29.06.23, 06:30

Cały rock wakacje. Lato w Rock Radiu

Wakacyjne hasło Rock Radia, fot.: materiały prasowe

Rock Radio na czas wakacji emitować będzie m.in. program ze studia z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie. Rozgłośnia organizuje także "Wielki test z klasyki rocka". Wakacyjnym przewodnim hasłem stacji będzie ”Cały rock wakacje".

Wakacyjna ramówka ruszyła 26 czerwca br. Od 7 lipca w każdy piątek wakacji rozgłośnia zaprosi do studia Rock Radia w ogródku Hard Rock Cafe w Warszawie, skąd będą nadawane audycje między 15:00 a 20:00. Trzy dni później ruszy głosowanie, które wyłoni półfinalistów trzeciej edycji Festiwalu Klasyki Rocka, a od 7 do 31 sierpnia słuchacze i jury festiwalu wybiorą finalistów. Zwycięzca, który wygra 10 tys. zł i nagra własną płytę w Akademii Rocka, zostanie ogłoszony 1 września podczas specjalnego programu.

26 czerwca na antenie ruszyły eliminacje do piątego "Wielkiego testu z klasyki rocka". Najlepsi razem z gwiazdami wezmą udział w finale, który odbędzie się 1 września br. w Hard Rock Cafe w Warszawie. Zwycięzcy otrzymają tytuł mistrza oraz 5 tys. zł, które jak co roku przekażą na Warszawskie Hospicjum Dla Dzieci.

W porannym "Powstaniu Rock Radia", oprócz wakacyjnej odsłony porannej zagadki "Rebus Jebus All Inclusive", pojawi się "LEŻAK, czyli Letni Elementarz Żartobliwo-Abstrakcyjno-Kulturalny", w którym autorzy na wesoło będą opowiadać jak nie zwiedzać oraz czy urlop w domu może być udany.

Między 10:00 a 20:00 w paśmie "Cały rock wakacje" pojawi się najlepsza klasyka rocka na lato, a po godz. 19:00 emitowany będzie przewodnik po najlepszych rockowych wydarzeniach wakacji, czyli "Rock Radio na trawie", w którym stacja będzie rozdawać zaproszenia i bilety na koncerty i festiwale.

Tradycyjnie stacja obejmuje swoim patronatem wydarzenia muzyczne. W tym roku Rock Radio patronuje, m.in. festiwalowi Rockowizna w Poznaniu 18-19 sierpnia i w Krakowie 25-26 sierpnia.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.