Polski Playboy TV w Internecie

Polsat nie chce już czekać na pozwolenie KRRiT
Jak nieoficjalnie dowiedział się Portal Medialny mediaFM.net, na przełomie maja i czerwca ma ruszyć internetowa emisja polskiej wersji językowej kanału Playboy TV. POLSAT nie chce już czekać na oficjalną zgodę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i chce jak najszybciej zaprezentować obiecywany już od bardzo dawna kanał erotyczny. Emisja w Internecie nie wymaga zezwoleń polskiego regulatora. Dla potrzeb polskiej wersji wykupiono już domeny www. playboy.tv oraz www.playboytv.pl. Sygnał kanału będzie emitowany w czasie rzeczywistym, zaś jakość będzie dostosowana do szybkości łącza odbiorcy.

Jak można się domyślać, dostęp do Playboy TV będzie płatny - płatności mają być dokonywane za pomocą kart kredytowych, SMS-ów oraz przelewami z kont osobistych wybranych banków. Jak się dowiedzieliśmy, POLSAT prowadzi rozmowy na ten temat z największymi bankami, a także z kilkoma dostawcami usług mobilnych. Co ciekawe, możliwe będzie wykupienie usługi na określoną pozycję programową, na kilka godzin, dni, tydzień; będzie można także pokusić się o stały abonament miesięczny. Cen, przynajmniej orientacyjnych, nie udało nam się ustalić.

Co można będzie zobaczyć po wniesieniu opłaty? Jak na razie wiadomo na ten temat bardzo niewiele. Jak udało nam się ustalić, w perspektywie czasu planowana jest m.in. produkcja polskich programów rozrywkowych, jednak w pierwszej fazie funkcjonowania kanału przewidywana jest reemisja programów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych.

Na ilu widzów liczy kanał? Na to pytanie nie udało nam się uzyskać odpowiedzi. W przypadku telewizji internetowej - im więcej widzów tym większe zapotrzebowanie na solidne łącza i serwery. POLSAT nie posiada w tej chwili i w najbliższych miesiącach nie będzie posiadać odpowiedniej infrastruktury do obsługi kanału. Jak udało nam się ustali, przedstawiciele imperium Zygmunta Solorza rozmawiają na temat retransmisji sygnału z przedstawicielami największych dostawców usług internetowych... za granicą. Chodzi bowiem o uniknięcie wszelkich nacisków ze strony polskich władz i regulatorów komunikacyjnych w kwestii emisji programu.

O terminie startu nowego kanału i nowych szczegółów dotyczących emisji będziemy na naszych łamach informować na bieżąco.

Komentarze

Powiązane

18.06.24, 12:44
| telewizja / VOD » informacje
Nie tylko Maciej Dowbor. Robert Janowski także żegna się z Polsatem
W nowym, 21. sezonie muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (Polsat) Robert Janowski nie zasiądzie w fotelu jurorskim.
18.06.24, 11:49
| telewizja / VOD » informacje
Maciej Dowbor kończy pracę w Polsacie
Po 20 latach współpracy, Maciej Dowbor rozstał się z Polsatem. Przez ostatnie dziesięć lat prezenter był współgospodarzem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
18.06.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Mecz Polska - Holandia hitem TVP
Ponad 9 mln widzów zgromadził w niedzielę, 16 czerwca br. mecz Polska – Holandia transmitowany na antenach TVP.
17.06.24, 23:38
| telewizja / VOD » informacje
Polsat dementuje: Dorota Gawryluk nie będzie kandydatką w wyborach prezydenckich
Telewizja Polsat wydała oświadczenie dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich.
14.06.24, 21:30
| telewizja / VOD » seriale
Drużyna A oraz Xena: Wojownicza księżniczka w AXN Black
W czerwcu br. AXN Black pokaże popularne amerykańskie seriale lat 90.: „Drużyna A” i „Xena: Wojownicza księżniczka”.
14.06.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Cafe Euro Cast online oraz w Polsat Sport 1
Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała nowy format telewizyjno-internetowy. „Cafe Euro Cast” będzie emitowany od 14 czerwca o godz. 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech.
14.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Play i Antenna Entertainment poszerzają współpracę. AXN Spin debiutuje w ofercie Play
Play (marka działająna na polskim rynku telekomunikacyjnym) i Antenna Entertainment (właściciel portfolio AXN) odnowili oraz poszerzyli wieloletnią współpracę.
13.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Jak nas widzą. Program Doroty Wysockiej-Schnepf w TVP Polonia
16 czerwca br. na antenie TVP Polonia zadebiutuje program „Jak nas widzą”, której autorką będzie Dorota Wysocka-Schnepf. Gośćmi formatu będą korespondenci zagranicznych mediów akredytowani w Polsce, eksperci spraw międzynarodowych oraz dziennikarze polonijni.
13.06.24, 13:34
| telewizja / VOD » informacje
Paulina Chylewska, Patryk Ganiek i Dariusz Szpakowski poprowadzą teleturniej piłkarski Mecz w TVP1
Telewizja Polska z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej przygotowała show piłkarski „Mecz – teleturniej piłkarski”, którego gospodarzami będą Paulina Chylewska, Patryk Ganiek oraz Dariusz Szpakowski.
13.06.24, 10:46
| telewizja / VOD » informacje
Studio w kontakcie. Nowość w TVP Polonia
12 czerwca br. o godz. 22:15 w TVP Polonia zadebiutował program publicystyczny „Studio w kontakcie”, w którym każdy telewidz będzie mógł zabrać głos - niezależnie, czy mieszka w Polsce, czy poza granicami kraju.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.