08.05.22, 13:00

ALDI partnerem formatu Tak smakuje dziękuje

Sieć handlowa ALDI, fot.: materiały prasowe

8 maja br., na antenie TVN zadebiutuje nowy program kulinarny „Tak smakuje dziękuję”. Prowadzącym jest Pascal Brodnicki. Marka ALDI został partnerem programu.

Ekipa filmowa przemierzyła całą Polskę w poszukiwaniu inspirujących osób i ich historii. W programie Pascalowi towarzyszą młodzi bohaterowie, którzy poprzez wspólne gotowanie mają okazję podziękować swoim idolom i zaprezentować nietuzinkowe przepisy.

Program „Tak smakuje dziękuję” to pierwsza realizacja o charakterze branded content, w której partnerski udział bierze marka ALDI. Każdy odcinek „Tak smakuje dziękuję” realizowany był w innej lokalizacji i w innym sklepie ALDI. Kamery pojawiły się w Sosnowcu, Pszczynie, Gdyni, Elblągu, Łodzi i Warszawie. Po emisji każdego odcinka na stronie sieci pojawią się przepisy na potrawy, które zostały przyrządzone przez najmłodszych.

Program składa się z sześciu odcinków, które będą emitowane przez tydzień w każdą niedzielę o 17:25 na antenie TVN. Za realizację odpowiada zespół dentsu Polska (agencja produkcyjna The Story Lab oraz agencje mediowe Carat i iProspect), partnerem jest marka ALDI oraz Tefal.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.