12.04.23, 18:52

Maja Rojek producentką w MWE Networks i p.o. dyrektora oddziału MWE Networks w Warszawie

Maja Rojek, fot.: materiały prasowe

W kwietniu br. do MWE Networks dołączyła Maja Rojek, która objęła stanowisko producentki oraz p.o. dyrektora oddziału MWE Networks w Warszawie.

Rojek będzie odpowiedzialna za produkcję programów dla kanałów MWE Networks oraz platform VOD. Jej zadaniem będzie również prowadzenie warszawskiego oddziału grupy medialnej Michała WInnickiego. Maja Rojek będzie raportowała do Karola Wardy - dyrektora kanałów i produkcji MWE Networks.

Maja Rojek ukończyła produkcję filmową i telewizyjną na Wydziale Organizacji Produkcji Sztuki Filmowej, Łódzkiej Szkoły Filmowej. Posiada 24-letnie doświadczenie w pracy dla czołowych polskich nadawców telewizyjnych, agencji reklamowych i domów produkcyjnych. Pracowała przy tworzeniu programów rozrywkowych, publicystycznych, seriali, filmów fabularnych i reklam. Była producentką, m.in. takich programów jak: "Szansa na Sukces", "Szansa na Sukces Eurowizja Junior", „Tak to leciało", „Lala Poland". Ostatnio pracowała przy realizacji "Hell's Kitchen” dla Grupy Polsat Plus. Wyprodukowała wiele reklam i kampanii reklamowych dla takich klientów jak: McDonald's, Pepsi, Play, Orange, GSK, Procter & Gamble. Na rynku międzynarodowym współpracowała z agencjami reklamowymi produkując spoty Ferrero Rocher na rynek środkowo-wschodni.

Dwie produkcje pod kierownictwem Mai Rojek mają pojawić się już w maju, a kolejne trzy programy zadebiutują w telewizji we wrześniu. Rojek będzie również odpowiedzialna za nadzór produkcyjny pierwszego serialu, którego odcinki pilotowe powinny pojawić się tuż przed końcem roku. W tej chwili zakończono rekrutacje do zespołu redakcyjnego dwóch programów: reportersko-studyjnego oraz wieczornego talk show.

Trwa nabór do grupy MWE Networks

W MWE w najbliższych tygodniach pracę rozpocznie menedżer ds. badań i analiz, a w kolejnych miesiącach główni specjaliści ds. sprzedaży sponsoringu i branded content. Grupa MWE Networks zapowiada też kolejne transfery na pozostałe stanowiska. Spółka rozwija swój zespół w nowej siedzibie w Szczecinie, gdzie pracuje już ponad 20 osób.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy