11.05.23, 07:30

Komputronik nawiązał współpracę z android.com.pl

Gerd Altmann, fot.: materiały prasowe

Firma Komputronik i internetowy serwis informacyjny android.com.pl nawiązały współpracę, która pozwoli na zacieśnienie relacji między dwoma liderami rynku technologicznego – z obszaru handlu i mediów. 

Współpraca między Komputronik a android.com.pl rozpoczęła się 11 kwietnia br. i obejmuje szereg działań marketingowych i promocyjnych, które mają na celu jeszcze lepsze zaspokojenie potrzeb klientów zainteresowanych produktami z obszaru technologii. Partnerstwo będzie obowiązywać minimum przez rok.

Opiniotwórcza witryna stanowi źródło artykułów dla wielu znanych serwisów, również o zasięgu międzynarodowym, dzięki czemu niejednokrotnie materiały multimedialne i informacje opracowane przez redakcję dotarły do odbiorców na całym świecie. 

"Serwis android.com.pl stanowi bogate źródło wiedzy na temat nowych produktów, aplikacji i rozwiązań ze świata technologii, a przecież właśnie w dostarczaniu do klientów takowych produktów się specjalizujemy (...) Wybór wydawał się oczywisty. Poszukiwaliśmy zaufanego i rozpoznawalnego partnera, który będzie wyznawał podobne do naszych wartości i z którym wspólnie będziemy propagować, edukować oraz tworzyć wartościowe treści z zakresu technologii. Razem dostarczać radość z technologii" - mówi Karolina Pietz – Drapińska, Dyrektor Marketingu i PR w Komputronik.

Dzięki podpisanej umowie Komputronik będzie miał dostęp do unikalnej wiedzy i doświadczenia ekspertów z android.com.pl, co ma pozwolić jeszcze lepiej zrozumieć oczekiwania klientów i oferować produkty, które będą odpowiadały ich preferencjom. Ponadto, Komputronik będzie mógł korzystać z narzędzi marketingowych partnera, które pozwolą na skuteczniejszą promocję swoich produktów i usług.

Android.com.pl to jedna z najpopularniejszych polskich stron internetowych poświęconych nowym technologiom, która na rynku obecna jest już od 15 lat. Według badania Mediapanel prowadzonego przez Gemius w lutym 2023 serwis odwiedziło blisko 3,7 miliona realnych użytkowników, to znacznie więcej niż wynosi czytelnictwo i nakłady branżowych czasopism oraz większości magazynów lifestyle'owych w Polsce.

Komentarze

Powiązane

19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.