04.05.13, 12:43

Redmobile dla Philips Polska

Aplikacja "My Saeco"
fot.: materiały prasowe

W AppStore oraz sklepie Google Play pojawiła się bezpłatna aplikacja dla wszystkich, którzy kochają wyjątkowy smak i aromat kawy - "My Saeco". Celem aplikacji jest wsparcie użytkowników ekspresów Philips Saeco w eksploatacji urządzeń oraz dostarczenie im porad i treści, dzięki którym staną się kawowymi ekspertami. Za kompleksową realizację projektu odpowiada agencja Redmobile.

Aplikacja „My Saeco" wprowadza użytkowników urządzeń mobilnych w świat kawy, daleko wykraczając poza poradnictwo związane z eksploatacją ekspresów. Aplikacja działa jako player trzech tematycznych stacji sieci RMF FM: Jazz, Groove i Classic. Jej posiadacze korzystać mogą również z funkcji kawowego budzika, który pomoże im zerwać się na równe nogi przy brazylijskich rytmach lub delikatnie obudzić w subtelnym klimacie włoskiej cafeterii.

Aby wesprzeć domowych baristów w dążeniu do doskonałości, aplikacja „My Saeco" obok bogatej bilblioteki video, wyposażona została w symulator CoffeeArt'u, za pomocą którego można ćwiczyć rysowanie po aromatycznym napoju, a przygotowaną przez siebie wizualizacją podzielić się ze znajomymi na Facebooku.

„Projektując i tworząc aplikację My Saeco pragnęliśmy dostarczyć jej użytkownikom możliwie intensywne doznanie związane ze światem kawy. Wierzę, że udało nam się w taki sposób dobrać angażujące funkcje, łącząc je z pięknym, unikatowym designem, by budowały bogaty i aromatyczny świat kawy, dostępny dzięki ekspresom Philips Saeco. Aplikacja My Saeco to esencja wiedzy i łyk inspiracji" - mówi Borys Wróbel, CEO agencji marketingu mobilnego Redmobile.

Aplikacja „My Saeco" to pierwszy efekt współpracy agencji Redmobile i Philips Polska, w ramach której agencja odpowiedzialna była za kompleksową realizację projektu, w tym stworzenie mapy potrzeb użytkowników, zaprojektowanie funkcjonalności, kreację designu, kodowanie i przekazanie aplikacji do dystrybucji. W zakresie graficznego przygotowania projektu agencja Redmobile współpracowała z teamem kreatywnym Rokicki&Ściborowski.

           fot.: materiały prasowe

Aplikacja „My Saeco" przeznaczona jest na smartfony i tablety oparte na systemach Android i iOS. Jest dostępna bezpłatnie w AppStore i Google Play.

Komentarze

Powiązane

27.08.23, 09:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Oferteo ze wzrostem przychodów o 43 proc. w roku obrotowym 2022/2023
Platforma Oferteo, internetowy marketplace dla szerokiego spektrum usług działający w modelu na żądanie, w roku obrotowym 2022/2023 (kwiecień 2022 r. – marzec 2023 r.) wypracowała przychody netto na poziomie 42 mln zł. Oznacza to wzrost o 43 proc. w porównaniu z rokiem 2021/2022. 
19.08.23, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Circle K Polska kontynuuje ekspansję na polskim rynku. Otwarcie 400. stacji paliw
Sieć Circle K rozwija się na polskim rynku. Miniony rok kalendarzowy spółka zamknęła z liczbą 393 stacji paliw, a z końcem lipca br. otworzyła swój 400. punkt w Woźnikach przy autostradzie A1. 
16.08.23, 10:10
| biznes i technologie » wydarzenia branżowe
ORLEN paliwową marką numer 1 w Czechach
Do końca roku blisko 90 proc. stacji, działających dotychczas w Czechach pod marką Benzina, rozpocznie funkcjonowanie pod marką ORLEN. 
14.08.23, 07:00
| biznes i technologie » artykuły
Sztuczna inteligencja poza prawem. Co mają teraz zrobić firmy? Komentarz Sebastiana Drzewieckiego (SoftServe Poland)
Parlament Europejski przegłosował tzw. AI Act, który będzie regulował możliwe sposoby korzystania z technologii sztucznej inteligencji. Jednak do momentu opublikowania obowiązujących zapisów prawnych w ostatecznym kształcie, rynek będzie regulował się samodzielnie. Komentarz Sebastiana Drzewieckiego z SoftServe Poland.
11.08.23, 16:00
| biznes i technologie » informacje
InPost rozszerza partnerstwo z Vinted w UK
Firma InPost, platforma dostaw dla e-commerce w Europie, rozszerzyła podjętą w 2022 r. współpracę z Vinted, wprowadzając InPost Shop – nową usługę odbioru przesyłek w Wielkiej Brytanii.
05.08.23, 09:13
| biznes i technologie » informacje
GfK Polonia: Polski rynek gastronomiczny rośnie wartościowo, ale jest w złej kondycji
Polska gastronomia wciąż nie wyszła z zapaści po pandemii. Choć 57 proc. Polaków deklaruje, że przynajmniej raz w roku korzysta z usług restauracji i barów, to obecnie odwiedzają oni mniej lokali niż jeszcze rok temu - takie wnioski płyną z Raportu Gastronomicznego opracowanego przez Panel Gospodarstw Domowych GfK Polonia.
04.08.23, 20:15
| biznes i technologie » informacje
Wzrosły obroty i odpowiedzialność centrów handlowych w maju 2023 r.
W maju 2023 r. obroty najemców w centrach handlowych były o 3,8 proc. wyższe niż w maju 2022 r. W największych galeriach (powyżej 60 tys. mkw. GLA) obroty wzrosły o 2,3 proc. Duże obiekty (40-60 tys. mkw. GLA) notowały wzrosty o 4,9 proc., średnie (20-40 tys. mkw. GLA) o 1,9 proc., a najmniejsze (5-20 tys. mkw. GLA) o 4,9 proc. 
30.07.23, 18:00
| biznes i technologie » informacje
InPost umacnia pozycję w Wielkiej Brytanii
Grupa InPost kupiła 30 proc. udziału w Menzies Distribution Group Limited za 49,3 mln funtów. To wiodąca firma logistyczna w Wielkiej Brytanii i Irlandii. InPost i Menzies są także strategicznymi partnerami. InPost ma opcję nabycia pozostałego 70 proc. udziału w Menzies.
27.07.23, 20:46
| biznes i technologie » informacje
Eksport produktów SPAR Polska i nowa sieć w Izraelu
SPAR wejdzie na izraelski rynek detaliczny dzięki porozumieniu z lokalnym operatorem, Shufersal, największą siecią supermarketów w Izraelu. SPAR i Shufersal uruchomią wspólnie operatora, który będzie pracować nad otwarciem sklepów SPAR w Izraelu, a także dostarczał produkty SPAR do sieci Shufersal. 
24.07.23, 10:29
| biznes i technologie » artykuły
Jacek Bogocz (Capgemini Polska): Google Bard ma potencjał do osiągnięcia sukcesu
Google zaktualizował Barda - opartego na sztucznej inteligencji chatbot'a mającego być konkurencją dla ChatGPT. Aktualna wersja Google Bard przyniosła wiele zmian. Nową wersję Google Bard ocenia ekspert - Jacek Bogocz, AI & Analytics Consultant w Capgemini Polska.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.