06.04.23, 12:00

Wielkanocne propozycje Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia

Logo Radia Złote Przeboje, fot.: materiały prasowe

Zespoły Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda oraz Rock Radia przygotowały specjalne propozycje dla swoich słuchaczy na czas świąt wielkanocnych.

Radio Złote Przeboje

W Wielką Sobotę Odeta Moro zaprosi słuchaczy Radia Złote Przeboje na „Najlepszy Weekend”. Gośćmi audycji będą: Paulina Krupińska („Dzień Dobry TVN”), która opowie o tym, jak spędzi święta i o swojej znajomości z Anią i Robertem Lewandowskimi, Ula Pedantula podpowie, jak odnaleźć się w kuchni w tym intensywnym, świątecznym czasie oraz dr Ewa Kampisty-Jeznac, autorka książki "Chorzy ze stresu" - o tym, jak poradzić sobie ze świątecznymi stresami i tym, że to dobry czas (święta) by się sensownie odstresować.

Z kolei świąteczny czas w Radiu Złote Przeboje upłynie pod hasłem „WielkaMOC”. W niedzielę o godz. 9:00 Katarzyna Wilk podczas audycji „WielkaMOC kobieta” opowie o najbardziej wpływowych i inspirujących paniach. Tomasz Florkiewicz od godz.13:00 w programie „WielkaMOC obliczeniowa” przybliży fenomen i możliwości sztucznej inteligencji. Natomiast „WielkaMOC muzyki”, nadawana od godz. 18:00, to audycja Tomasza Brhela o nocach, które na zawsze zapisały się w historii muzyki, jak np. noc koncertu Queen na Wembley w 1985 r.

Poniedziałek Wielkanocny rozpocznie się w Radiu Złote Przeboje audycją „Raz na wodzie, raz pod wodą/ Kurka wodna/ Wszystko płynie”, w której Kamil Baleja opowie o typowych i nietypowych sportach wodnych takich, jak smocze łodzie czy też podwodny hokej. Gościem audycji będzie mistrz świata w pływaniu - Paweł Korzeniowski. Po godz. 11:00 Piotr Jaworowski przybliży słuchaczom tych, którzy „zmartwychwstali” - np. artystów czy sportowców, którzy byli skazani na porażkę, ale mimo wszystko zrobili coś wielkiego. Od 15:00 do 20:00 Jerzy Telesiński podsumuje święta i sprawdzi, jak gwiazdy i odbiorcy stacji spędzili Wielkanoc. Natomiast po godz. 20:00 na antenie stacji pojawi się Kacper Sosnowski i „Cała muzyka”.

Radio Pogoda

W Wielką Sobotę Joanna Kruk w programie „Moje najpiękniejsze melodie na Wielkanoc” sprawdzi, jak święta w swoich domach obchodzą członkowie Klubu Pogodnych Ludzi. Słuchacze stacji opowiedzą też, jaką piosenkę dorzuciliby do wielkanocnego koszyczka Radia Pogoda. O godz.10:00 rozpocznie się prowadzony przez Roberta Janowskiego „Wielkanocny Koncert Życzeń” pełen życzeń, ciepłych słów i najpiękniejszych melodii. Od 14:00 do 18:00 słuchacze będą mogli poznać „Wszystkie twarze Znachora” - Monika Tarka opowie o fenomenie filmu powtarzanego w każde święta.

Niedziela, 9 kwietnia rozpocznie się od „Wielkanocnego Studia Pogoda”, w którym Kuba Mędrzycki przyjrzy się świętowaniu Wielkanocy w czasach PRL - w audycji nie zabraknie ciekawostek kulturowych sprzed lat. Od 10:00 - 14:00 na antenie pojawi się kolejna odsłona „Wielkanocnego Koncertu Życzeń” Roberta Janowskiego, a po 14:00 rozpocznie się „Wielkanocna sława” - gościem Joanny Stachowskiej w studiu Radia Pogoda będzie Sława Przybylska.

Lany Poniedziałek to w radiu Pogoda „Nie tylko zajączek i kurczaczek”, czyli Asia Kruk, która zabierze słuchaczy na świąteczny spacer do stołecznego ogrodu zoologicznego. Podczas audycji przyjrzy się z bliska, jak wiosna budzi się do życia; nie zabraknie też historii o samym zoo, bo Ogród zoologiczny w Warszawie obchodzi w tym roku 95. urodziny. Od godz. 14:00 rozpocznie się „Lanie wody w Radiu Pogoda" - Kuba Mędrzycki przygotował dla słuchaczy historie, w które ludzie uwierzyli, choć nie powinni, jak np. W UFO w Polsce w latach 80.

