06.04.12, 21:08

20. jubileusz Radia WAWA w klubie Platinium

Radio WAWA będzie świętować okrągłą rocznicę istnienia stacji wraz ze swoimi słuchaczami i gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Radio WAWA będzie świętować okrągłą rocznicę istnienia stacji wraz ze swoimi słuchaczami i gwiazdami polskiej sceny muzycznej. 3 kwietnia br. w trakcie urodzinowego wieczoru na scenie klubu „Platinium” wystąpią trzy polskie zespoły – Wilki, Feel i Manchester. Zaproszenia na imprezę można wygrywać w specjalnym konkursie antenowym, który potrwa do końca marca.

Aby zdobyć wejściówki na jubileusz Radia WAWA wystarczy wziąć udział w tworzeniu Listy 100 największych polskich przebojów, emitowanych przez ostatnich 20 lat na antenie stacji. Na stronie internetowej Radia WAWA jest już dostępna lista utworów, na które można oddać swój głos i uzasadnić swój wybór – zwycięzcy najlepszych argumentacji zostaną nagrodzeni. Konkurs potrwa do 30 marca br. Tego dnia lista największych polskich hitów na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat, jaka powstanie w wyniku głosowania słuchaczy, zostanie zaprezentowana w całości na antenie Radia WAWA. Pula nagród obejmuje specjalne wydawnictwa płytowe, atrakcyjne gadżety oraz czteroosobowe zaproszenia na dwudzieste urodziny Radia, które odbędą się w warszawskim klubie „Platinium” już 3 kwietnia o godz. 20.00.

Okrągły jubileusz poprowadzą prezenterzy Radia WAWA – Monika Tarka i Robert Kilen. Gości bawić będzie ekipa Radia WAWA i polscy wykonawcy – zespoły Wilki, Feel, Manchester oraz Marcin Kindla w duecie z Doniem. Po godz. 24.00 największe polskie przeboje będzie miksował dla gości DJ Adamus.

Urodzinowej akcji Radia WAWA towarzyszy miesięczna kampania promocyjna na antenie stacji, na łamach prasy ("Newsweek", "Gazeta Wyborcza", "Gala", "Logo", "Claudia", "Flesz" i "Moje Gotowanie") i w Internecie (Onet.pl, Wp.pl, Radiowawa.pl – specjalna podstrona, dedykowana konkursowi – oraz profil stacji na Facebooku). Za działania promocyjne odpowiada Grupa Radiowa Time.

Komentarze

Powiązane

28.11.23, 17:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Ruszyła II edycja Forum Dziennikarskiego Nagrody Woyciechowskiego
Forum Dziennikarskie Nagrody Woyciechowskiego to projekt stworzony w 2022 r. przez Radio ZET realizowany we współpracy z Uniwersytetem SWPS. Jego uczestnikami są studenci i studentki - stażyści, którzy tworzą Forum Dziennikarskie, korzystając ze wsparcia Rady Programowej oraz opiekunów stażu.
28.11.23, 14:38
| radio » informacje
Mrozu kolejnym gospodarzem formatu RMF FM w trasie
Mrozu będzie kolejnym po Agnieszce Chylińskiej i Darii Zawiałow gospodarzem audycji „RMF FM w trasie”. Artysta poprowadzi format od 2 grudnia br. w cztery kolejne soboty w godz. 15.00-17.00.
28.11.23, 09:51
| radio » informacje
BBC Studios z usługę BBC Podcasts Premium w Apple Podcasts także na polskim rynku
BBC Studios rozszerza dostępność subskrypcji BBC Podcasts Premium aż o 166 nowych krajów, w tym Polskę.Cena usługi wynosi 13,99 zł miesięcznie.
27.11.23, 06:30
| radio » informacje
Top Radia 357 na Kasprowym Wierchu. A w Warszawie koncert Midge Ure
Trzeci Top Radia 357 zostanie zrealizowany z Zakopanego - z finałem na Kasprowym Wierchu. Przed finałem audycji, w Warszawie odbędzie się koncert gwiazdy specjalnej - zagra Midge Ure, lider zespołu Ultravox i współtwórca Live Aid.
26.11.23, 16:49
| radio » informacje | kultura » muzyka
Marcin Del – M Jankowski zwycięzcą konkursu Wydaj płytę z Będzie Głośno!
Marcin Del – M Jankowski – młody wokalistka, autor tekstów, producent, zwyciężył w konkursie radiowej Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!”. Główną nagrodą w konkursie jest wydanie cyfrowej płyty z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia oraz koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie głośno!”.
24.11.23, 12:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Cenniki Grupy RMF na styczeń i luty 2024 r. bez podwyżek
Cenniki reklamowe Grupy RMF obowiązujące w styczniu i lutym 2024 r. pozostaną na niezmienionym poziomie.
24.11.23, 10:30
| radio » informacje
Ogólnopolski Konkurs Reportażystów Melchiory 2023. Lista laureatów
23 listopada br. ogłoszono nazwiska nagrodzonych twórców reportaży i dokumentów. Nagrody zostały przyznane w kategoriach: Reportaż Roku, Dokument Roku, Inspiracja Roku oraz Realizator Roku. Ogłoszono także laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Radiowej w dziedzinie reportażu o Grand Prix KRRiT oraz XXVI Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. 
24.11.23, 08:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Od 11 grudnia br. Grupa Eurozet zmienia ceny swoich flagowych produktów: Radia ZET, pakietu Audio ZET (71 stacji) i Audio ZET Boost (136 stacji).
23.11.23, 10:55
| radio » informacje | kultura » muzyka
Zimowy Sen Niedźwiedzia. Nakład płyty winylowej wyczerpany
Zaledwie w kilka dni wyczerpał się nakład specjalnej płyty winylowej przygotowanej przez Radio 357. „Zimowy Sen Niedźwiedzia” to świąteczna selekcja muzyczna Marka Niedźwieckiego.
23.11.23, 09:34
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Blisko 30 wydawców w portfolio nowej sieci reklamy audioXi
Wystartowało audioXi – sieć cyfrowej reklamy audio. Za wprowadzenie platformy na nasz rynek odpowiada Grupa RMF. Produkt ten obecny jest już łącznie na czterech rynkach europejskich.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.