10.01.12, 12:29

Spadkobiercy - rozpoczyna się produkcja piątej serii widowiska

10 stycznia 2012 w warszawskim klubie Palladium rozpoczęły się pierwsze nagrania najnowszego, piątego sezonu improwizowanego serialu kabaretowego „Spadkobiercy” .

10 stycznia 2012 w warszawskim klubie Palladium rozpoczeły się pierwsze nagrania najnowszego, piątego sezonu improwizowanego serialu kabaretowego „Spadkobiercy” .
 
„Spadkobiercy” to jedyna produkcja telewizyjna, w której najlepsi polscy satyrycy (min. Maria Czubaszek, Artur Andrus, Joanna Kołaczkowska, Robert Górski, Marcin i Michał Wójcikowie, Wojciech Tremiszewski, Marek Grabie, Agnieszka Litwin, Piotr Bałtroczyk) prezentują swój talent improwizacyjny w jedynej w Polsce w 100 proc. improwizowanej mydlanej operze.

Głównym bohaterem „Spadkobierców” jest Jonathan Owens – bohater wojenny, szklany potentat i milarder – oraz jego rodzina. W skład której wchodzą: uzależniona od hazardu matka Maggie Mekintosz – Owens (Maria Czubaszek), synowie-utracjusze George i Billy (Robert Górski i Marcin Wójcik), porwana w wieku dwóch lat i odnaleziona w 14 lat później córka Dorin (Joanna Kołaczkowska). Nie brakuje również takich niezbędnych w każdym serialu elementów jak etatowi wrogowie: John MacPherson (Piotr Bałtroczyk) i Frank Dealey (Janusz Rewers), rodzinny lekarz -  Janusz Dreyfus (Marek Grabie), sekretarka Jonathana i agentka FBI Harriet Ferguson (Agnieszka Litwin), jej brat Harry (Michał Wójcik) oraz przyjaciel i doradca wszystkich Warren Johnson (Wojciech Tremiszewski).

W „Spadkobiercach” absolutnie nikt nie wie, co się wydarzy - zarówno bohaterowie, jak i twórca, pomysłodawca i reżysera „Spadkobierców” – Dariusza Kamysa, który, na kilka chwil przed wyjściem na scenę tłumaczy swojej ekipie o czym ma być najbliższa scena. Nie ma żadnych przygotowań, żadnych wcześniej przygotowanych dialogów.

Na antenie „Czwórki” wyemitowane zostało 49 premierowych odcinków tego widowiska. Premiera kolejnego piątego sezonu na antenie Czwórki odbędzie się w marcu. Gośćmi specjalnymi kolejnego sezony będą m.in.: Jan Nowicki, Majka Jeżowska i Radosław Brzózka.

Komentarze

Powiązane

25.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Razem najlepiej. Castorama uruchamia autorski podcast
“Razem najlepiej” to nowy projekt Castoramy, który ma promować kluczowe dla marki wartości. Będą to rozmowy o sile relacji z drugim człowiekiem, naszych wyborach i codziennym życiu. W roli prowadzącej wystąpi Katarzyna Jaroszyńska.
25.09.23, 15:00
| telewizja / VOD » seriale
Kreskówki w ofercie telewizji Metro
od 2 października br., naziemna telewizja Metro wprowadza nowe pasmo rozrywki dla najmłodszych widzów. W ofercie kanału znajdą się najpopularniejsze kreskówki, m.in. „New Looney Tunes”, „Batwheels” oraz „Tom i Jerry Show”. Animacje emitowane będą od poniedziałku do piątku, o godz. 06:00.
25.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
MIXTAPE TV zmienia ramówkę i wprowadza nowe formaty
Od połowy września br. MIXTAPE TV wprowadza nowości programowe. Dodatkowo, 17 września br. uruchomiono nową stronę internetową. Stacja od niedawna stcja korzysta także z uproszczonej wersji logotypu.
21.09.23, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
TVP Nauka zaprasza do Fromborka z okazji 550. roczniy urodzin Mikołaja Kopernika
W sobotę, 23 września i w niedzielę, 24 września br. TVP Nauka zaprasza do Fromborka, gdzie podsumuje rok Mikołaja Kopernika obchodzony w związku z 550. rocznicą jego urodzin. 
21.09.23, 14:02
| telewizja / VOD » informacje
Porażka nowości Polsatu. The Real Housewives. Żony Warszawy oraz Temptation Island Polska z późniejszą porą emisji
Od środy, 27 września br. w Polsacie pojawi się nowe pasmo filmowe. Tym samym dwa programy z jesiennej ramówki Polsatu - „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” od przyszłego tygodnia będą miały nowe godziny emisji.
21.09.23, 08:30
| telewizja / VOD » seriale
Powrót serialu Szadź. Premiera wiosną 2024 r.
Premiera finałowego sezonu „Szadzi” planowana jest na wiosnę przyszłego roku. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Jowitę Budnik, Annę Cieślak, Karolinę Gorczycę, Bartosza Gelnera oraz Piotra Trojana.
21.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » książki
Netfliksowy Pan Samochodzik nie pomógł książkom Nienackiego
Wbrew pozorom, film z Panem Samochodzikiem, który zadebiutował niedawno na platformie Netflix nie spowodował „Samodzikomanii”. Książki Zbigniewa Nienackiego pozostają wciąż klasykami i są chętnie kupowane.
20.09.23, 20:26
| telewizja / VOD » informacje
Rytmy Dwójki. Autorski format TVP2 z udziałem Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego
W jesienniej ramówce TVP2 zadebiutował nowy muzyczny show „Rytmy Dwójki”, który będzie emitowany przez osiem tygodni,. W zaś programie pojawią się polskie przeboje w wykonaniu duetów, a publiczność wybierze swój ulubiony utwór.
20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.