06.04.12, 20:55

SportConnect – portal dla sportowych profesjonalistów

27. lutego 2012 roku oficjalnie wystartował pierwszy w Polsce portal dedykowany profesjonalistom, którzy zawodowo zajmują się sportem.

27. lutego 2012 roku oficjalnie wystartował pierwszy w Polsce portal dedykowany profesjonalistom, którzy zawodowo zajmują się sportem. Jest to platforma wymiany wiedzy z różnych dziedzin treningu sportowego, od dietetyki, poprzez medycynę sportową po trening personalny, a także wyszukiwarka specjalistów i obiektów sportowych. Twórcami portalu są trenerzy polskich olimpijczyków – Jolanta Rusin-Krzepota oraz Sebastian Krzepota.

Serwis SporConnect.pl przeznaczony jest dla wszystkich, którzy wybrali sport jako ścieżkę swojej kariery zawodowej. Portal pełnie dwie zasadnicze funkcje: jest platformą wiedzy z zakresu treningu sportowego oraz wyszukiwarką zarówno profesjonalistów, zajmujących się wsparciem treningu, jak i obiektów z bazą sportową. Poprzez założenie własnego profilu, zarówno specjaliści, jak i obiekty, mogą promować się wśród tych, którzy poszukują porad profesjonalistów lub miejsc, w których mogą przeprowadzić sesje treningowe bądź szkolenia. Informacje publikowane na portalu, dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami a także z czołowymi portalami, propagującymi sport, prezentują najwyższy poziom merytoryczny.

"Zauważyliśmy dużą lukę wśród portali sportowych. Nie było platformy, dzięki której trenerzy, tacy jak my, mogli nawiązać kontakty z innymi specjalistami bądź uzyskać rzetelne odpowiedzi na nurtujące nas pytania" – mówi Jolanta Rusin-Krzepota, współwłaściciel portalu.

"Innym aspektem, który skłonił nas do podjęcia prac nad serwisem, jest fakt, że aby znaleźć odpowiedni obiekt z zapleczem sportowym, w którym można przeprowadzić sesje treningowe, obozy czy szkolenia, spędzaliśmy dużo czasu przeszukując Internet. Pomyśleliśmy, że warto ułatwić pracę zarówno nam, jak i wspomóc promocję dobrych ośrodków poprzez zgromadzenie ich w miejscu, gdzie będą ich szukać przedstawiciele grupy docelowej, do której chcą dotrzeć" - dodaje Sebastian Krzepota.

"Mamy również nadzieję, że osoby, które trenują amatorsko, znajdą na portalu wiedzę, która pozwoli im skutecznie i bezpiecznie rozwijać swoje pasje, a także, w razie potrzeby odnajdą specjalistę, dzięki któremu osiągną kolejny poziom zaawansowania" – kończy Jolanta Rusin-Krzepota.

Komentarze

Powiązane

20.03.23, 10:42
| radio » informacje | internet » informacje
Dobra robota: zarobki. Marcin Łukasik gospodarzem specjalnego sezonu podcastu Pracuj.pl
Zespół Pracuj.pl przygotowuje specjalny sezon podcastu „Dobra robota”. Najnowsza seria związana jest z kampanią zatytułowaną „Wszystko, co chcieliście wiedzieć o zarobkach, ale baliście się zapytać”.
19.03.23, 13:00
| internet » informacje
Spółka FORIGI rozwija platformę do zarządzania treścią w internecie
FORIGI, LegalTech wyspecjalizowany w usuwaniu bezprawnych treści z Internetu, przygotowuje się do wzrostu. Spółka pozyskała kilkunastu klientów i zakończyła z sukcesem pierwszą rundę finansowania.
17.03.23, 06:30
| internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Brand24 rozważa pozyskanie inwestora
Wrocławska spółka Brand24 chce przeanalizować możliwość pozyskania partnera, który przyspieszyłby dynamiczny rozwój firmy na rynkach zagranicznych.
15.03.23, 14:27
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska łączy redakcje et Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin
Od kwietnia br. Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. 
13.03.23, 16:00
| internet » informacje
Halo, tu bank. Podcast BGK w języku migowym
„Halo, tu bank” to autorski projekt Banku Gospodarstwa Krajowego, który ma uczyć o zrównoważonym rozwoju i angażować społeczność do udziału w wyzwaniach w tym temacie. Jest to pierwszy podcast firmowy przetłumaczony na polski język migowy.
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.