12.12.11, 18:23

Ruszyły zdjęcia do serialu TVP2 Ja to mam szczęście

W grudniu br., ruszyły zdjęcia do nowego serialu komediowego Dwójki „Ja to mam szczęście!”. W rolach głównych zobaczymy Kingę Preis i Jacka Braciaka stanowiących serialowe małżeństwo z trójką zwariowanych dzieci

W grudniu br., ruszyły zdjęcia do nowego serialu komediowego Dwójki „Ja to mam szczęście!”. W rolach głównych zobaczymy Kingę Preis i Jacka Braciaka stanowiących serialowe małżeństwo z trójką zwariowanych dzieci – Marcinem (Antek Królikowski) oraz wyłonionymi w drodze castingów: Elą (Natalią Idzikiewicz) oraz Zosią (Weroniką Kosobudzką). Serial w całości produkowany przez Telewizję Polską pojawi się już wiosną 2012 roku, tym samym zastępując „rodzinkę.pl”.

Główna akcja dzieje się w kuchni w miejscu rodzinnych spotkań, gdzie poruszane są codzienne tematy. Na czele nowej rodziny Polaków stoją: Joanna (Kinga Preis) z zawodu położna i Jerzy (Jacek Braciak) bezgranicznie oddany i po uszy zakochany w swojej żonie inżynier i developer. Oboje są po rozwodach, a połączyła ich miłość po przejściach. Z poprzednich związków Joanna (Kinga Preis) ma 14-letnią córkę Elę, Jerzy (Jacek Braciak) – 22-letniego syna Marcina a wspólnie wychowują ich oczko w głowie – kilkuletnią Zosię.

"Cieszę się, że udało nam się zaprosić dwójkę tak dobrych aktorów, jak Kinga Preis i Jacek Braciak do nowej serialowej propozycji Programu Drugiego. Siłą tego projektu są znakomici aktorzy.  „Ja to mam szczęście!” będzie również okazją aby zobaczyć  Annę Seniuk, Zdzisława Wardejna czy Ewę Kasprzyk w komediowych rolach. Wierzę też w talent młodego reżysera Sylwestra Jakimowa, jego świeże, komediowe  spojrzenie zostało już dostrzeżone na polskich festiwalach filmowych, myślę, że docenią je także widzowie. Za „Ja to mam szczęście!” odpowiadają producenci popularnej „rodzinki.pl” – to również  gwarancja sukcesu" - mówi Jerzy Kapuściński, Dyrektor TVP2.

Komentarze

Powiązane

25.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
MIXTAPE TV zmienia ramówkę i wprowadza nowe formaty
Od połowy września br. MIXTAPE TV wprowadza nowości programowe. Dodatkowo, 17 września br. uruchomiono nową stronę internetową. Stacja od niedawna stcja korzysta także z uproszczonej wersji logotypu.
21.09.23, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
TVP Nauka zaprasza do Fromborka z okazji 550. roczniy urodzin Mikołaja Kopernika
W sobotę, 23 września i w niedzielę, 24 września br. TVP Nauka zaprasza do Fromborka, gdzie podsumuje rok Mikołaja Kopernika obchodzony w związku z 550. rocznicą jego urodzin. 
21.09.23, 14:02
| telewizja / VOD » informacje
Porażka nowości Polsatu. The Real Housewives. Żony Warszawy oraz Temptation Island Polska z późniejszą porą emisji
Od środy, 27 września br. w Polsacie pojawi się nowe pasmo filmowe. Tym samym dwa programy z jesiennej ramówki Polsatu - „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” od przyszłego tygodnia będą miały nowe godziny emisji.
21.09.23, 08:30
| telewizja / VOD » seriale
Powrót serialu Szadź. Premiera wiosną 2024 r.
Premiera finałowego sezonu „Szadzi” planowana jest na wiosnę przyszłego roku. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Jowitę Budnik, Annę Cieślak, Karolinę Gorczycę, Bartosza Gelnera oraz Piotra Trojana.
21.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » książki
Netfliksowy Pan Samochodzik nie pomógł książkom Nienackiego
Wbrew pozorom, film z Panem Samochodzikiem, który zadebiutował niedawno na platformie Netflix nie spowodował „Samodzikomanii”. Książki Zbigniewa Nienackiego pozostają wciąż klasykami i są chętnie kupowane.
20.09.23, 20:26
| telewizja / VOD » informacje
Rytmy Dwójki. Autorski format TVP2 z udziałem Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego
W jesienniej ramówce TVP2 zadebiutował nowy muzyczny show „Rytmy Dwójki”, który będzie emitowany przez osiem tygodni,. W zaś programie pojawią się polskie przeboje w wykonaniu duetów, a publiczność wybierze swój ulubiony utwór.
20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
20.09.23, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP ogłosiła nominacje do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe
Telewizja Polska ogłosiła listę nominacji do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe. Najlepsze produkcje, zgłoszone przez nadawców publicznych z 14 krajów regionu, zostały wybrane przez jury złożone z międzynarodowych ekspertów branży TV.
20.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
KPOP NATION święto muzyki K-POP na żywo tylko w serwisie VOD.pl
23 września br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert "KPOP NATION" dedykowany fanom K-POPu. Wydarzenie będzie transmitowane na VOD.pl. Podczas koncertu wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.