06.04.12, 21:08

Bonusy za przeniesienie numeru do Heyah MIX

Heyah przygotowała bonusy dla osób, które przeniosą numer od innych operatorów do Heyah MIX na Doładowania.

Heyah przygotowała bonusy dla osób, które przeniosą numer od innych operatorów do Heyah MIX na Doładowania. Klient przenoszący numer do Heyah Mix otrzyma na konto dodatkowe środki do wykorzystania na dowolne usługi: 30 zł, 120 zł, 300 zł lub nawet 500 zł.

Klienci przenoszący numer otrzymają do wyboru listę aparatów w specjalnych cenach przygotowanych dla tej promocji. Na liście znajdują się zarówno propozycje dla osób, które  nie umieją już funkcjonować bez stałego dostępu do internetu w telefonie, jak i modele zaspokajające potrzeby mniej wymagających użytkowników.

Oferta Heyah Mix na Doładowania zapewnia nie tylko swobodę w zakresie decydowania o czasie trwania umowy, ale również daje możliwość z korzystania ze wszystkich najlepszych ofert Heyah, m.in. pakietów Internet non Stop (100 MB za 9,08 zł, 600 MB za 15 zł czy 1,2 GB za 25 zł), usługi Freeyah dającej możliwość nieograniczonych, darmowych rozmów z innymi użytkownikami aplikacji Freeyah czy z usługi Bezpłatnie w Heyah, dzięki której do wszystkich w Heyah i Heyah Mix można dzwonić oraz wysyłać SMS-y bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.