Polski Playboy TV w Internecie

Polsat nie chce już czekać na pozwolenie KRRiT
Jak nieoficjalnie dowiedział się Portal Medialny mediaFM.net, na przełomie maja i czerwca ma ruszyć internetowa emisja polskiej wersji językowej kanału Playboy TV. POLSAT nie chce już czekać na oficjalną zgodę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i chce jak najszybciej zaprezentować obiecywany już od bardzo dawna kanał erotyczny. Emisja w Internecie nie wymaga zezwoleń polskiego regulatora. Dla potrzeb polskiej wersji wykupiono już domeny www. playboy.tv oraz www.playboytv.pl. Sygnał kanału będzie emitowany w czasie rzeczywistym, zaś jakość będzie dostosowana do szybkości łącza odbiorcy.

Jak można się domyślać, dostęp do Playboy TV będzie płatny - płatności mają być dokonywane za pomocą kart kredytowych, SMS-ów oraz przelewami z kont osobistych wybranych banków. Jak się dowiedzieliśmy, POLSAT prowadzi rozmowy na ten temat z największymi bankami, a także z kilkoma dostawcami usług mobilnych. Co ciekawe, możliwe będzie wykupienie usługi na określoną pozycję programową, na kilka godzin, dni, tydzień; będzie można także pokusić się o stały abonament miesięczny. Cen, przynajmniej orientacyjnych, nie udało nam się ustalić.

Co można będzie zobaczyć po wniesieniu opłaty? Jak na razie wiadomo na ten temat bardzo niewiele. Jak udało nam się ustalić, w perspektywie czasu planowana jest m.in. produkcja polskich programów rozrywkowych, jednak w pierwszej fazie funkcjonowania kanału przewidywana jest reemisja programów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych.

Na ilu widzów liczy kanał? Na to pytanie nie udało nam się uzyskać odpowiedzi. W przypadku telewizji internetowej - im więcej widzów tym większe zapotrzebowanie na solidne łącza i serwery. POLSAT nie posiada w tej chwili i w najbliższych miesiącach nie będzie posiadać odpowiedniej infrastruktury do obsługi kanału. Jak udało nam się ustali, przedstawiciele imperium Zygmunta Solorza rozmawiają na temat retransmisji sygnału z przedstawicielami największych dostawców usług internetowych... za granicą. Chodzi bowiem o uniknięcie wszelkich nacisków ze strony polskich władz i regulatorów komunikacyjnych w kwestii emisji programu.

O terminie startu nowego kanału i nowych szczegółów dotyczących emisji będziemy na naszych łamach informować na bieżąco.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Dzielnica strachu. VI sezon produkcji wiosną 2024 r. w Pulsie 2
Telewizja Puls kontynuuje produkcję własnego seriali kryminalnego „Dzielnica strachu”. Nowy sezon pojawi się wiosną 2024 r. na antenie Puls 2.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
28.11.23, 10:45
| telewizja / VOD » informacje
Krzysztof Ziemiec i Tomasz Wolny twarzami kampanii informującej o zmianie standardu nadawania w MUX-3
27 listopada br. na antenach Telewizji Polskiej ruszyła kampania informacyjna prezentująca szczegóły zbliżającej się zmiany standardu nadawania w MUX-3 – z DVB-T na DVB-T2/HEVC.
28.11.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zyskał dzięki Fundacji TVN gabinety psychologiczno-psychiatryczne
23 listopada br. odbyła się uroczystość otwarcia pierwszych gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych, które powstały w ramach inicjatywy „Zdrowie w Głowie” Fundacji TVN. Całkowity koszt realizacji tego projektu wyniósł niemal 1,5 mln zł brutto. Wsparcie finansowe na ten cel uzyskano dzięki hojności osób i instytucji wspierających Fundację TVN oraz firmy Amazon.
27.11.23, 19:54
| telewizja / VOD » informacje
Super Polsat wyemituje reality show Dagmara szuka męża
Super Polsat 11 grudnia br. rozpocznie emisję nowego reality show, w którym Dagmara Kaźmierska poszukuje swojej drugiej połówki.
27.11.23, 11:53
| telewizja / VOD » informacje
Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni. Nowy sezon w Crime+Investigation Polsat
29 listopada br. na antenie Crime+Investigation Polsat rozpocznie się emisja nowego sezonu programu „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”. Emisja w każdą środę o godz. 22:30.
27.11.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Faceci ze stali. Nowy polski format w History Channel
28 listopada br. na antenie HISTORY Channel odbędzie się premiera pilotowego odcinka programu „Faceci ze stali”, w którym guru bursztynnictwa Tomasz Ołdziejewski i jeden z najlepszych polskich knifemakerów Artur Szyngwelski odwiedzą pracownię Michała Sielickiego, znanego jako Trollsky.
26.11.23, 20:54
| telewizja / VOD » informacje
Player.pl pokaże cykl dokumentów Martyny Wojciechowskiej
Player pokaże serię dokumentów Martyny Wojciechowskiej pod marką Player Original. Premiera pierwszego z nich - "Czas na taniec" odbyła się 26 listopada br.
25.11.23, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Polowanie na ćmy z nominacją na najlepszą środkowoeuropejską produkcję w 2023 roku w III edycji NEM Zagreb
Od 6 do 8 grudnia 2023 r. w stolicy Chorwacji odbędzie się 3. edycja NEM Zagreb. „Polowanie na ćmy”, serial kostiumowy wyprodukowany przez Telewizję Polską, znalazł się wśród 12 produkcji telewizyjnych Europy Środkowo-Wschodniej nominowanych do nagrody NEM AWARDS przyznawanej dla najlepszego serialu telewizyjnego tego regionu.
24.11.23, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
1,2 mln widzów w jesiennym sezonie programu Kuba Wójewódzki
Talk-show stacji TVN „Kuba Wojewódzki" wciąż jest chętnie oglądany przez telewidzów. Ostatnia odsłona programu rozrywkowego zgromadziła średnio przed telewizorami prawie 700 tys. widzów w grupie docelowej 20-54 oraz ponad 1,2 mln w grupie ogólnej (dane: Nielsen Media).
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.