07.07.22, 13:48

Onet wprowadza Onet Premium: treści od kilkunastu wydawców, wszystko w jednym miejscu

Onet wprowadza ofertę Onet Premium, fot.: materiały prasowe

7 lipca br. została uruchomiona usługa Onet Premium zapewniająca subskrybentom nielimitowany dostęp do artykułów, podcastów oraz programów wideo od wyselekcjonowanych polskich i zagranicznych wydawców takich jak m.in.: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Auto Świat, Politico czy Die Welt.

W pakiecie Onet Premium są dostępne również ekskluzywne materiały opracowane przez redakcje Onetu, dostęp do wydań PDF dzienników, tygodników i magazynów, do aplikacji Onet Audio oraz platformy Newsweek Learning English. Po wykupieniu pakietu użytkownik zyskuje również możliwość korzystania z Onetu bez reklam (wyłączenie reklam dotyczy formatów display, audio i video i nie obejmuje autopromocji).

Onet Premium to wyjątkowa oferta na polskim rynku. W jednym miejscu i w jednej cenie użytkownicy mają dostęp do bogatej oferty treści premium z kilkunastu polskich i zagranicznych tytułów. Wcześniej testowaliśmy ten serwis w wersji podstawowej w aplikacji Onetu na iOS. Wyniki przerosły nasze oczekiwania. Warto także podkreślić, że jesteśmy otwarci na współpracę z innymi wydawcami. Już dzisiaj w ofercie Onet Premium są dostępne np. treści z Vogue i Kontynentów” - mówi Aleksander Kutela, wiceprezes zarządu Ringier Axel Springer Polska.

Wszyscy użytkownicy Onetu mają dostęp bez opłat do 10 artykułów miesięcznie oznaczonych jako Onet Premium. Po wykupieniu pakietu Onet Premium, subskrybenci zyskują nielimitowany dostęp do artykułów premium od kilkunastu polskich i zagranicznych wydawców takich, jak: „Newsweek”, „Forbes”, „Forbes Women”, „Kontynenty”, „POLITICO”, „Die Welt”, „VOGUE Polska”, „Przegląd Sportowy”, „Bild”, „Auto Świat”, „Komputer Świat”, Noizz oraz ekskluzywnych materiałów przygotowanych przez redakcję Onetu.

Onet premium bez reklam

Subskrypcja Onet Premium daje dostęp do materiałów Onetu bez reklam. Subskrybenci otrzymują także wydania prasowe tytułów w wersji PDF, dostęp do archiwum, a także do aplikacji Onet Audio i Newsweek Learning. Dodatkowo użytkownicy kupujący pakiet Onet Premium na rok, otrzymają Pocztę Onet Plus – bez reklam i mailingów.

Dostęp do usługi uzyskuje użytkownik, który wykupi pakiet Onet Premium. Wydawnictwo wprowadziło cenę promocyjną - 19,90 zł za pakiet miesięcznie z gwarancją ceny przez rok. Natomiast roczny pakiet jest dostępny w cenie promocyjnej 199 zł. Standardowa cena miesięczna subskrypcji wynosi 24,90 PLN miesięcznie.

Usługa Onet Premium korzysta z Ring Publishing - kompleksowej cyfrowej platformy wydawniczej rozwijanej przez Ringier Axel Springer TECH i wykorzystywanej przez media w 13 krajach. Obejmuje ona rozwiązania do tworzenia, publikacji i dostarczania treści użytkownikom w różnych kanałach, a także narzędzia do automatyzacji i personalizacji treści oraz analityki.

Komentarze

Powiązane

23.11.23, 17:45
| internet » informacje
Ruszyła III edycja Plebiscytu As Sportu Interii. W zeszłorocznej akcji oddano ponad 600 tys. głosów
20 listopada br. ruszyła trzecia edycja Plebiscytu Interii, w którym internauci wybierają najlepszego sportowca roku.
22.11.23, 06:30
| internet » informacje
WP Holding rośnie dynamicznie w III kwartale 2023 r. dzięki turystyce
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2023 r. wyniosły ponad 405 mln zł. To oznacza wzrost o niemal 50 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Największy wpływ na wyniki miał przede wszystkimniemal trzykrotny wzrost zysków w obszarze turystyki.
21.11.23, 16:00
| internet » e-commerce
Supermocje.pl. Nowy Serwis Gazeta.pl ma informować o wyprzedażach i promocjach
Gazeta.pl przed Black Week uruchomiła serwis Supermocje.pl, który ma informować o wyprzedażach, promocjach i zniżkach.
21.11.23, 09:47
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Finałowy turniej Davis Cup 2023 na platformie Pilot WP
21 listopada br. rozpocznie się kolejna edycja finałowego turnieju Davis Cup 2023. Wszystkie mecze będą rozgrywane w hiszpańskiej Maladze od 21 do 26 listopada br.
20.11.23, 08:30
| internet » informacje
WP inwestuje w Legimi. Spółka kupiła 12,5 proc. akcj
Spółka Wirtualna Polska Media nabyła mniejszościowy pakiet akcji spółki Legimi S.A. Działającej na rynku ebooków w Polsce. Za pakiet 12,5 proc. akcji spółki zapłaciła 5,3 mln zł.
19.11.23, 22:15
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Andrzej Sołtysik w Iberionie. Poprowadzi dwa formaty video
Do grupy mediowej Iberion dołączy Andrzej Sołtysik. To siódmy i ostatni z zapowiedzianych przez firmę transferów, które ogłaszane są w ramach procesu rebrandingu.
18.11.23, 08:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
DHL Parcel zmienia się DHL eCommerce
DHL Parcel, firma działająca na rynku usług kurierskich w Polsce, rozpoczyna proces zmiany nazwy.
17.11.23, 19:45
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Answear.com na dwunasty rynek. Tym razem do Włoch
Answear.com, e-commerce oferujący modę i produkty Home & Lifestyle w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, rozszerza działalność o rynek włoski.
17.11.23, 16:48
| internet » informacje
Wirtualna Polska wesprze strażników puszczy w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju WP
Wirtualna Polska współpracuje z Fundacją Dziedzictwo Przyrodnicze i Funduszem Obywatelskim im. Henryka Wujca. Wspólnie realizują projekt wsparcia strażników lasów działających w całej Polsce. To kolejny projekt wpisujący się w realizację zobowiązań zawartych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju WP na najbliższe lata.
17.11.23, 07:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Dla ludzi o zdrowym rozsądku tylko prawda jest ciekawa. Kampania reklamowa e-tygodnika Wprost i Wprost.pl
„Wprost” ruszył 15 listopada br. z kampanią promocyjną prowadzoną pod hasłem „Dla ludzi o zdrowym rozsądku tylko prawda jest ciekawa. Najważniejsze to mówić o niej WPROST”.