06.09.13, 10:24

Nieruchomosci-Online.pl w nowej odsłonie i z e-magazynem

Okładka
Okładka magazynu Estate fot. materiały prasowe

Nowe logo, uruchomienie Organizera upraszczającego proces poszukiwania nieruchomości i wydanie nowego, bezpłatnego magazynu o rynku nieruchomości o nazwie „ESTATE" - to najważniejsze jesienne zmiany w portalu Nieruchomosci-Online.pl. Dzięki nim, serwis chce się stać jeszcze bardziej użyteczny dla internautów chcących kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość, a także dla agentów i biur nieruchomości.

 

O ile zmiana identyfikacji wizualnej serwisu to głównie zabieg wizerunkowy, mający na celu odświeżenie designu marki, o tyle oddanie do użytku Organizera jest ważnym krokiem przyspieszającym i upraszczającym proces wyszukiwania nieruchomości. Ta nowa funkcja umożliwia zebranie w jednym miejscu wszystkich ogłoszeń, które przykuły uwagę szukającego. Dzięki temu proces szukania nieruchomości przebiega zdecydowanie szybciej.

Kolejna inicjatywa Nieruchomosci-Online.pl - e-magazyn „ESTATE" - jest adresowana do osób chcących wynająć, sprzedać lub kupić nieruchomość, a także do agentów oraz biur nieruchomości. Każda z tych osób w nowym e-magazynie znajdzie artykuły i porady eksperckie dotyczące finansowania inwestycji i kwestii prawnych, raporty z rynku nieruchomości oraz najnowsze trendy w marketingu nieruchomości.

W pierwszym numerze e-magazynu znajdą się m.in. omówienie badania przeprowadzonego niedawno przez serwis Nieruchomosci-Online.pl na temat tego, co decyduje o popularności ogłoszeń na rynku nieruchomości i dlaczego niektóre ogłoszenia praktycznie z miejsca cieszą się ogromnym zainteresowaniem, podczas gdy inne zalegają miesiącami na portalach, nie generując praktycznie żadnego ruchu.

„Nasz magazyn ma być przede wszystkim platformą komunikacji. Będziemy w nim poruszali tematy ciekawe i jednocześnie bardzo praktyczne. Czytelnicy znajdą tam porady prawne, analizy rynkowe, rozmowy z ekspertami, czyli wszystko to, co warto wiedzieć o rynku nieruchomości. W ten sposób chcemy stać się jeszcze bardziej użyteczni dla naszych użytkowników - zarówno indywidualnych, jak i współpracujących z nami biur i agentów nieruchomości" - tłumaczy Michał Kurczycki, prezes spółki NNV będącej wydawcą magazynu.

Nieruchomosci-Online.pl jest jednym z najpopularniejszych serwisów z ogłoszeniami nieruchomości w Polsce. Aktualnie w portalu jest opublikowanych ponad 500 tys. ogłoszeń kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości. Według najnowszych danych PBI/ Gemius portal w czerwcu 2013 roku odwiedziło ponad 449 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali blisko 7 milionów odsłon. Właścicielem portalu jest szwajcarska spółka NNV AG, w której portfolio jest także kilka innych serwisów ogłoszeniowych, jak np. Autoteam.pl i Firmy.net.

Komentarze

Powiązane

01.12.23, 15:51
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Michał Piasecki zastępcą redaktora naczelnego dziennika Fakt
Michał Piasecki w roli zastępcy redaktora naczelnego Faktu dołączył do redakcji 1 grudnia br. Nowy wicenaczelny ma odpowiadać za kwestie online oraz za dalszy rozwój serwisu Fakt.pl.
30.11.23, 12:33
| internet » ludzie
WP wzmacnia rolę technologii. Jędrzej Matla awansuje, a Paulina Zyśk-Lisica i Paweł Karaszewski odchodzą z firmy
Od 1 grudnia 2023 r. na stanowisko p.o. dyrektora technologii i produktu reklamowego Wirtualnej Polski Media awansuje Jędrzej Matla. Zmiana ta jak tłumaczy firma jest częścią procesu mocniej integrującego produkty reklamowe i wydawnicze z obszarem IT.
28.11.23, 08:30
| internet » e-commerce
Allegro dalej rośnie. W Czechach trzy główne marki wygrywają
Allegro na polskim rynku zanotowało wzrost sprzedaży o 10,5 proc. Z kolei w Czechach nowa platforma zyskała aż 800 tys. aktywnych klientów.
27.11.23, 10:30
| internet » informacje
Demagog.org.pl partnerem TikToka
TikTok, w ramach stałych działań na rzecz zwalczania dezinformacji, rozpoczął współpracę z Demagog.org.pl, pierwszą i najdłużej działającą w Polsce organizacją fact-checkingową.
24.11.23, 09:30
| internet » ludzie
Olga Korolec dyrektorką zarządzającą Onetu od 2024 r.
Z początkiem stycznia 2024 r. Olga Korolec zostanie nową dyrektorką zarządzającą Onetu (Ringier Axel Springer) przejmując funkcję i dotychczasowe obowiązki Marty Badurek-Pietniczki, która udaje się na urlop macierzyński.
23.11.23, 17:45
| internet » informacje
Ruszyła III edycja Plebiscytu As Sportu Interii. W zeszłorocznej akcji oddano ponad 600 tys. głosów
20 listopada br. ruszyła trzecia edycja Plebiscytu Interii, w którym internauci wybierają najlepszego sportowca roku.
22.11.23, 06:30
| internet » informacje
WP Holding rośnie dynamicznie w III kwartale 2023 r. dzięki turystyce
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2023 r. wyniosły ponad 405 mln zł. To oznacza wzrost o niemal 50 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Największy wpływ na wyniki miał przede wszystkimniemal trzykrotny wzrost zysków w obszarze turystyki.
21.11.23, 16:00
| internet » e-commerce
Supermocje.pl. Nowy Serwis Gazeta.pl ma informować o wyprzedażach i promocjach
Gazeta.pl przed Black Week uruchomiła serwis Supermocje.pl, który ma informować o wyprzedażach, promocjach i zniżkach.
21.11.23, 09:47
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Finałowy turniej Davis Cup 2023 na platformie Pilot WP
21 listopada br. rozpocznie się kolejna edycja finałowego turnieju Davis Cup 2023. Wszystkie mecze będą rozgrywane w hiszpańskiej Maladze od 21 do 26 listopada br.
20.11.23, 08:30
| internet » informacje
WP inwestuje w Legimi. Spółka kupiła 12,5 proc. akcj
Spółka Wirtualna Polska Media nabyła mniejszościowy pakiet akcji spółki Legimi S.A. Działającej na rynku ebooków w Polsce. Za pakiet 12,5 proc. akcji spółki zapłaciła 5,3 mln zł.