10.04.24, 18:12

Duże zmiany. Awanse w kadrze managerskiej Interii

Zmiany w kadrze managerskiej, fot.: materiały prasowe

Interia porządkuje strukturę na poziomie kadry managerskiej. Dorota Bugajska – Marzec, Maciej Kucharski i Łukasz Noszczak połączą dotychczasowe obowiązki z funkcją zastępcy redaktora naczelnego Interii Piotra Witwickiego. Agnieszka Maciaszek zostanie Dyrektorem Sektorów Show-Biznes i Rozrywka, a Daniel Bednarek – Dyrektorem Sektora Sport.

Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu, będzie współpracował przy bieżących zadaniach z trzema zastępcami. Dorota Bugajska – Marzec, dotychczasowa szefowa wydawców, zajmie się rozwojem strony głównej Interii. Łukasz Noszczak, Dyrektor Serwisów Informacyjnych, wykorzysta doświadczenie z obszaru newsowego i pokieruje pracą czterech serwisów (Interia Wydarzenia, Interia Biznes, Interia Pogoda i Polsatnews.pl). Maciej Kucharski połączy natomiast nową funkcję z obowiązkami Dyrektora ds. Zasięgu i Rozwoju i będzie odpowiedzialny za pozostałe obszary redakcyjne. Witwicki będzie w dalszym ciągu współpracował bezpośrednio z Bartoszem Mieleckim, Dyrektorem Działu Rozwoju Produktów.

W Interii powstaną dwa nowe stanowiska dyrektorskie. Agnieszka Maciaszek pokieruje działaniami połączonych Sektorów Show – Biznes i Rozrywka. Z kolei Daniel Bednarek natomiast jako dyrektor, wcześniej był szefem redakcji, będzie dalej rozwijał serwis sportowy Interii. Dyrektorem Działu Serwisów Tematycznych pozostaje dalej Andrzej Potocki.

Daniel Bednarek

Dziennikarz, wydawca i menedżer. Od 25 lat związany z mediami, głównie internetowymi. Pracował w obszarze digital m.in. w RASP jako szef strony głównej Onet.pl. Do Interii dołączył we wrześniu 2021 r. i objął stanowisko Szefa Sektora Sport, odpowiedzialnego za aspekty biznesowe oraz wydawnicze obszaru, którego celem jest stworzenie największej i najlepszej redakcji sportowej w Polsce.

Dorota Bugajska – Marzec

W Interii od 18 lat. Zaczynała jako dziennikarz Interii Fakty (obecne Interia Wydarzenia). Później pełniła funkcje kierownika serwisu Polska Lokalna, serwisów specjalnych, wydawcy strony głównej, a od lutego 2021 r. jest szefem wydawców strony głównej.

Maciej Kucharski

W Interii od sierpnia 2022 r. Odpowiada za rozwój zasięgowy portalu i jego serwisów. Wcześniej przez 10 lat związany z Gazeta.pl i Sport.pl, gdzie pełnił m.in. funkcje szefa newsroomu, a później dyrektora Sport.pl.

Agnieszka Maciaszek

Z branżą digital związana jest od niemal 20 lat, z Interią od 12 lat. W swojej karierze odpowiadała za realizację projektów, działań marketingowych i produktowych z zakresu video, mobile, e-commerce i content marketingu w największych portalach internetowych. Od ponad trzech lat wdraża nowe strategie i optymalizuje działania prac zespołów redakcyjnych opierając się o filozofię Agile.

Bartosz Mielecki

Ww Interii pracuje od trzech lat i jako dyrektor odpowiada za obszar związany z rozwojem produktów. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży digital. Pracował w sektorze medialnym (Onet, TVN, TVP) oraz IT, gdzie kierował projektami oraz zespołami developerskimi wykorzystując umiejętności managerskie oraz specjalistyczną wiedzę z zakresu biznesu oraz rozwoju cyfrowych produktów.

Łukasz Noszczak

Z Grupą Polsat Plus związany od blisko 16 lat. Pracował m.in. przy powstawaniu serwisu Polsatnews.pl, w którym przez kilka lat pełnił rolę wydawcy. W Interii od września 2020 r. Od początku był związany z redakcją Wydarzeń. Od półtora roku jest Dyrektorem Serwisów Informacyjnych (Interia Wydarzenia, Interia Biznes, Interia Pogoda i Polsatnews.pl).

