02.02.22, 10:07

Przegląd Sportowy, Onet Sport i Fakt ze specjalną ofertą na zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie

Zapowiedź cyklu, fot.: materiały prasowe

Relacje na żywo, specjalne wydania programu „Misja Sport”, „Onet Rano w Pekinie”, cykle redakcyjne, a także „Skarb Kibica Pekin 2022”, będący dodatkiem do „Przeglądu Sportowego” i „Faktu” – to oferta programowa „Przeglądu Sportowego”, Onet Sport i „Faktu” na czas nadchodzących XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022.

Podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie relacje oraz specjalne materiały wideo będą przygotowywać trzej dziennikarze-wysłannicy do Pekinu: Kamil Wolnicki, Tomasz Kalemba oraz Tomasz Markowski. Materiały z Pekinu będą pojawiać się na stronie głównej Onetu, w serwisie Onet Sport oraz na Przegladsportowy.pl. Również dziennik „Fakt” oraz Fakt.pl w czasie zimowych igrzysk olimpijskich będą relacjonować wydarzenia z Pekinu. Wśród materiałów znajdą się specjalne relacje, artykuły, wywiady ze sportowcami oraz ciekawostki olimpijskie. W dzień otwarcia igrzysk, w dzień zamknięcia i podczas ważnych występów Polaków, treści sportowe z serwisów będą wyróżnione w specjalny sposób na stronie głównej Onetu.

Emitowane 6 lutego, 12 lutego oraz 14 lutego specjalne wydania programu „Misja Sport” będą poświęcone występom skoczków narciarskich. Wydania specjalne poprowadzą Edyta Kowalczyk, Aldona Marciniak, Marcin Stus oraz Łukasz Kadziewicz. „Misja Sport” będzie emitowana na żywo na stronie głównej Onet.pl, na Facebooku Onetu Sport i Przeglądu Sportowego oraz na Youtube Przeglądu Sportowego.

Od 3 do 18 lutego w ramach codziennego wydania Onet Rano zostanie wyemitowany „Onet Rano w Pekinie”. O 8.45 prowadzący, Łukasz Kadziewicz, będzie rozmawiał w studiu z gośćmi, ekspertami i dziennikarzami Przeglądu Sportowego oraz Onetu i będzie się łączył z korespondentami w Pekinie. Podczas programu wspólnie przeanalizują i skomentują najważniejsze wydarzenia Igrzysk.

Pojawi się Skarb Kibica Pekin 2022 

Z okazji zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie w „Przeglądzie Sportowym” będzie można znaleźć dodatki specjalne, cykle redakcyjne, a także wyjątkowe wydanie „Skarbu Kibica”. 3 lutego z „Przeglądem Sportowym” będzie do kupienia „Skarb Kibica Pekin 2022”. „Wydanie ma 76 stron. Przedstawiamy w nim wszystkich polskich uczestników igrzysk, minutowy program każdego dnia, pokazujemy obiekty, opisujemy wszystkie dyscypliny. Są wywiady, m.in. z naszym bohaterem zimowych igrzysk Kamilem Stochem. Na czas igrzysk zmieni się oczywiście layout gazety” – mówi Paweł Wołosik, zastępca redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet.

Redaktorami prowadzącymi dodatek są Kamil Drąg i Bartosz Gębicz, a za jego przygotowanie graficzne odpowiada Cezary Piotrowski.

Komentarze

Powiązane

20.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.09.23, 23:00
| prasa » informacje
Bauer wydaje drugi numer magazynu Świat Wiedzy - Extra
20 września br. na rynku prasowym ukaże się drugi numer magazynu „Świat Wiedzy- Extra” (Wydawnictwo Bauer).
19.09.23, 15:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Premiera książki PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat Jerzego Baczyńskiego
20 września br. do sprzedaży trafi najnowsza książka Jerzego Baczyńskiego, redaktora naczelnego tygodnika „Polityka”, pt.: „PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat”.
19.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
18.09.23, 13:17
| prasa » informacje
Sprzedaż magazynu Forbes Women rośnie
Według danych wydawcy, czerwcowe wydanie „Forbes Women” (3/2023, RASP Polska) odnotowało sprzedaż o 25 proc. wyższą w stosunku do wydania z poprzedniego roku. Tym samym osiągnęło najwyższy wynik sprzedażowy w tym roku.
18.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
16.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
15.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
14.09.23, 20:30
| prasa » ludzie
Katarzyna Gaweł z nową funkcją w RAS Polska
Od września br. Katarzyna Gaweł, pełniąca do tej pory rolę Head of Internal Communications, objęła nowo utworzone stanowisko Head of DEI w RAS Polska.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.