06.04.12, 21:17

IMP wprowadza do oferty kolekcję Smaki świata

W sprzedaży jest już dostępna nowa seria wydawnicza szwedzkiej firmy IMP. „Smaki Świata” to kolekcja książek kucharskich, podzielona na tematyczne tomy, na przykład „Kurczak z patelni” czy „Sałatki na wszystkie pory roku”, w których znalazły się wyselekcjonowane przepisy z kuchni całego świata. Każda pozycja jest oprawiona w twardą okładkę i zawiera trzydzieści przepisów na potrawy z różnych krajów.

Seria „Smaki Świata” to najnowsza propozycja wydawnictwa IMP. Tworzy ją zbiór książek kucharskich, których autorzy za główny cel postawili sobie urozmaicenie menu domowych kucharzy o różnorodne potrawy, w tym również bardzo mało w Polsce znane.

"Przyglądając się polskiemu rynkowi wydawniczemu zauważyliśmy, że brakuje na nim książek kucharskich, które traktowałyby światową kuchnię przekrojowo. Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów i stworzyliśmy pozycję, która nie zamyka się w obrębie przepisów z jednego kraju " – wyjaśnia Katarzyna Gorzkowska-Pasek, Dyrektor Generalny wydawnictwa IMP. "Ważnym elementem serii jest egzotyczność zawartych przepisów. Wśród propozycji umieściliśmy dania rodem z krajów tak niezwykłych, jak na przykład Trynidad i Tobago " – dodaje Gorzkowska-Pasek.

Przepisy „Smaków Świata” zostały podzielone tematycznie i są wydawane w osobnych książkach. Każdy tom zawiera trzydzieści przepisów, uzupełnionych o ogólne informacje o potrawie i kraju z którego pochodzi, sugestie jak należy dane danie podawać, jakie pasują do niego trunki oraz kalkulator kalorii. Istotnym elementem mają być też informacje na temat zamienników, które można zastosować w miejsce rzadko w Polsce spotykanych i trudno dostępnych składników, co pozwala uniknąć długiego poszukiwania niezbędnych komponentów.

Seria jest dystrybuowana do subskrybentów za pośrednictwem poczty. Po złożeniu zamówienia na stronie czytelnik co 3-4 tygodnie będzie otrzymywał paczkę z nowymi książkami.

Komentarze

Powiązane

18.06.24, 13:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Specjalne wydanie serwisu GOL24 i Niezbędnik kica od Polska Press Grupa na EURO 2024
Z okazji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Polska Press Grupa przygotowała m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”.
18.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
16.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
15.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
14.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.06.24, 09:53
| prasa » ludzie
Dziennik Zachodni, Gazeta Współczesna, Kurier Poranny i Kurier Lubelski. Nowi redaktorzy naczelni serwisów i tytułów Polska Press Grupy
Polska Press Grupa kontynuuje zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych. Tym razem, w ramach rekrutacji, wyłonionych zostało trzech szefów redakcji, którzy pokierują czterema serwisami i tytułami należącymi do spółki.
12.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.