31.01.12, 18:19

Calapolskakibicuje.pl – nowy serwis dla fanów sportu

Z początkiem 2012 roku Grupa Polskapresse uruchomiła serwis będący strefą rozrywki dla kibiców.

Z początkiem 2012 roku Grupa Polskapresse uruchomiła serwis będący strefą rozrywki dla kibiców. Strona powstała głównie z myślą o Euro 2012, jednak liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami będą promować kulturalne kibicowanie nie tylko na arenach piłkarskich.

"Wszystkich fanów reprezentacji Polski zapraszamy do udziału w walentynkowym konkursie „Święty Walenty, kibic zawzięty!”. Lada moment zakończymy też głosowanie w plebiscycie „Pokaż, jak kibicujesz!”, w którym do wygrania jest netbook oraz szaliki reprezentacji" - mówi Michał Wieczorek, menedżer serwisu Ekstraklasa.net w Pionie Internet Grupy Polskapresse. "To dopiero początek. Rozdaliśmy już wiele atrakcyjnych nagród, a planujemy jeszcze więcej. Na stronie ciągle pojawiać się będą konkursy, quizy i zabawy dla kibiców" - dodaje Wieczorek.

Serwis Calapolskakibicuje.pl to promocja pozytywnego kibicowania poprzez prezentację najbarwniejszych sympatyków polskiej kadry oraz innych narodowych reprezentacji. Fani na Facebooku mogą brać udział w sondach, np. pomagając Franciszkowi Smudzie w wyborze pierwszej jedenastki na Euro 2012. "Serwisy społecznościowe to główny kanał komunikacji z naszymi czytelnikami. Dzięki nim chcemy informować naszych fanów o najnowszych akcjach, ale również zapewniać im rozrywkę" – mówi Wieczorek.

Na stronie kibice znajdą także informacje o gwiazdach zbliżających się Mistrzostw Europy oraz o naszych kadrowiczach. Nie zabraknie także niezbędnika kibica oraz terminarza najważniejszych wydarzeń.

"Do końca turnieju w Polsce i na Ukrainie chcemy przede wszystkim bawić kibiców reprezentacji piłkarskiej. Serwis promuje jednak także inne formy kibicowania – ma inspirować i bawić wszystkich fanów sportu" - mówi Paweł Nowacki, dyrektor działu rozwoju kontentu w Pionie Internet Polskapresse.

Komentarze

Powiązane

14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
05.09.23, 15:00
| internet » ludzie
Łukasz Szymak dołącza do Zarządu MZN Property SA oraz Grupy Morizon-Gratka
Z początkiem 2024 r. Łukasz Szymak obejmie funkcję CEO MZN Property SA oraz CEO Grupy Morizon-Gratka, a dotychczas pełniący te obowiązki Jarosław Święcicki przejdzie do rady nadzorczej MZN Property SA. W okresie przejściowym od 1 września br. Szymak będzie pełnił funkcję COO (dyrektora operacyjnego) obu spółek.
05.09.23, 10:01
| internet » informacje
Stan wyjątkowy na wybory. Będą dwie premiery tygodniowo
Od 5 września br. „Stan Wyjątkowy” będzie emitowany dwa razy w tygodniu. Premiery będą się odbywać na stronie głównej Onetu we wtorki o godz. 19:00, w soboty o godz. 20:00 i będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Podcast będzie dostępny również w aplikacji Onet Audio.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.