20.12.22, 07:00

Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia ze świątecznymi programami

Zapowiedź specjalnych programów Radia Złote Przeboje, fot.: materiały prasowe

Na nadchodzące świąteczne dni stacje muzyczne Grupy Radiowej Agora przygotowały specjalne propozycje programowe dla swoich słuchaczy. 

Radio Złote Przeboje

W wigilię w Radiu Złote Przeboje pojawi się specjalne wydanie programu "Najlepszy weekend" Odety Moro. Weronika Marczuk, Jose Torres i Stefano Terazzino opowiedzą w nim, jak wygląda świętowanie po polsku oczami obcokrajowców. O godz. 15:00 rozpocznie się wigilijne kolędowanie, które potrwa aż do pasterki.

W niedzielę, 25 grudnia w audycji "Cuda, cuda ogłaszają" Radio Złote Przeboje przedstawi wyjątkowe historie, które wydarzyły się, choć wszystko – w tym prawa natury i fizyki - wskazywały na to, że nie mają prawa się zdarzyć. –Znajdzie się również miejsce na satyryczną audycję "Mikołajowa skrzynka pocztowa" w której redakcja zaprezentuje najdziwniejsze, najśmieszniejsze, a czasem najbardziej szalone listy i e-maile, jakie w tym roku odebrał święty Mikołaj. Natomiast o godz. 19:00 w Radiu Złote Przeboje będzie można usłyszeć prawdziwe "the best of" z sesji akustycznych i występów polskich gwiazd, które odbyły się w studiu rozgłośni. Na antenie pojawią się m.in. unikalne wersje przebojów Shakina Stevensa, Krzysztofa Cugowskiego, Urszuli czy grup Goya i IRA.

W poniedziałkowy ranek, 26 grudnia słuchaczom Złotych Przebojów towarzyszyć będą "Bajkowe święta", czyli audycja o tym, jak wykreowani zostali bohaterowie kultowych opowieści. Na program zaprosi wszystkich Kasia Wilk, prywatnie mama dwuletniego miłośnika bajek. W dalszej części dnia Radio Złote Przeboje sprawdzi, jak święta spędzają osoby, które w te dni muszą pracować. W programie "Ekipa do zadań świątecznych" Jerzy Telesiński porozmawia z pracownikami ochrony zdrowia, służb mundurowych czy kierowcami autobusów i pracownikami stacji benzynowych, którzy opowiedzą o tym, jak mijają im świateczne dni i jak radzą sobie z tęsknotą za bliskimi. Popołudniu na antenie pojawi się podsumowanie świąt 2022. Tomasz Brhel sprawdzi, jak Boże Narodzenie spędzili w tym roku znani aktorzy, sportowcy i muzycy. Ekipa Złotych Przebojów pomoże też słuchaczom w powrotach ze świątecznych wyjazdów, przez cały czas monitorując sytuację na drogach.

Radio Pogoda

Zespół Radia Pogoda podczas tegorocznych świąt spotka się z członkami Klubu Pogodnych Ludzi. Przyjrzy się też temu, jak Boże Narodzenie spędzają i celebrują je największe gwiazdy, na co dzień wyśpiewujące na antenie najpiękniejsze melodie.
Na świąteczny czas Robert Janowski przygotował specjalne wydania swoich autorskich programów. posłuchać będą one emitowane w sobotę od godz. 10:00 do 15:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 14:00. Muzyk i gospodarz audycji Radia Pogoda przez cały grudzień rozdaje swoim słuchaczom kosze prezentów w akcji "Radio Pogoda prezentuje".

W wigilię, czyli 24 grudnia od godz. 15:00 aż do północy Radio Pogoda zaprosi wszystkich na wieczór kolędowy, podczas którego najpiękniejsze utwory zaśpiewają gwiazdy znane słuchaczom stacji.

Z kolei pierwszego dnia świąt, 25 grudnia Joanna Kruk z “Pogodnego Poranka Radia Pogoda” wybierze się do fabryki bombek – nie tylko przyjrzy się ich produkcji, ale także wraz ze słuchaczami spróbuje wybrać najpiękniejszą ozdobę.

