06.04.12, 21:13

POPloty

POPloty (29.03.2012 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razme piszemy m.in. o: planowanych nowych kanałach TVP, nowym gospodarzu poranków w Esce oraz o tym, kto nie przeprowadzi rekolekcji dla młodzieży...

TVP stara się o kolejne koncesje dla planowanych kanałów tematycznych. Kolejno wystartować mają TVP Dokument oraz TVP Rozrywka. Ten ostatni od dawna znamy z głównych anten.

TVP ma nowego specjalistę ds. promocji. Został nim urzędujący minister spraw zagranicznych. Sikorski zwiedzając świat wzdłuż i wszerz, wysyła prospekty promujące TVP INFO do dyrektorów poszczególnych obiektów noclegowych. Współczujemy gościom hoteli – jeden serwis informacyjny z naszego kraju i bezsenność murowana.

W Krakowie kuria nie wydała zgody na rekolekcje prowadzone przez Tomasza Terlikowskiego. Dziennikarz chciał rozmawiać z młodzieżą o miłości i płodności. Jeśli będzie wakat w Krakowie, to my bardzo chętnie po sąsiedzku przeprowadzimy takowe rekolekcje. Najlepiej od razu z warsztatami.

Szymon „Miniratka” Majewski rozpoczął pracę w Esce. Słuchacze na forach wyrazili szeroki ‘entuzjazm’ dla nowego gospodarza poranka. Telewidzowie też wyrażają ‘entuzjazm’ na temat nowego programu showmena. Widać to w słupkach oglądalności, które można już zobaczyć tylko pod lupą.

I na koniec sensacyjna wiadomość z pogranicza Woronicza i Myśliwieckiej. Jak udało nam się ustalić, w kolejnej serii jednego z najpopularniejszych polskich seriali „Ojciec Mateusz” zmieni się osoba odtwarzająca tytułową rolę. Artura Żmijewskiego ma zastąpić dziennikarz radiowej Trójki – Piotr Stelmach. Pierwsze próby już trwają…

POPloty

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.