14.12.13, 22:01

Nowa wersja aplikacji IPLA na Android

Logo aplikacji
Fot.: Materiały prasowe

W Google Play pojawiła się nowa wersja aplikacji IPLA na Android, a w niej po raz pierwszy także płatne treści filmowe – kilkaset tytułów z największych studiów oraz filmowe pakiety programowe dostępne w ramach platformy. IPLA jest najlepiej ocenianą polską aplikacją VOD w Google Play, a liczba jej pobrań właśnie przekroczyła 2 miliony.

W zaktualizowanej aplikacji IPLA pojawiły się nowe filmy oraz pakiety płatne - IPLA PREMIUM i IPLA PREMIERY, a dla użytkowników tabletów i smartfonów są już dostępne takie hity, jak: „Szybcy i wściekli 6”, „Kac Vegas 3”, „Wielki Gatsby”, „Drogówka”, „Układ zamknięty”, wkrótce „Człowiek ze stali” oraz przedpremiery seriali TVP. W aplikacji znalazły się tytuły z największych wytwórni, m.in. Warner Bros i Universal, a ich liczba będzie regularnie rosnąć.

Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android mogą teraz korzystać z biblioteki IPLI w pełnym zakresie – bezpłatnych filmów, seriali, programów z anten ponad 30 kanałów i wydarzeń sportowych, 26 kanałów linearnych, m.in. w ramach pakietów IPLA NET TV i IPLA SPORT oraz płatnych filmów i przedpremier seriali.

Dostęp do pojedynczych filmów oraz całych pakietów IPLI w nowej aplikacji można zamówić za pośrednictwem SMS. Po wybraniu opcji KUP następuje ponowne potwierdzenie chęci zakupu, a następnie jego realizacja. W aplikacji mobilnej na Android jest także możliwe odtwarzanie treści wykupionych wcześniej na innym urządzeniu lub przez stronę www.ipla.tv. Natomiast abonenci Cyfrowego Polsatu i inni użytkownicy IPLI, którzy wykupili dostęp do pakietów IPLI z poziomu aplikacji na Android, mogą korzystać z serwisu także przez stronę www.ipla.tv oraz za pośrednictwem aplikacji IPLA na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami iOS i Windows Phone oraz Smart TV (Samsung, Philips, LG).

IPLA na system Android umożliwia oglądanie i zapisywanie do off-line wybranych popularnych programów telewizyjnych, serwisów informacyjnych, seriali, teledysków, koncertów, a teraz także filmów, dzięki czemu można oglądać je w podróży nawet bez dostępu do Internetu. Posiada funkcję kanałów telewizyjnych na żywo - użytkownicy mają dostęp do 26 stacji, wśród których są m.in. Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport, Eurosport2, Discovery, FilmBox, Polsat News i wiele innych.

Dodatkowo, na start nowej funkcji Cyfrowy Polsat przygotował wyjątkową promocję – wybrane filmy tylko za 1 zł. W tej cenie można obejrzeć m.in. takie pozycje, jak: „Idy marcowe”, „Wyspa dinozaura”, „Poznasz przystojnego bruneta”, „Lektor”, „Largo Winch”, „Kac Wawa” i inne.

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 16:00
| internet » informacje
Interia partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Interia została partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Plebiscyt „Diamentowe Lwiątka” wyłoni najlepszy polski film dla młodego widza. 
16.07.24, 08:30
| internet » informacje
Będą ostrzegać przed burzami. Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz przygotują specjalne alerty pogodowe
Gazeta.pl rozpoczyna w trakcie wakacji współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi.
13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 23.08.24

Do zdobycia komplet książek - "Agent. Zakładniczka" oraz "Agent. Okup".

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.