30.01.19, 21:00

Metamorfozy z Portem Łódź. Program modowy Portu Łodź na antenie telewizji Toya

Kadr z programu "Metamorfozy z Portem Łódź"
Fot.: materiały prasowe

Port Łódź należący do Ingka Centres ruszył z realizacją własnego programu modowego, w którym występują kobiety, które chcą odmienić swój „look”. Pomysł na program to wynik kreatywnego wykorzystania potencjału modowego łódzkiego centrum. Program emitowany jest w lokalnej telewizji Toya oraz udostępniany w sieci.

Pierwszym krokiem do realizacji programu było nawiązanie współpracy z Anną Hynek – łódzką stylistką, personal shopperem i doradcą wizerunku. W każdym odcinku „Metamorfoz” pod okiem Hynek, bohaterki programu poddają się zmianie wizerunku. Każda uczestniczka otrzymuje kartę podarunkową Portu Łódź na kwotę 500 zł, którą z pomocą stylistki realizuje na zakupach w Centrum. Bohaterki programu wraz ze stylistką odwiedzają w Porcie Łódź po kolei sklepy z odzieżą, obuwiem oraz akcesoriami modowymi i wspólnie wybierają najbardziej pasujące ubrania do danej stylizacji oraz figury.

Kolejnym krokiem przeprowadzanej metamorfozy jest nowa fryzura wykonana w salonie fryzjerskim i odpowiednio dobrany do typu urody uczestniczki makijaż. Make – up wykonuje profesjonalna wizażystka z salonu marki Douglas – najemcy Portu Łódź z sektora beauty.

Program poza gwarantowaną dobrą zabawą i inspiracją zarówno dla samych bohaterek metamorfoz, jak i widzów, jest też świetną promocją naszych najemców ponieważ pokazuje różnorodność marek modowych w Porcie Łódź i to, że w naszym Centrum każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Zatem także pod względem marketingowym program, który stworzyliśmy to strzał w dziesiątkę” – podsumowuje Bartłomiej Wojdak, Marketing Manager Portu Łódź.

Na zakończenie każdego odcinka prezentowane są zdjęcia uczestniczek przed i po przeprowadzonej metamorfozie.
Program powstaje we współpracy z lokalną łódzką telewizją Toya. Każdy odcinek „Metamorfoz” emitowany jest w telewizji z pięcioma powtórkami. Dotychczasowe realizacje zobaczyć można także na stronie lokalnego medium oraz na Facebooku i kanale Youtube Portu Łódź. Jeden odcinek programu według statystyk ogląda średnio 30 tys. osób.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy