Polski Playboy TV w Internecie

Polsat nie chce już czekać na pozwolenie KRRiT
Jak nieoficjalnie dowiedział się Portal Medialny mediaFM.net, na przełomie maja i czerwca ma ruszyć internetowa emisja polskiej wersji językowej kanału Playboy TV. POLSAT nie chce już czekać na oficjalną zgodę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i chce jak najszybciej zaprezentować obiecywany już od bardzo dawna kanał erotyczny. Emisja w Internecie nie wymaga zezwoleń polskiego regulatora. Dla potrzeb polskiej wersji wykupiono już domeny www. playboy.tv oraz www.playboytv.pl. Sygnał kanału będzie emitowany w czasie rzeczywistym, zaś jakość będzie dostosowana do szybkości łącza odbiorcy.

Jak można się domyślać, dostęp do Playboy TV będzie płatny - płatności mają być dokonywane za pomocą kart kredytowych, SMS-ów oraz przelewami z kont osobistych wybranych banków. Jak się dowiedzieliśmy, POLSAT prowadzi rozmowy na ten temat z największymi bankami, a także z kilkoma dostawcami usług mobilnych. Co ciekawe, możliwe będzie wykupienie usługi na określoną pozycję programową, na kilka godzin, dni, tydzień; będzie można także pokusić się o stały abonament miesięczny. Cen, przynajmniej orientacyjnych, nie udało nam się ustalić.

Co można będzie zobaczyć po wniesieniu opłaty? Jak na razie wiadomo na ten temat bardzo niewiele. Jak udało nam się ustalić, w perspektywie czasu planowana jest m.in. produkcja polskich programów rozrywkowych, jednak w pierwszej fazie funkcjonowania kanału przewidywana jest reemisja programów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych.

Na ilu widzów liczy kanał? Na to pytanie nie udało nam się uzyskać odpowiedzi. W przypadku telewizji internetowej - im więcej widzów tym większe zapotrzebowanie na solidne łącza i serwery. POLSAT nie posiada w tej chwili i w najbliższych miesiącach nie będzie posiadać odpowiedniej infrastruktury do obsługi kanału. Jak udało nam się ustali, przedstawiciele imperium Zygmunta Solorza rozmawiają na temat retransmisji sygnału z przedstawicielami największych dostawców usług internetowych... za granicą. Chodzi bowiem o uniknięcie wszelkich nacisków ze strony polskich władz i regulatorów komunikacyjnych w kwestii emisji programu.

O terminie startu nowego kanału i nowych szczegółów dotyczących emisji będziemy na naszych łamach informować na bieżąco.

Komentarze

Powiązane

22.03.23, 11:29
| telewizja / VOD » badania rynku
Widownia Love Island. Wyspa miłości rośnie w Czwórce
Reality show „Love Island. Wyspa miłości” zyskuje widzów z tygodnia na tydzień. Nowy sezon emitowany jest przez po raz pierwszy przez Czwórkę.
22.03.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Arnold Boczek i Marian Paździoch dzięki technologii deepfake w specjalnym odcinki serialu Świat według Kiepskich
Platforma Polsat Box Go udostępniła specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium.
21.03.23, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska ze wstępnymi wynikami za 2022 r.: przychody wzrosły o 11 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wstępne skonsolidowane wyniki finansowe za 2022 rok. Grupa odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży rok do roku i wyższy zysk z działalności operacyjnej.
21.03.23, 09:51
| telewizja / VOD » seriale | telewizja / VOD » badania rynku
Premiera serialu Polowanie na ćmy z ogromną widownią
Pierwszy odcinek nowego polskiego serialu „Polowanie na ćmy” oglądało aż 2,4 mln widzów.
20.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kocha, lubi, pasuje. Nowy program randkowy w TTV w kwietniu
Nowy program randkowy „Kocha, lubi, pasuje” zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia br. W nowym programie uczestnicy programu stworzą wizerunki partnerów idealnych.
19.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
CANAL+ promuje nowy serial EMIGRACJA XD
"EMIGRACJA XD" to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca br. rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu.
17.03.23, 17:19
| telewizja / VOD » informacje
Piracki serwis zalukaj.vip zamknięty. Właściciel platformy tymczasowo aresztowany
Policjanci z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości doprowadzili do zakończenia działalności pirackiego serwisu oferującego filmy i seriale – zalukaj.vip. Dwóm mężczyznom postawiono zarzut nielegalnego rozpowszechniana utworów chronionych prawem autorskim. Pomysłodawca i właściciel serwisu został tymczasowo aresztowany. 
17.03.23, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Marek Solon-Lipiński koordynatorem grupy środkowoeuropejskiej EBU
Marek Solon-Lipiński został koordynatorem największej na świecie grupy środkowoeuropejskiej EBU, stanowisko zastępcy koordynatora obejmie Elene Gabashvili z Gruzji.
16.03.23, 21:35
| telewizja / VOD » seriale
Serial Grease: Rise of the Pink Ladies zadebiutuje 7 kwietnia na platformie SkyShowtime
Liczący 10 odcinków pierwszy sezon serialu „Grease: Rise of the Pink Ladies”, w którym główne role grają Marisa Davila i Cheyenne Isabel, będzie dostępny od 7 kwietnia br. na platformie SkyShowtime.
16.03.23, 19:55
| telewizja / VOD » informacje
Żywioł. Dokument Telewizji Polskiej i LRT z premierą w Wilnie
17 marca br. w Pałacu Wielkich Książąt Litewskich odbędzie się premiera dokumentu „Żywioł” polskiego reżysera Cypriana Demianiuka i scenarzysty Piotra Kornobisa. Film jest koprodukcją Telewizji Polskiej, studia „Oko i Ucho“, studia „Ketvirta Versija“, zrealizowaną przy wsparciu Biura Programu Niepodległa oraz we współpracy z litewską telewizją publiczną LRT.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.