06.04.12, 20:55

SportConnect – portal dla sportowych profesjonalistów

27. lutego 2012 roku oficjalnie wystartował pierwszy w Polsce portal dedykowany profesjonalistom, którzy zawodowo zajmują się sportem.

27. lutego 2012 roku oficjalnie wystartował pierwszy w Polsce portal dedykowany profesjonalistom, którzy zawodowo zajmują się sportem. Jest to platforma wymiany wiedzy z różnych dziedzin treningu sportowego, od dietetyki, poprzez medycynę sportową po trening personalny, a także wyszukiwarka specjalistów i obiektów sportowych. Twórcami portalu są trenerzy polskich olimpijczyków – Jolanta Rusin-Krzepota oraz Sebastian Krzepota.

Serwis SporConnect.pl przeznaczony jest dla wszystkich, którzy wybrali sport jako ścieżkę swojej kariery zawodowej. Portal pełnie dwie zasadnicze funkcje: jest platformą wiedzy z zakresu treningu sportowego oraz wyszukiwarką zarówno profesjonalistów, zajmujących się wsparciem treningu, jak i obiektów z bazą sportową. Poprzez założenie własnego profilu, zarówno specjaliści, jak i obiekty, mogą promować się wśród tych, którzy poszukują porad profesjonalistów lub miejsc, w których mogą przeprowadzić sesje treningowe bądź szkolenia. Informacje publikowane na portalu, dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami a także z czołowymi portalami, propagującymi sport, prezentują najwyższy poziom merytoryczny.

"Zauważyliśmy dużą lukę wśród portali sportowych. Nie było platformy, dzięki której trenerzy, tacy jak my, mogli nawiązać kontakty z innymi specjalistami bądź uzyskać rzetelne odpowiedzi na nurtujące nas pytania" – mówi Jolanta Rusin-Krzepota, współwłaściciel portalu.

"Innym aspektem, który skłonił nas do podjęcia prac nad serwisem, jest fakt, że aby znaleźć odpowiedni obiekt z zapleczem sportowym, w którym można przeprowadzić sesje treningowe, obozy czy szkolenia, spędzaliśmy dużo czasu przeszukując Internet. Pomyśleliśmy, że warto ułatwić pracę zarówno nam, jak i wspomóc promocję dobrych ośrodków poprzez zgromadzenie ich w miejscu, gdzie będą ich szukać przedstawiciele grupy docelowej, do której chcą dotrzeć" - dodaje Sebastian Krzepota.

"Mamy również nadzieję, że osoby, które trenują amatorsko, znajdą na portalu wiedzę, która pozwoli im skutecznie i bezpiecznie rozwijać swoje pasje, a także, w razie potrzeby odnajdą specjalistę, dzięki któremu osiągną kolejny poziom zaawansowania" – kończy Jolanta Rusin-Krzepota.

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 16:00
| internet » informacje
Interia partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Interia została partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Plebiscyt „Diamentowe Lwiątka” wyłoni najlepszy polski film dla młodego widza. 
16.07.24, 08:30
| internet » informacje
Będą ostrzegać przed burzami. Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz przygotują specjalne alerty pogodowe
Gazeta.pl rozpoczyna w trakcie wakacji współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi.
13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 23.08.24

Do zdobycia komplet książek - "Agent. Zakładniczka" oraz "Agent. Okup".

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.