Eurosport - przewodnikiem po mistrzostwach świata w Brazylii

David James
Fot.: materiały prasowe

Eurosport przygotował ofertę dla kibiców piłki nożnej, podczas zbliżającego się mundialu w Brazylii. Najświeższe wiadomości będą przekazywane bezpośrednio ze studia, umieszczonego na legendarnej plaży Copacabana. Codziennie kibice będą mogli obejrzeć pięć programów, a analizą meczów zajmą się eksperci światowej klasy. Eurosport przygotował także ofertę online dla fanów będących w ruchu. 

W skład komentatorskiej drużyny gwiazd Eurosportu wejdą: trener Arsenalu Arsène Wenger, zwycięzca mundialu z 1990 roku Thomas Berthold, słynny angielski bramkarz David James, pomocnik Joey Barton i trzykrotny triumfator Serie A, Francuz Olivier Dacourt.

Mundialowe programy będą zaczynać się wcześnie rano, a kończyć późnym wieczorem. W ich skład wejdą:

„Brazilmania” – o godz. 8:30
Widzowie będa mogli obejrzeć przygotowane przez ekspertów Eurosportu, podsumowanie dnia poprzedniego oparte m.in. na statystykach przygotowanych przez firmę Opty oraz zapowiedź aktualnych spotkań, również w oparciu o wiadomości dostarczane przez dziennikarzy Eurosportu w Brazylii.

„Bom Dia Rio” (“Dzieńdobry Rio”) – godz. 14:30 i 17:30
Ten 10-minutowy program będzie nadawany bezpośrednio ze studia w Brazylii. „Bom Dia Rio” oznacza „Dzień dobry Rio”, a to dlatego, że w tych godzinach w Kraju Kawy jest poranek. Poprowadzi go dziennikarka Carolina de Moraes. W programie widzowie będą mogli się dowiedzieć, co pisze lokalna prasa, a dziennikarze skupią się na analizie pierwszego meczu danego dnia, o godz. 18. „Dzień dobry Rio” będzie pokazywał również jak mundial wpływa na codzienne życie Brazylijczyków.

„Copacabana Live” – godz. 20:30 i 23:30
Na żywo z plaży Copacabana poprowadzi go Ashley House. Widzowie będa mogli zobaczyć analizy ekspertów: Arsène’a Wengera, Thomasa Bertholda, Davida Jamesa, Joeya Bartona i Oliviera Dacourta. Będą oni zapowiadać mecze zaczynające się o godz. 21 i o północy, a także komentować spotkania, które odbyły się wcześniej tego dnia. Najświeższe informacje, będą przekazywane od dziennikarzy Eurosportu, na żywo prosto ze stadionów. Kibice dowiedzą się o każdej bramce, która zostanie rozpisana na specjalnej grafice.

Dzięki współpracy pomiędzy Eurosportem a firmą Opta zajmującą się statystykami, po każdym meczu zostanie wybrany najlepszy piłkarz. Również po fazie grupowej widzowie dowiedzą się, kto zasłużył na miano MVP. Wybór będzie oparty na danych dostarczanych przez Opta, według kryteriów ustalonych przez Eurosport.

Eurosport przygotował także szeroką ofertę na mundial w Internecie. Eurosport.com ma być przestrzenią, w której kibice będą mogli dzielić się swoją pasją i poprzez którą uzyskają dostęp do newsów, artykułów, filmów, z których będą mogli korzystać na komputerach, telefonach i tabletach.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.