Specjalne świąteczne ramówki stacji muzycznych Agory promowane są na antenach poszczególnych rozgłośni, na ich stronach internetowych oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Rock Radio

W sobotę, 24 grudnia na antenie Rock Radia pojawi się pierwsza ze świątecznych propozycji stacji. „Wigilijne Powstanie” poprowadzi Tomasz Obertyn, który od godz. 7:00 będzie czekał na telefony słuchaczy, a po 10:00 stery audycji przejmie Ryszard Brzeziński.

Z kolei po 10:00 pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia Rock Radio przyjrzy się “aniołom rocka”, czyli muzykom, którzy działają charytatywnie. Po godz. 15:00 na antenie pojawi się program “Przybieżeli do Rock Radia”. Gośćmi Mariusza Stelmaszyka będą gitarzyści Zbigniew Krzywański z Republiki i Jan Borysewicz z Lady Pank. Natomiast po godz. 20:00 przyjdzie czas na “Cichą moc”, czyli klasykę rocka w wersji unplugged.

26 grudnia, czyli w drugi dzień świąt od godz. 10:00 Rock Radio przedstawi święta okiem taksówkarzy. Rozmowę w duchu “Ktoś pracuje, by świętować mógł ktoś” poprowadzi Jakub Kaleta. Zaś po 15:00 Mariusz Stelmaszczyk zaprosi słuchaczy na audycję “Piekielne święta”, w której główną rolę odegra kultowy zespół AC/DC.

Komentarze

Powiązane

18.04.24, 10:33
| radio » ludzie
Katarzyna van Rooijen korespondentką Polskiego Radia w Holandii
Polskie Radio ma swoją korespondentkę w Holandii. Katarzyna van Rooijen, związana od lat z Informacyjną Agencją Radiową, powraca do Polskiego Radia.
18.04.24, 06:30
| radio » informacje
Jedynka obchodzi 98. urodziny
W czwartek, 18 kwietnia br. Program 1 Polskiego Radia będzie świętował swoje 98. urodziny. Z tej okazji na antenie stacji pojawią się audycje specjalne związane z jubileuszem, a w nich wspomnienia, rozmowy z gośćmi i niespodzianki dla słuchaczy.
16.04.24, 08:30
| radio » informacje
Pytam o zdrowie. Nowy pdocast w ofercie Radia Nowy Świat
W niedzielę, 14 kwietnia br. w ofercie Radia Nowy Świat zadebiutował nowy podcast extra Kseni Maćczak „Pytam o zdrowie”, który będzie się ukazywał raz w miesiącu.
16.04.24, 07:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Grupa Eurozet wprowadza nowe cenniki reklam pakietów, sieci i wybranych stacji radiowych. Decyzja biznesowa została podjęta m.in. w związku z dobrą koniunkturą na rynku reklamy radiowej oraz rosnącymi wynikami słuchalności stacji wchodzących w skład grupy.
16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
15.04.24, 10:57
| radio » informacje
Czwarty Dzień Patronów w Radiu Nowy Świat. Specjalna ramówka i koncert
16 kwietnia br., w Dniu Patronów, ramówka radia zostanie zmieniona. Oprócz stałych, wtorkowych pozycji pojawią się inne, lubiane przez patronów audycje. Na wieczór zaplanowano koncert Waglewski Fisz Emade z udziałem patronów. 
15.04.24, 08:30
| radio » informacje
Fajne radio RMF. Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej
Ruszyła kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.
15.04.24, 07:30
| radio » badania rynku
Badanie Total Audio: dlaczego wybieramy treści audio? Informacje, muzyka i ulubieni prowadzący
Szybki dostęp do newsów, dostarczanie wiedzy, oferta muzyczna, kontakt z lubianymi osobowościami, możliwość dopasowania do nastroju czy towarzyszenie podczas różnych form aktywności – m.in. takie powody wskazali uczestnicy badania Total Audio, dla których Polacy sięgają po treści audio. Każdego dnia 79 proc. Polaków. „czegoś” słucha.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Eurozet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
11.04.24, 10:00
| radio » ludzie
Bilguun Ariunbaatar jako Szalony Reporter w Radiu ZET
11 kwietnia br. do ekipy porannego programu Radia ZET „Dzień dobry bardzo” dołączył Bilguun Ariunbaatar.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy