15.12.11, 21:05

POPloty

POPloty (16.12.20111 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o tym, kto pokonał Czwórkę w Warszawie, o niespodziance w publicznym multipleksie oraz tym, kto podpadł na pierwszej linii...

Radiowa Czwórka z Wizją wciąż pikuje w dół i niczym anioły nie wie, gdzie jest dno. Ostatnio na "warsiawskim" rynku została przegoniona w cuglach przez stosunkowo nowe na rynku Radio Bajka. Z Kulfonem i Moniką, bez wizji.

W ramach przedświątecznych niespodziewajek, na tzw. publicznym multipleksie pojawił się kanał TVP Polonia. To nic, że adresowany do Polonii poza granicami kraju, nie ważne, że widzowie woleliby zobaczyć inne kanały tematyczne nadawcy publicznego. Logika myślenia władz Telewizji Vszystkich Polaków jeszcze długo pozostanie nieodgadnioną tajemnicą ludzkości.

Nie musieliśmy długo czekać, aby Janek Pospieszalski znowuż podpadł na całej linii. W ostatnich swoich telewizyjnych gawędach ogłosił Bronisława Geremka zdrajcą. Za naszego kędzierzawego ulubieńca przepraszał sam prezes Juliusz Braun. Jan Pospieszalski mimo to jak zwykle uważa  że jego racja jest najjegojsza. Trzymamy za jego racje kciuki i z niecierpliwością odliczamy do tygodnia, kiedy to w czwartek powróci na stałe tradycyjne podsumowanie dnia. Bo my Kulczyckiego bardzo lubimy.

Jakiś czas temu postanowiliśmy zabrać udział w quizie na agorowskim Plotku dotyczącym serialu "Klan". Jakież było nasze zdziwienie, że nie znaliśmy odpowiedzi na pytanie, kto śpiewa piosenkę w czołówce serialu. Zdaje się, że nawet Rysiek Rynkowski byłby w błędzie...

POPloty

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.