Eurosport - przewodnikiem po mistrzostwach świata w Brazylii

David James
Fot.: materiały prasowe

Eurosport przygotował ofertę dla kibiców piłki nożnej, podczas zbliżającego się mundialu w Brazylii. Najświeższe wiadomości będą przekazywane bezpośrednio ze studia, umieszczonego na legendarnej plaży Copacabana. Codziennie kibice będą mogli obejrzeć pięć programów, a analizą meczów zajmą się eksperci światowej klasy. Eurosport przygotował także ofertę online dla fanów będących w ruchu. 

W skład komentatorskiej drużyny gwiazd Eurosportu wejdą: trener Arsenalu Arsène Wenger, zwycięzca mundialu z 1990 roku Thomas Berthold, słynny angielski bramkarz David James, pomocnik Joey Barton i trzykrotny triumfator Serie A, Francuz Olivier Dacourt.

Mundialowe programy będą zaczynać się wcześnie rano, a kończyć późnym wieczorem. W ich skład wejdą:

„Brazilmania” – o godz. 8:30
Widzowie będa mogli obejrzeć przygotowane przez ekspertów Eurosportu, podsumowanie dnia poprzedniego oparte m.in. na statystykach przygotowanych przez firmę Opty oraz zapowiedź aktualnych spotkań, również w oparciu o wiadomości dostarczane przez dziennikarzy Eurosportu w Brazylii.

„Bom Dia Rio” (“Dzieńdobry Rio”) – godz. 14:30 i 17:30
Ten 10-minutowy program będzie nadawany bezpośrednio ze studia w Brazylii. „Bom Dia Rio” oznacza „Dzień dobry Rio”, a to dlatego, że w tych godzinach w Kraju Kawy jest poranek. Poprowadzi go dziennikarka Carolina de Moraes. W programie widzowie będą mogli się dowiedzieć, co pisze lokalna prasa, a dziennikarze skupią się na analizie pierwszego meczu danego dnia, o godz. 18. „Dzień dobry Rio” będzie pokazywał również jak mundial wpływa na codzienne życie Brazylijczyków.

„Copacabana Live” – godz. 20:30 i 23:30
Na żywo z plaży Copacabana poprowadzi go Ashley House. Widzowie będa mogli zobaczyć analizy ekspertów: Arsène’a Wengera, Thomasa Bertholda, Davida Jamesa, Joeya Bartona i Oliviera Dacourta. Będą oni zapowiadać mecze zaczynające się o godz. 21 i o północy, a także komentować spotkania, które odbyły się wcześniej tego dnia. Najświeższe informacje, będą przekazywane od dziennikarzy Eurosportu, na żywo prosto ze stadionów. Kibice dowiedzą się o każdej bramce, która zostanie rozpisana na specjalnej grafice.

Dzięki współpracy pomiędzy Eurosportem a firmą Opta zajmującą się statystykami, po każdym meczu zostanie wybrany najlepszy piłkarz. Również po fazie grupowej widzowie dowiedzą się, kto zasłużył na miano MVP. Wybór będzie oparty na danych dostarczanych przez Opta, według kryteriów ustalonych przez Eurosport.

Eurosport przygotował także szeroką ofertę na mundial w Internecie. Eurosport.com ma być przestrzenią, w której kibice będą mogli dzielić się swoją pasją i poprzez którą uzyskają dostęp do newsów, artykułów, filmów, z których będą mogli korzystać na komputerach, telefonach i tabletach.

Komentarze

Powiązane

25.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Razem najlepiej. Castorama uruchamia autorski podcast
“Razem najlepiej” to nowy projekt Castoramy, który ma promować kluczowe dla marki wartości. Będą to rozmowy o sile relacji z drugim człowiekiem, naszych wyborach i codziennym życiu. W roli prowadzącej wystąpi Katarzyna Jaroszyńska.
25.09.23, 15:00
| telewizja / VOD » seriale
Kreskówki w ofercie telewizji Metro
od 2 października br., naziemna telewizja Metro wprowadza nowe pasmo rozrywki dla najmłodszych widzów. W ofercie kanału znajdą się najpopularniejsze kreskówki, m.in. „New Looney Tunes”, „Batwheels” oraz „Tom i Jerry Show”. Animacje emitowane będą od poniedziałku do piątku, o godz. 06:00.
25.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
MIXTAPE TV zmienia ramówkę i wprowadza nowe formaty
Od połowy września br. MIXTAPE TV wprowadza nowości programowe. Dodatkowo, 17 września br. uruchomiono nową stronę internetową. Stacja od niedawna stcja korzysta także z uproszczonej wersji logotypu.
21.09.23, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
TVP Nauka zaprasza do Fromborka z okazji 550. roczniy urodzin Mikołaja Kopernika
W sobotę, 23 września i w niedzielę, 24 września br. TVP Nauka zaprasza do Fromborka, gdzie podsumuje rok Mikołaja Kopernika obchodzony w związku z 550. rocznicą jego urodzin. 
21.09.23, 14:02
| telewizja / VOD » informacje
Porażka nowości Polsatu. The Real Housewives. Żony Warszawy oraz Temptation Island Polska z późniejszą porą emisji
Od środy, 27 września br. w Polsacie pojawi się nowe pasmo filmowe. Tym samym dwa programy z jesiennej ramówki Polsatu - „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” od przyszłego tygodnia będą miały nowe godziny emisji.
21.09.23, 08:30
| telewizja / VOD » seriale
Powrót serialu Szadź. Premiera wiosną 2024 r.
Premiera finałowego sezonu „Szadzi” planowana jest na wiosnę przyszłego roku. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Jowitę Budnik, Annę Cieślak, Karolinę Gorczycę, Bartosza Gelnera oraz Piotra Trojana.
21.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » książki
Netfliksowy Pan Samochodzik nie pomógł książkom Nienackiego
Wbrew pozorom, film z Panem Samochodzikiem, który zadebiutował niedawno na platformie Netflix nie spowodował „Samodzikomanii”. Książki Zbigniewa Nienackiego pozostają wciąż klasykami i są chętnie kupowane.
20.09.23, 20:26
| telewizja / VOD » informacje
Rytmy Dwójki. Autorski format TVP2 z udziałem Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego
W jesienniej ramówce TVP2 zadebiutował nowy muzyczny show „Rytmy Dwójki”, który będzie emitowany przez osiem tygodni,. W zaś programie pojawią się polskie przeboje w wykonaniu duetów, a publiczność wybierze swój ulubiony utwór.
20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.