01.12.11, 18:02

Dwa blogi stacji Planete+

Z okazji 15. urodzin PLANETE+ na stronie internetowej stacji ruszyły dwa blogi: podróżnika Wojciecha Nowakowskiego - „Dokoła Wojtek” oraz „Tamtaram”, prowadzony przez parę globtroterów Małgorzatę Wójcicką i Tomasza Larka.

Z okazji 15. urodzin PLANETE+ na stronie internetowej stacji ruszyły dwa blogi: podróżnika Wojciecha Nowakowskiego - „Dokoła Wojtek” oraz „Tamtaram”, prowadzony przez parę globtroterów Małgorzatę Wójcicką i Tomasza Larka.

"Tematyka podróżnicza i krajoznawcza jest od zawsze obecna w PLANETE+, przede wszystkim we wtorkowym paśmie NASZA PLANETA. Chcemy wspierać pasje naszych widzów dlatego treści antenowe wzbogacamy teraz o dwa blogi tworzone przez doświadczonych podróżników" - mówi Joanna Pogorzelska, dyrektor kanału PLANETE+.

Od 30 listopada na głównej stronie internetowej stacji jest dostępna zakładka „Blog”, która bezpośrednio kieruje odwiedzających do najświeższych wpisów w obu dziennikach. Internauci mają możliwość komentowania każdego wpisu umieszczonego przez wybranego autora.

„Dokoła Wojtek” to internetowy dziennik Wojciecha Nowakowskiego, polskiego obieżyświata oraz popularyzatora wiedzy krajoznawczej. Nazwa bloga nawiązuje do tytułu serii telewizyjnej „Dokoła Wojtek Polska” prowadzonej przez podróżnika. Drugi sezon serii widzowie PLANETE+ będą mogli oglądać już od piątku 9 grudnia. Zarówno na antenie, jak i na blogu Wojciech Nowakowski będzie opowiadał o polskich zabytkach zebranych w „Kanonie Krajoznawczym Polski”. Z kolei prowadzony przez artystów-grafików Małgorzatę Wójcicką i Tomasza Larka „Tamtaram” jest unikalnym blogiem podróżniczym z elementami artystycznymi. Para od 3 lat objeżdża świat, opisując w internetowym dzienniku odwiedzane przez siebie miejsca. Teksty pisane z różnych zakątków Ziemi są wzbogacane przez niebanalne fotografie. Uruchomiony blog „Tamtaram” zawiera archiwum wpisów z trzech lat.

Autorskie blogi prowadzą też inne kanały z rodziny CANAL+ Cyfrowy. Na stronie CANAL+ o filmie i wydarzeniach kulturalnych pisze redaktor naczelny „Filmu” Jacek Rakowiecki oraz szefowa działu kultury „Wprost” Małgorzata Sadowska. Blog prowadzą także dziennikarze redakcji sportowej CANAL+, m.in. Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński i Rafał Dębiński. Z kolei  na stronie kanału ale kino+ można śledzić blog krytyka filmowego Bartosza Żurawieckiego. Internetowy dziennik na stronie teleTOON+ prowadzą dwie pedagog Agnieszka Stachowiak i Ewa Maruszewska. Z kolei witryna HYPER+ zawiera cztery blogi prowadzone przez redaktorów: Tomka Kreczmara, Tadeusza Zielińskiego, Miłosza Brzezińskiego i Piotra Kubińskiego.

Komentarze

Powiązane

19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.