22.12.16, 15:00

Polsat Viasat Explore i Polsat Viasat Nature pomagają zwierzętom

Logo stacji Polsat Viasat Explore
Fot.: materiały prasowe

Od 14 grudnia br. do 9 stycznia 2017 roku Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature, TOYA i Telewizja Kablowa Chopin organizują akcję charytatywną mającą na celu wsparcie schroniska dla zwierząt – łódzkiego i zlokalizowanego w Dąbrówce koło Wejherowa.

W dniach od 14 grudnia br. do 6 stycznia 2017 roku Polsat Viasat Nature i Telewizja Kablowa Chopin organizują akcję charytatywną mającą na celu wsparcie schroniska dla zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa. Natomiast od 14 grudnia br. do 9 stycznia 2017 roku Polsat Viasat Explore i TOYA organizują akcję charytatywną mającą na celu wsparcie łódzkiego schroniska dla zwierząt.

Za każdy koc przyniesiony przez abonentów do Biur Obsługi Klienta telewizji Chopin, Polsat Viasat Nature przekaże wybranemu schronisku jeden kilogram karmy. Celem akcji jest wsparcie zwierząt w najtrudniejszym dla nich okresie zimowym. Ten prosty gest może polepszyć byt każdego podopiecznego schroniska. Koce mogą być przynoszone do Biura Obsługi Klienta Telewizji Kablowej Chopin w Wejherowie przy ulicy Przemysłowej 3.

Analogicznie za każdy koc przyniesiony przez Abonentów do Biur Obsługi Abonenta TOYA, Polsat Viasat Explore przekaże kilogram karmy Schronisku dla Zwierząt w Łodzi przy ul. Marmurowej. Koce można przynosić do wszystkich Biur Obsługi Abonenta znajdujących się w Łodzi, Kutnie, Przemyślu, Mysłowicach, Piotrkowie Trybunalskim, Piszu, Pabianicach oraz w Nowosolnej.

Telewizja Chopin przeprowadzi transmisję z przekazania zebranych dóbr oraz będzie czynnie promować zbiórkę. Zebrane dary zostaną przekazane do schroniska w Dąbrówce k/ Wejherowa, które zostało wybrane przez telewizję. Przekazanie koców i karmy odbędzie się 9 stycznia 2017 roku w Wejherowie.

Także stacja telewizyjna TV TOYA przeprowadzi transmisję z przekazania zebranych darów. Uroczyste przekazanie koców i karmy odbędzie się 11 stycznia 2017 roku w Łodzi. 

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy