31.05.20, 10:00

To Już Dziś. Rafał Masny wraca do formatu kanału popularnonaukowego na YouTube

Logo formatu
Fot.: materiały prasowe

Po niemal dwóch latach przerwy Rafał Masny, współzałożyciel Abstrachuje.tv, powróci do formatu kanału popularnonaukowego na YouTube. Na kanale „To Już Dziś” będzie przybliżać widzom najważniejsze zagadnienia związane z przyszłością technologii, rozwojem człowieka i społeczeństwa w dynamicznie zmieniającym się świecie. 

„To Już Dziś” to pierwszy kanał popularnonaukowy na YouTube w Polsce, który ma skupiać się wyłącznie na największych wyzwaniach, jakie stawia przed cywilizacją współczesny, szybko zmieniający się świat. Format poprowadzi Rafał Masny. Jak zwykle nie zabraknie dużej ilości wartościowych informacji, wzbogaconych o ciekawe dygresje i charakterystyczne dla Masnego poczucie humoru. Kanał powstał we współpracy z Bankiem BNP Paribas. Premierowe odcinki będą udostępniane na „To Już Dziś” na YouTube raz w tygodniu.

To co jeszcze do niedawna mogło wydawać się odległą przyszłością, stało się wyzwaniem, z którym musimy się mierzyć już dziś. Obecna pandemia jedynie przyspieszyła ten proces, a żadne z nas nie wie w jakiej przyszłości obudzimy się już za kilka miesięcy. Dlatego wspólnie z Bankiem BNP Paribas postanowiliśmy o reaktywacji kanału „To Już Jutro”, którego byłem twórcą, pod nieco bardziej adekwatną do obecnych wyzwań nazwą „To Już Dziś”. Od dłuższego czasu bardzo interesuję się zmianami, którym musimy stawiać czoło jako cywilizacja. Bardzo się cieszę, że będę mógł przekuć moje zainteresowania w nowe odcinki na „To Już Dziś” i dotrzeć z nimi do setek tysięcy osób” – mówi Rafał Masny, współzałożyciel „Abstrachuje.tv” i prowadzący kanał „To Już Dziś”.

Kanał „To Już Dziś” to nowa wersja kanału „To Już Jutro”, który zadebiutował na YouTube w 2016 r. W ciągu blisko trzech lat swojego istnienia na kanale pojawiło się ponad 150 odcinków, które łącznie osiągnęły niemal 41 mln wyświetleń i zyskały 444 tys. subskrybentów.

Komentarze

Powiązane

17.03.23, 06:30
| internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Brand24 rozważa pozyskanie inwestora
Wrocławska spółka Brand24 chce przeanalizować możliwość pozyskania partnera, który przyspieszyłby dynamiczny rozwój firmy na rynkach zagranicznych.
15.03.23, 14:27
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska łączy redakcje et Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin
Od kwietnia br. Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. 
13.03.23, 16:00
| internet » informacje
Halo, tu bank. Podcast BGK w języku migowym
„Halo, tu bank” to autorski projekt Banku Gospodarstwa Krajowego, który ma uczyć o zrównoważonym rozwoju i angażować społeczność do udziału w wyzwaniach w tym temacie. Jest to pierwszy podcast firmowy przetłumaczony na polski język migowy.
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
08.03.23, 10:28
| internet » informacje
Okres w moim życiu. Gazeta.pl rusza z akcją społeczną
„Okres w moim życiu” to kampania społeczna Gazeta.pl i inicjatywy TakDlaPodpasek.pl, realizowana wspólnie z Okresową Koalicją i Kulczyk Foundation. Celem akcji jest normalizacja tematu menstruacji oraz zaapelowanie o wprowadzenie do polskich szkół darmowych środków higieny osobistej i edukacji menstruacyjnej. 
06.03.23, 08:42
| internet » informacje
Instytut Jagielloński uruchamia platformę Jagielloński Research
Instytut Jagielloński, ośrodek analityczny specjalizujący się w zagadnieniach energetyki i gospodarki, uruchamia nową platformę analityczną. Jagielloński Research zawiera dane, które mają byćaktualizowane kilka razy dziennie i wzbogacone o wizualizacje i interaktywne wskaźniki.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.