26.09.14, 16:16

Nowe programy w jesiennej ramówce 4fun.tv

Layout reklamy programu "Music Express"
Fot.: materiały prasowe

Jesienna ramówka 4fun.tv startuje 26 września br. Na antenie stacji pojawią się nowe programy, m.in. „Music Express” oraz „Starclips”. 

Wśród premierowych pozycji 4fun.tv pojawi się program newsowy. „Music Express” prezentowany przez Lady Ninę i Jacka Januszko, nie tylko opowiada o najważniejszych muzycznych wydarzeniach, ale też wynajdują najbardziej zaskakujące fakty z kulis szołbiznesu i podają je w nietypowym stylu. Program emitowany będzie od poniedziałku do piątku, dwa razy dziennie o 16.00 i o 22.00, w piątki raz dziennie o 16.00 i w niedziele także dwa razy dziennie, o godz. 13.00 i 22.00.

Kolejna nowość to „Starclips”, w którym gospodarzami są same gwiazdy. Każdy odcinek to niecodzienne wyznania popularnych osób oraz ich własna, intymna playlista teledyskowa. Znajdą się w niej utwory, które towarzyszyły gwieździe w najważniejszych wydarzeniach jej życia. Wokaliści, muzycy, aktorzy, prezenterzy telewizyjni, sportowcy – każdy z nich ma inną historię oraz inną, pełną emocji listę hitów. Pierwsze odcinki programu „Starclips” poprowadzą: Honorata Skarbek, Grzegorz Hyży, Marta Wierzbicka i Margaret. „Starclips” będzie można oglądać w poniedziałki i piątki o godz. 14.00, we wtorki i soboty o 11.00 oraz w niedziele o 16.00.

Na wieczór stacja 4fun.tv przygotowała „Hot Music”. To plotkarski gwiazdozbiór podany w towarzystwie muzyki. Ola Ciupa co tydzień będzie prezentować nową porcję najbardziej kontrowersyjnych tematów z prywatnego życia gwiazd. Program emitowany będzie od poniedziałku do czwartku i w niedziele o 20.00.

„Music 4fun” prezentuje świat gwiazd w krzywym zwierciadle. Jacek Januszko, prowadzący program, odnalazł swoje nieokiełznane reporterskie alter ego i jako dociekliwy recenzent, w komiczny sposób analizuje rozmaite plotki i newsy. Program nadawany będzie od poniedziałku do piątku, o godz. 9.00, w soboty o 13.00 oraz w niedziele o 18.00.

Wśród nowości jesiennych znalazła się także „Playlista”, którą widzowie 4fun.tv mogą oglądać od 15 września. To nowe, interaktywne pasmo muzyczne, nadawane na żywo, od poniedziałku do piątku o godz. 13.00, jest w pełni tworzone przez widzów. Powstało ono we współpracy 4fun.tv z dwoma partnerami – operatorem Play oraz serwisem muzycznym WiMP.

Komentarze

Powiązane

20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
20.09.23, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP ogłosiła nominacje do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe
Telewizja Polska ogłosiła listę nominacji do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe. Najlepsze produkcje, zgłoszone przez nadawców publicznych z 14 krajów regionu, zostały wybrane przez jury złożone z międzynarodowych ekspertów branży TV.
20.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
KPOP NATION święto muzyki K-POP na żywo tylko w serwisie VOD.pl
23 września br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert "KPOP NATION" dedykowany fanom K-POPu. Wydarzenie będzie transmitowane na VOD.pl. Podczas koncertu wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku.
19.09.23, 16:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Mistrzostw Europy siatkarzy chętnie oglądany w TVP i Polsacie Sport
Finałowy mecz reprezentacji Polski z Włochami w siatkówce mężczyzn w ramach Mistrzostw Europy był chętnie oglądany zarówno na antenach Telewizji Polskiej jak i w Polsacie Sport.
19.09.23, 09:26
| telewizja / VOD » informacje
48. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni na antenie TVP Kultura
W Konkursie Głównym 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni znalazło się pięć koprodukcji Telewizji Polskiej. O Złote i Srebrne Lwy powalczą: „Figurant” Roberta Glińskiego, „Raport Pileckiego” Krzysztofa Łukaszewicza, „Święty” Sebastiana Buttnego, „Fin del Mundo?” Piotra Dumały oraz „Kos” Pawła Maślony.
18.09.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Spotkania Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa w TVP Sport
Telewizja Polska nabyła prawa do transmisji wszystkich spotkań Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa rozgrywanych w fazach grupowych Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy.
16.09.23, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu. Nowa odsłona kampanii społecznej Stowarzyszenia Program Czysta Polska w Polsacie
Od 1 września br. widzowie kanałów nadawanych przez Telewizję Polsat mogą oglądać nowe spoty Stowarzyszenia Program Czysta Polska powstałe w ramach kampanii społecznej „Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu”. 
15.09.23, 19:30
| telewizja / VOD » informacje
Razem dla bezpiecznych granic. Telewizja Polska organizuje koncert w Suwałkach
W niedzielę, 17 września br., w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę, TVP zorganizuje koncert „Razem dla bezpiecznych granic”, który odbędzie się w Suwałkach. W koncercie udział wezmą, m.in. Krzysztof Cugowski, Natasza Urbańska, Viki Gabor i Łukasz Drapała.
15.09.23, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Dokument Pisklaki Lidii Dudy nominowany w konkursue Prix Italia 2023
Koprodukcja Telewizji Polskiej pt. „Pisklaki” w reż. Lidii Dudy została nominowana do nagrody w konkursie Prix Italia 2023 w kategorii Telewizyjny Film Dokumentalny (TV Documentary). Nagrody Prix Italia przyznawane twórcom radia, telewizji i internetu należą do najstarszych i najbardziej prestiżowych branżowych wyróżnień w Europie.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.