06.04.12, 20:59

Discovery Channel i TLC na wiosnę z premierami i lokalnymi produkcjami

Blisko pięćdziesiąt premier i rekordowa ilość polskich akcentów znajdzie się w ramówkach Discovery Channel i TLC na wiosnę.

Blisko pięćdziesiąt premier i rekordowa ilość polskich akcentów znajdzie się w ramówkach Discovery Channel i TLC na wiosnę.

Wiosenna propozycja Discovery Channel to połączenie nowych odcinków kultowych serii, takich jak „Prawda czy fałsz – pogromcy mitów”, czy „Łowcy burz”, z zupełnie nowymi propozycjami programowymi. Jest wśród nich dokument „Więcej niż magia”,  opowieść o Dynamo – niezwykłym brytyjskim magiku, który swoim kunsztem iluzjonistycznym podbija serca gwiazd showbusinessu. W wiosennej ramówce nie zabraknie też kilku polskich akcentów. Już 1. kwietnia na antenie Discovery Channel pojawi się pierwszy odcinek serii „Policyjne jednostki specjalne”, w którym ekipa Discovery będzie towarzyszyć trzem interdyscyplinarnym zespołom policyjnym działającym w Warszawie, Moskwie i Bukareszcie w ich codziennych zmaganiach ze światem przestępczym. To pierwsza regionalna produkcja Discovery Channel.

Na antenie kanału pojawi się też komentarz do największej czekającej Polskę imprezy - EURO 2012. W czerwcu, w dokumencie „Behind the scenes – EURO 2012” pokazane zostaną kulisy przygotowań do tego wydarzenia. Ekipa Discovery wyruszy w podróż po Polsce i Ukrainie, by pokazać zaplecze sportowe, infrastrukturę i system bezpieczeństwa tej największej w dziejach polskiego sportu imprezy masowej. Kolejny polski akcent znajdzie się w wiosennej serii „Amerykański Chopper: ojciec kontra syn”. Tu, w jednym z odcinków widzowie zobaczą reakcję Jurka Owsiaka na widok  „orkiestrowego” choppera. Narodziny tego „cacka” w warsztacie Paula Juniora obserwowała ekipa Discovery.

Wiosenną ramówkę Discovery Channel będzie wspierać kampania pod hasłem „Moc odkrywania”. Kampania obejmie on-air (Discovery Channel), prasę oraz online. Kreacje zostały przygotowane przez agencję kreatywną Ars Thanea we współpracy z działem marketingu warszawskiego oddziału Discovery Networks CEEMEA. Kampania rusza w sobotę, 3 marca br. i potrwa dwa miesiące.

Wśród 24 premier TLC zaplanowanych na tegoroczną wiosnę nie zabraknie także polskiej produkcji. Będzie nią seria „Matka czy nastolatka” z Joanną Koroniewską. Wcielając się w rolę gospodyni programu, prowadząca próbuje dociec genezy międzypokoleniowych konfliktów rodzinnych i pomóc w metamorfozie matek i ich dorastających córek.

Podobnie jak dotychczas, na antenie tego kanału będą poruszane tematy trudne i kontrowersyjne. W dokumencie „Chcę być facetem” TLC zapyta kobiety, które poddają się terapii zmiany płci o ich motywacje, rozterki i problemy, z jakimi się spotykają zarówno w kontaktach z osobami najbliższymi jak i ze światem zewnętrznym. Wśród innych dokumentów przełamujących tabu znajdą się m.in. takie propozycje jak „Wstydliwe choroby 3”, „Usunąć wspomnienia” czy „Odzyskać twarz – odzyskać życie”.

Wiosna to dla Discovery Networks CEEMEA w Polsce kolejny sezon pokaźnych inwestycji w rozwój naszych kanałów. Stawiamy przede wszystkim na mocną ofertę programową z rekordową ilością lokalnych, polskich produkcji telewizyjnych. Chcemy nadal zaspokajać ciekawość naszych widzów” - komentuje Olgierd Dobrzyński, Country Manager Central Europe w Discovery Networks CEEMEA.

Komentarze

Powiązane

25.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Razem najlepiej. Castorama uruchamia autorski podcast
“Razem najlepiej” to nowy projekt Castoramy, który ma promować kluczowe dla marki wartości. Będą to rozmowy o sile relacji z drugim człowiekiem, naszych wyborach i codziennym życiu. W roli prowadzącej wystąpi Katarzyna Jaroszyńska.
25.09.23, 15:00
| telewizja / VOD » seriale
Kreskówki w ofercie telewizji Metro
od 2 października br., naziemna telewizja Metro wprowadza nowe pasmo rozrywki dla najmłodszych widzów. W ofercie kanału znajdą się najpopularniejsze kreskówki, m.in. „New Looney Tunes”, „Batwheels” oraz „Tom i Jerry Show”. Animacje emitowane będą od poniedziałku do piątku, o godz. 06:00.
25.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
MIXTAPE TV zmienia ramówkę i wprowadza nowe formaty
Od połowy września br. MIXTAPE TV wprowadza nowości programowe. Dodatkowo, 17 września br. uruchomiono nową stronę internetową. Stacja od niedawna stcja korzysta także z uproszczonej wersji logotypu.
21.09.23, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
TVP Nauka zaprasza do Fromborka z okazji 550. roczniy urodzin Mikołaja Kopernika
W sobotę, 23 września i w niedzielę, 24 września br. TVP Nauka zaprasza do Fromborka, gdzie podsumuje rok Mikołaja Kopernika obchodzony w związku z 550. rocznicą jego urodzin. 
21.09.23, 14:02
| telewizja / VOD » informacje
Porażka nowości Polsatu. The Real Housewives. Żony Warszawy oraz Temptation Island Polska z późniejszą porą emisji
Od środy, 27 września br. w Polsacie pojawi się nowe pasmo filmowe. Tym samym dwa programy z jesiennej ramówki Polsatu - „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” od przyszłego tygodnia będą miały nowe godziny emisji.
21.09.23, 08:30
| telewizja / VOD » seriale
Powrót serialu Szadź. Premiera wiosną 2024 r.
Premiera finałowego sezonu „Szadzi” planowana jest na wiosnę przyszłego roku. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Jowitę Budnik, Annę Cieślak, Karolinę Gorczycę, Bartosza Gelnera oraz Piotra Trojana.
21.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » książki
Netfliksowy Pan Samochodzik nie pomógł książkom Nienackiego
Wbrew pozorom, film z Panem Samochodzikiem, który zadebiutował niedawno na platformie Netflix nie spowodował „Samodzikomanii”. Książki Zbigniewa Nienackiego pozostają wciąż klasykami i są chętnie kupowane.
20.09.23, 20:26
| telewizja / VOD » informacje
Rytmy Dwójki. Autorski format TVP2 z udziałem Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego
W jesienniej ramówce TVP2 zadebiutował nowy muzyczny show „Rytmy Dwójki”, który będzie emitowany przez osiem tygodni,. W zaś programie pojawią się polskie przeboje w wykonaniu duetów, a publiczność wybierze swój ulubiony utwór.
20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.