06.04.12, 21:13

POPloty

POPloty (29.03.2012 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razme piszemy m.in. o: planowanych nowych kanałach TVP, nowym gospodarzu poranków w Esce oraz o tym, kto nie przeprowadzi rekolekcji dla młodzieży...

TVP stara się o kolejne koncesje dla planowanych kanałów tematycznych. Kolejno wystartować mają TVP Dokument oraz TVP Rozrywka. Ten ostatni od dawna znamy z głównych anten.

TVP ma nowego specjalistę ds. promocji. Został nim urzędujący minister spraw zagranicznych. Sikorski zwiedzając świat wzdłuż i wszerz, wysyła prospekty promujące TVP INFO do dyrektorów poszczególnych obiektów noclegowych. Współczujemy gościom hoteli – jeden serwis informacyjny z naszego kraju i bezsenność murowana.

W Krakowie kuria nie wydała zgody na rekolekcje prowadzone przez Tomasza Terlikowskiego. Dziennikarz chciał rozmawiać z młodzieżą o miłości i płodności. Jeśli będzie wakat w Krakowie, to my bardzo chętnie po sąsiedzku przeprowadzimy takowe rekolekcje. Najlepiej od razu z warsztatami.

Szymon „Miniratka” Majewski rozpoczął pracę w Esce. Słuchacze na forach wyrazili szeroki ‘entuzjazm’ dla nowego gospodarza poranka. Telewidzowie też wyrażają ‘entuzjazm’ na temat nowego programu showmena. Widać to w słupkach oglądalności, które można już zobaczyć tylko pod lupą.

I na koniec sensacyjna wiadomość z pogranicza Woronicza i Myśliwieckiej. Jak udało nam się ustalić, w kolejnej serii jednego z najpopularniejszych polskich seriali „Ojciec Mateusz” zmieni się osoba odtwarzająca tytułową rolę. Artura Żmijewskiego ma zastąpić dziennikarz radiowej Trójki – Piotr Stelmach. Pierwsze próby już trwają…

POPloty

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.