Andrzej Potocki

Z Interią związany od 18 lat. Od 2008 r. pełnił rolę Kierownika Serwisów Społecznościowych. W 2015 r. został Dyrektorem Działu Serwisów Tematycznych w portalu. Zarządza jednymi z największych serwisów tematycznych w polskim Internecie takimi, jak: Deccoria.pl, Smaker.pl, Maxmodels.pl, Bryk.pl i Opracowania.pl.

Komentarze

Powiązane

07.05.24, 14:45
| internet » informacje
Polska inspiruje Polskę. Mobilne studio Onetu odwiedzi 15 miast
Redakcja Onetu wyrusza ze studiem mobilnym i jedzie do najbardziej inspirujących miejsc w Polsce. Celem akcji jest pokazanie lokalnej pozytywnej Polski, w której dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności dzieją się ciekawe i inspirujące rzeczy. W ramach trzytygodniowej akcji, która ruszyła 6 maja i potrwa do 24 maja br., Onet odwiedzi w sumie 15 miejscowości na trzech trasach o łącznej długości 3,5 tys. kilometrów.
06.05.24, 08:30
| prasa » informacje | internet » informacje
KNF zatwierdziła prospekt PTWP. Grupa wejściem chce przejść na główny rynek GPW
Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt notowanej na NewConnect spółki PTWP, który został sporządzony w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu akcji serii A i B na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
06.05.24, 07:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Grupa PMPG Polskie Media: 47,2 mln zł przychodów ze sprzedaży w 2023 r. Firma chce rozwijać Orle Pióro i AWR Wprost
Holding mediowy PMPG Polskie Media opublikował wyniki za 2023 rok. Grupa wygenerowała 47,2 mln zł przychodów ze sprzedaży, a EBITDA oraz zysk netto osiągnęły wartość kolejno 2,6 i 2,4 mln zł.
24.04.24, 07:30
| internet » informacje
Interia wprowadza rolki wideo na mobilnej stronie głównej
Interia wprowadziła rolki wideo znane z mediów społecznościowych. Dzięki współpracy z Grupą Polsat Plus poza materiałami z własnych serwisów (m.in. Wydarzenia, Biznes, Sport, Geekweek i Pomponik.pl) zaprezentuje w nich fragmenty najlepszych programów stacji Wydarzenia 24.
20.04.24, 16:32
| internet » informacje
Jak tak, to Allegro. Platforma z nową odsłoną komunikacyjną
Allegro wprowadza nową strategię komunikacyjną. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” mają skupiać się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.
20.04.24, 08:00
| internet » informacje
Onet ruszył z czwartą edycją akcji - Niech Żyje Planeta. Partnerem głównym akcji został Electrolux
Najnowsza edycja inicjatywy "Niech Żyje Planeta" kładzie nacisk na cztery żywioły: powietrze, wodę, ziemię i ogień. Każda z tych kampanii tematycznych, realizowanych w ramach akcji, zaplanowana jest na okres dwóch lub trzech miesięcy i zostanie zakończona raportem udostępnionym online. Centralnym motywem tej inicjatywy pozostaje niezmiennie ekologia.
18.04.24, 08:30
| internet » informacje
Blisko ludzi. Portal o2.pl stawia na treści regionalne i powiększa redakcję
Hasło „Blisko ludzi” będzie promować portal o2.pl. W ostatnich miesiącach skład redakcji powiększył się prawie dwukrotnie, a od marca na jej czele stanął Jacek Stańczyk. Zgodnie z nową strategią rozwoju w serwisie pojawiać się będzie więcej treści regionalnych.
16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
11.04.24, 11:35
| prasa » informacje | internet » ludzie
Beata Lubecka nową współprowadzącą podcast Stan Wyjątkowy w Onecie
Do grona prowadzących program „Stan wyjątkowy” dołącza Beata Lubecka. Dziennikarka zastąpi Renatę Grochal i będzie czwartą współprowadzącą obok Andrzeja Stankiewicza, Dominiki Długosz i Kamila Dziubki.
11.04.24, 10:39
| internet » e-commerce
Raport Elephate „Ranking blogów w e-commerce”. Najsilniejsze strategie SEO i content marketingowe w świecie e-handlu
Agencja Elephate ma przyjemność ogłosić premierę najnowszego raportu dotyczącego świata e-handlu: „Ranking blogów w e-commerce”, edycja 2024. Tym razem eksperci poddali analizie aż 524 sklepy internetowe z 32 branż! Głównym celem zestawienia jest wyróżnienie sklepów online, które najskuteczniej wykorzystują strategie SEO i content marketingowe, by skalować swój biznes przy pomocy blogowania. Ranking został objęty patronatem serwisu portalmedialny.pl.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy