21.05.19, 10:20

ESKA TV z nową oprawą. Stacja stawia na promocję prezenterów

Prowadzący Eska TV
Fot.: materiały prasowe

ESKA TV wprowadziła nową oprawę. Stacja mocno stawia na promocję swoich prowadzących.

Oprawa została zrealizowana w jasnej, radosnej kolorystyce. Przy jej produkcji wykorzystano szereg różnych efektów takich jak: stop-motion, camera rotation oraz dozoomowania przez obiekty. Za kreację, produkcję i postprodukcję nowej oprawy stacji odpowiadają Producenci Kreatywni ZPR Media oraz ekipa ESKA TV. Do współpracy zaproszony został także operator Tymoteusz Pieszka. Na ekranie widzowie będą mogli zobaczyć Olę Kot, Rudego, Jankesa, Damiana Wilczyńskiego oraz Martynę Kondratowicz. Promocja prowadzących i silnie powiązanie ich z marką ESKA TV ma być kluczowym celem stacji na ten rok.

Każda twarz stacji prowadzi swoje programy. Najwięcej pozycji programowych mają pod swoimi skrzydłami Ola Kot oraz Rudy.
Ola Kot na antenie ESKA TV prowadzi, m.in. program „Miejska Lista” oraz „ESKA On The Beach”. Prezenterkę będzie można także wkrótce zobaczyć na żywo w Sopocie i Telewizji Polsat, bowiem będzie współprowadzącą drugiego dnia Polsat Superhit Festiwal 2019. Razem z Julią Wieniawą poprowadzi koncert Radiowy Hit Roku. Od 24 do 26 maja Kot będzie także reporterką studia festiwalowego Polsat Superhit Festiwal i pokaże kulisy przygotowań mające miejsce w Operze Leśnej.

Rudy na antenie ESKA TV prowadzi, m.in. program „Jazdy Gwiazdy” i „Nagrywarka”. Prezenter razem z Jankesem współtworzy także „Poranek Radia ESKA.” Wideo-podsumowania tej audycji można zobaczyć na antenie ESKA TV w programie „The Best of ESKA”. Ekipa ESKA TV pracuje obecnie nad wakacyjnym programem Rudego oraz zupełnie nową produkcją z udziałem prowadzącego, która ma pojawić się w jesiennej ramówce stacji.

Jankes to obecnie najbardziej znana twarz Eski. Na antenie ESKA TV prowadzi program „Ranking Jankesa”. Pojawia się także w programie „Weekend z ESKA TV” oraz „The Best of ESKA”. Z kolei Damian Wilczyński w ESKA TV odpowiada za programy związane z gamingiem („Będę Grał w Grę”. Martyna Kondratowicz prowadzi listę najgorętszych klipów czyli „Podwójną Gorącą Dwudziestkę.”

Prócz nagrania nowej oprawy, stacja zrealizowała także sesję zdjęciową prowadzących. Jej efekty będą sukcesywnie publikowane na profilach stacji w social mediach.

Komentarze

Powiązane

27.05.23, 18:11
| telewizja / VOD » seriale
Premiera serialu SkyShowtime Original Warszawianka już 19 czerwca
SkyShowtime ogłosiło datę premiery pierwszego polskiego serialu oryginalnego "Warszawianka". Produkcja zadebiutuje w serwisie 19 czerwca br.
26.05.23, 18:10
| telewizja / VOD » informacje
Polsat pokaże koncert „Pokolenia wolności” z udziałem największych gwiazd polskiej estrady
W piątek, 2 czerwca br. o 20.00 w Polsacie z okazji rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów, na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku w ramach koncertu "Pokolenia wolności" zaśpiewają, m.in.: Doda, Kayah, Michał Szpak, Raz Dwa Trzy, Dr Misio, Martyna Jakubowicz, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Jary Oddział Zamknięty, Big Cyc, VooVoo.
25.05.23, 17:34
| telewizja / VOD » informacje
Viaplay Group rozszerza współpracę dystrybucyjną z Play. Serwis ma 1,2 subskrybentów w Polsce
Viaplay Group rozszerzyło długoterminową współpracę dystrybucyjną z Play, operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. W ramach umowy, dostęp do serwisu streamingowego Viaplay będzie częścią pakietów usług TV znajdujących się w ofercie Play.
25.05.23, 09:30
| telewizja / VOD » ludzie
Agam Giza gospodarzem głównego wydania Panoramy
Adam Giza od czerwca br. poprowadzi główne wydanie „Panoramy” (TVP2). Będzie również przygotowywał dla „Wiadomości” (TVP1) materiały o tematyce zdrowotnej.
24.05.23, 14:30
| telewizja / VOD » informacje
Branża telekomunikacyjna apeluje o dialog z regulatorami na rzecz likwidacji barier inwestycyjnych w środowisku wysokiej inflacji
Na zakończonej w Sopocie Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej przedstawiciele branży telekomunikacyjnej dyskutowali o wpływie aktualnego otoczenia makroekonomicznego, w szczególności wysokiej inflacji, na polskich przedsiębiorców oraz o inwestycjach w rozwój zaawansowanych usług cyfrowych i infrastruktury szerokopasmowej.
24.05.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Polsat Plus w I kwartale 2023 r. zanotowała 3,2 mld zł przychodów
W I kwartale 2023 r. Grupa Polsat Plus rozwijała sieć 5G Plusa, która obejmuje zasięgiem ponad 20 mln mieszkańców Polski. Uruchomiła także największe i najnowocześniejsze w Polsce studio TV, przedłużyła prawa do Energa Basket Ligi i zakupiła prawa do hokejowych Mistrzostw Świata.
22.05.23, 12:08
| telewizja / VOD » informacje
Matylda Szymalska poprowadzi nowy program Skuteczny marketing w BIZNES24
„Skuteczny marketing” to nowy program na antenie telewizji BIZNES24, którego prowadzącą została Matylda Szymalska, Prezeska Agencji Streetcom. 
21.05.23, 19:38
| telewizja / VOD » informacje
60-lecie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Dużo wspomnień i mało znanych nazwisk
W tym roku przypada 60-lecie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu –. W trzydniowym programie 60. KFPP, który odbędzie się w dniach 9-11 czerwca br., nie zabraknie przebojów sprzed lat, jak i najnowszych hitów. Z myślą o fanach muzyki alternatywnej i oryginalnych brzmień przygotowano także OFFPOLE. Festiwal zapowiada się dużo skromniej niż przed latami.
17.05.23, 18:52
| telewizja / VOD » informacje
Szkło kontaktowe pod lupą Przewodniczącego KRRiT
Maciej Świrski, Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, poinformował, że wystąpił do nadawcy TVN24 o odniesienie się do zarzutów w związku z emisją „Szkła kontaktowego” z 15 maja br.
17.05.23, 16:00
| telewizja / VOD » informacje
Ela Romanowska już na planie Naszego Nowego Domu
W poniedziałek, 15 maja br., rozpoczęły się nagrania kolejnego sezonu programu „Nasz Nowy Dom” (Polsat). Nową prowadzącą została Ela Romanowska.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.