31.01.12, 18:19

Calapolskakibicuje.pl – nowy serwis dla fanów sportu

Z początkiem 2012 roku Grupa Polskapresse uruchomiła serwis będący strefą rozrywki dla kibiców.

Z początkiem 2012 roku Grupa Polskapresse uruchomiła serwis będący strefą rozrywki dla kibiców. Strona powstała głównie z myślą o Euro 2012, jednak liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami będą promować kulturalne kibicowanie nie tylko na arenach piłkarskich.

"Wszystkich fanów reprezentacji Polski zapraszamy do udziału w walentynkowym konkursie „Święty Walenty, kibic zawzięty!”. Lada moment zakończymy też głosowanie w plebiscycie „Pokaż, jak kibicujesz!”, w którym do wygrania jest netbook oraz szaliki reprezentacji" - mówi Michał Wieczorek, menedżer serwisu Ekstraklasa.net w Pionie Internet Grupy Polskapresse. "To dopiero początek. Rozdaliśmy już wiele atrakcyjnych nagród, a planujemy jeszcze więcej. Na stronie ciągle pojawiać się będą konkursy, quizy i zabawy dla kibiców" - dodaje Wieczorek.

Serwis Calapolskakibicuje.pl to promocja pozytywnego kibicowania poprzez prezentację najbarwniejszych sympatyków polskiej kadry oraz innych narodowych reprezentacji. Fani na Facebooku mogą brać udział w sondach, np. pomagając Franciszkowi Smudzie w wyborze pierwszej jedenastki na Euro 2012. "Serwisy społecznościowe to główny kanał komunikacji z naszymi czytelnikami. Dzięki nim chcemy informować naszych fanów o najnowszych akcjach, ale również zapewniać im rozrywkę" – mówi Wieczorek.

Na stronie kibice znajdą także informacje o gwiazdach zbliżających się Mistrzostw Europy oraz o naszych kadrowiczach. Nie zabraknie także niezbędnika kibica oraz terminarza najważniejszych wydarzeń.

"Do końca turnieju w Polsce i na Ukrainie chcemy przede wszystkim bawić kibiców reprezentacji piłkarskiej. Serwis promuje jednak także inne formy kibicowania – ma inspirować i bawić wszystkich fanów sportu" - mówi Paweł Nowacki, dyrektor działu rozwoju kontentu w Pionie Internet Polskapresse.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 19:00
| radio » informacje | internet » informacje
Prosto z Euro w WP SportoweFakty na czas Euro 2024
Redakcja WP SportoweFakty uruchomiła format „Prosto z Euro”, który prowadzą Marcin Gazda i Paweł Pawłowski. Nowy program to analizy i komentarze dotyczące nie tylko meczów, ale także kulisów całego turnieju.
12.06.24, 18:12
| internet » informacje
Jakdojade uruchamia sprzedaż biletów w Szczecinie 
Jakdojade rusza ze sprzedażą biletów w Szczecinie. Od teraz użytkownicy aplikacji będa mogli kupować bilety jednorazowe i okresowe na szczecińską komunikację miejską.
12.06.24, 14:15
| internet » informacje
Żyjemy piłkarskim Euro 24. Interia przygotowana na EURO 2024
Na czas EURO 2024 Interia będzie publikować na bieżąco informacje dotyczące wydarzenia. Portal przygotuje także specjalne formaty.
10.06.24, 15:15
| internet » informacje
Grupa WP kupuje 80 proc. udziałów w spółce Creative Eye SRL
Szallas Group należąca do Wirtualnej Polski Holding kupuje 80 proc. udziałów w rumuńskiej spółce Creative Eye SRL, zarządzającej platformą turystyczną Litoralulromanesc.ro. Wartość transakcji to 16,8 mln euro.
10.06.24, 10:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Anna Kalczyńska w ekipie Iberionu. Poprowadzi autorski format geopolityczny
Do Iberionu dołącza Anna Kalczyńska, która poprowadzi autorski format geopolityczny. Dziennikarka w ostatnich latach związana była ze stacją TVN.
09.06.24, 13:27
| internet » informacje
Wieczór Wyborczy w Onecie
9 czerwca br. o godz. 20:45 na stronie głównej Onetu ruszy Wieczór Wyborczy, który poprowadzi Marcin Zawada, dziennikarz Onetu. Dziennikarz w Studiu Wyborczym Live w Onecie przedstawi wyniki exit poll i będzie się łączył z reporterami Onetu i Faktu obecnymi w sztabach wyborczych. 
06.06.24, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Nowy serwis historyczny Polskiego Radia z okazji 35. rocznicy wyborów
Z okazji 35. rocznicy wyborów, Polskie Radio przygotowało specjalny historyczny serwis internetowy. Portal zawiera unikatowe nagrania z Archiwum Polskiego Radia i Archiwum Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa, dzięki czemu stanowi niezwykły dokument tamtych dni.
05.06.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Patrycjusz Wyżga gospodarzem wieczoru wyborczego w Wirtualnej Polsce
W niedzielę, 9 czerwca br. Wirtualna Polska przygotuje specjalny wieczór wyborczy dotyczący wyborów do europarlamentu. Program emitowany będzie na Stronie Głównej WP, kanale YouTube i w mediach społecznościowych.
05.06.24, 08:30
| internet » informacje
Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz. Kampania portalu rezerwacyjnego Travelist.pl
Pod hasłem „Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz” Travelist.pl ruszył z kampanią reklamową, która otwiera kolejny rozdział w komunikacji marketingowej portalu. Towarzyszyć jej będzie hasło.
04.06.24, 10:56
| internet » informacje
Dr Serce na YouTube. Prof. Robert Gajda gospodarzem nowego formatu
Na platformie YouTube zadebiutuje program internetowy „Dr Serce”, który jest prowadzony przez kardiologa, prof. Roberta Gajdę
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.