez przebaczenia" oraz "Unforgettable: Zapisane w pamięci". Ambient rozpoczął się 16 października i potrwa do 15 listopada 2011 r.

Uzupełnieniem kampanii jesiennej jest ogólnopolski konkurs organizowany przez AXN – „Jestem aniołkiem - ale nie jestem święta” w ramach którego stacja poszukuje trzech przebojowych dziewcząt, które zostaną Aniołkami AXN, a tym samym staną się twarzami stacji. W konkursie mogą wziąć udział kobiety powyżej 18 roku życia.  Konkurs rozpoczął się 11 października, a oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 7 grudnia 2011 r. W tej chwili kończy się pierwsza faza konkursu, w której kandydatki mogą nadsyłać swoje aplikacje. Kolejnym etapem jest casting do którego zastaną zaproszone wybrane dziewczęta, a oceniać je będzie jury w składzie Roma Gąsiorowska, Michał Figurski, oraz Ewa Wojciechowska. Wybrana przez jurorów siódemka weźmie udział w czterech różnych konkurencjach, a finalnie internauci wybiorą trzy zwyciężczynie.

Działania reklamowe dedykowane do konkursu opierają się przede wszystkim na reklamie internetowej (Facebook, sieć Glossy Media, oraz AdTaily), oraz ambiencie w warszawskich klubach sportowych w postaci naklejek w szatniach. Kampania konkursowa potrwa do końca listopada, a działania ambientowe do 15 listopada 2011 r.

Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy PHD Media Direction.  Wszystkie materiały kreatywne przygotowała agencja Pompidou. 

Komentarze

Powiązane

20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
20.09.23, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP ogłosiła nominacje do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe
Telewizja Polska ogłosiła listę nominacji do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe. Najlepsze produkcje, zgłoszone przez nadawców publicznych z 14 krajów regionu, zostały wybrane przez jury złożone z międzynarodowych ekspertów branży TV.
20.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
KPOP NATION święto muzyki K-POP na żywo tylko w serwisie VOD.pl
23 września br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert "KPOP NATION" dedykowany fanom K-POPu. Wydarzenie będzie transmitowane na VOD.pl. Podczas koncertu wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku.
19.09.23, 16:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Mistrzostw Europy siatkarzy chętnie oglądany w TVP i Polsacie Sport
Finałowy mecz reprezentacji Polski z Włochami w siatkówce mężczyzn w ramach Mistrzostw Europy był chętnie oglądany zarówno na antenach Telewizji Polskiej jak i w Polsacie Sport.
19.09.23, 09:26
| telewizja / VOD » informacje
48. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni na antenie TVP Kultura
W Konkursie Głównym 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni znalazło się pięć koprodukcji Telewizji Polskiej. O Złote i Srebrne Lwy powalczą: „Figurant” Roberta Glińskiego, „Raport Pileckiego” Krzysztofa Łukaszewicza, „Święty” Sebastiana Buttnego, „Fin del Mundo?” Piotra Dumały oraz „Kos” Pawła Maślony.
18.09.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Spotkania Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa w TVP Sport
Telewizja Polska nabyła prawa do transmisji wszystkich spotkań Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa rozgrywanych w fazach grupowych Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy.
16.09.23, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu. Nowa odsłona kampanii społecznej Stowarzyszenia Program Czysta Polska w Polsacie
Od 1 września br. widzowie kanałów nadawanych przez Telewizję Polsat mogą oglądać nowe spoty Stowarzyszenia Program Czysta Polska powstałe w ramach kampanii społecznej „Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu”. 
15.09.23, 19:30
| telewizja / VOD » informacje
Razem dla bezpiecznych granic. Telewizja Polska organizuje koncert w Suwałkach
W niedzielę, 17 września br., w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę, TVP zorganizuje koncert „Razem dla bezpiecznych granic”, który odbędzie się w Suwałkach. W koncercie udział wezmą, m.in. Krzysztof Cugowski, Natasza Urbańska, Viki Gabor i Łukasz Drapała.
15.09.23, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Dokument Pisklaki Lidii Dudy nominowany w konkursue Prix Italia 2023
Koprodukcja Telewizji Polskiej pt. „Pisklaki” w reż. Lidii Dudy została nominowana do nagrody w konkursie Prix Italia 2023 w kategorii Telewizyjny Film Dokumentalny (TV Documentary). Nagrody Prix Italia przyznawane twórcom radia, telewizji i internetu należą do najstarszych i najbardziej prestiżowych branżowych wyróżnień w Europie.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.