Rock Radio

W sobotę wielkanocną w Rock Radiu nie zabraknie rockowej pasji. Gośćmi Mariusza Stelmaszyka będą muzycy z zespołu Big Cyc, który świętuje w tym roku 35-lecie istnienia.

W Wielką Niedzielę od godz. 15:00 Kuba Kaleta rozmawiać będzie na antenie z Rudolfem Schenkerem, liderem zespołu Scorpions, który w czerwcu wystąpi na koncertach w Polsce. Z kolei w Lany Poniedziałek w Rock Radiu od godz. 10:00 gościem programu będzie Abelard Giza, standuper. Po godz. 15:00 na antenie pojawi się „Glany w poniedziałek!”, aa w nim najlepsze punk rockowe numery w historii muzyki - na audycję zaprosi Ryszard Brzeziński.

Wielkanocnym ramówkom Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia będą towarzyszyły dedykowane materiały na stronach internetowych stacji – zloteprzeboje, radiopogoda.pl i rockradio.pl oraz w mediach społecznościowych.

Komentarze

Powiązane

21.04.24, 08:00
| radio » informacje
Wieczór wyborczy po II turze wyborów samorządowych na antenach RMF FM i Radiu RMF24
RMF FM i Radio RMF24 wyemitują specjalny wieczór wyborczy po głosowaniu w II turze na prezydentów miast, burmistrzów i wójtów w tegorocznych wyborach samorządowych.
19.04.24, 07:48
| radio » informacje
Roman Czejarek Zasłużony Dla Kultury Polskiej
18 kwietnia br. w Zamku Królewskim w Warszawie, podczas inauguracji obchodów Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków 2024, odbyło się wręczenie odznaczeń dla służb konserwatorskich, społecznych opiekunów zabytków i osób zasłużonych dla bezpieczeństwa dziedzictwa kultury. Wśród uhonorowanych znalazł się dziennikarz Jedynki Roman Czejarek.
18.04.24, 10:33
| radio » ludzie
Katarzyna van Rooijen korespondentką Polskiego Radia w Holandii
Polskie Radio ma swoją korespondentkę w Holandii. Katarzyna van Rooijen, związana od lat z Informacyjną Agencją Radiową, powraca do Polskiego Radia.
18.04.24, 06:30
| radio » informacje
Jedynka obchodzi 98. urodziny
W czwartek, 18 kwietnia br. Program 1 Polskiego Radia będzie świętował swoje 98. urodziny. Z tej okazji na antenie stacji pojawią się audycje specjalne związane z jubileuszem, a w nich wspomnienia, rozmowy z gośćmi i niespodzianki dla słuchaczy.
16.04.24, 08:30
| radio » informacje
Pytam o zdrowie. Nowy pdocast w ofercie Radia Nowy Świat
W niedzielę, 14 kwietnia br. w ofercie Radia Nowy Świat zadebiutował nowy podcast extra Kseni Maćczak „Pytam o zdrowie”, który będzie się ukazywał raz w miesiącu.
16.04.24, 07:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Grupa Eurozet wprowadza nowe cenniki reklam pakietów, sieci i wybranych stacji radiowych. Decyzja biznesowa została podjęta m.in. w związku z dobrą koniunkturą na rynku reklamy radiowej oraz rosnącymi wynikami słuchalności stacji wchodzących w skład grupy.
16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
15.04.24, 10:57
| radio » informacje
Czwarty Dzień Patronów w Radiu Nowy Świat. Specjalna ramówka i koncert
16 kwietnia br., w Dniu Patronów, ramówka radia zostanie zmieniona. Oprócz stałych, wtorkowych pozycji pojawią się inne, lubiane przez patronów audycje. Na wieczór zaplanowano koncert Waglewski Fisz Emade z udziałem patronów. 
15.04.24, 08:30
| radio » informacje
Fajne radio RMF. Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej
Ruszyła kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.
15.04.24, 07:30
| radio » badania rynku
Badanie Total Audio: dlaczego wybieramy treści audio? Informacje, muzyka i ulubieni prowadzący
Szybki dostęp do newsów, dostarczanie wiedzy, oferta muzyczna, kontakt z lubianymi osobowościami, możliwość dopasowania do nastroju czy towarzyszenie podczas różnych form aktywności – m.in. takie powody wskazali uczestnicy badania Total Audio, dla których Polacy sięgają po treści audio. Każdego dnia 79 proc. Polaków. „czegoś” słucha.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy