31.05.24, 21:45

Piąty salon Reserved (LPP) w Wielkiej Brytanii

LPP otwiera nowy salon w Wielkiej Brytanii, fot.: materiały prasowe

LPP kontynuuje ekspansję w Europie Zachodniej otwierając piąty salon Reserved w Wielkiej Brytanii. Otwarciu towarzyszyć będzie zakrojona na szeroką skalę kampania marketingowa oraz wprowadzona właśnie do sprzedaży kolekcja „Welcome to the Club” inspirowana brytyjskimi tradycjami old-fashioned i stylem sportowym.

Po ubiegłorocznych otwarciach kolejnych sklepów w Londynie oraz w Mediolanie LPP buduje rozpoznawalność swoich marek modowych i wzmacnia obecność na kluczowych rynkach Europy Zachodniej. Tym razem marka Reserved otworzy nowy salon w Westfield London – jednym z największych centrów handlowych brytyjskiej stolicy.

„Po blisko siedmiu latach od naszego debiutu na Oxford Street i otwarciu w 2023 r. kolejnych salonów Reserved w strategicznych lokalizacjach Londynu, przyszedł czas na zdobycie uznania mieszkańców zachodniej części miasta. Uruchomienie piątego już sklepu Reserved w Wielkiej Brytanii to potwierdzenie, że mimo wymagających warunków rynkowych mamy pomysł na dalszy rozwój silnej, globalnej marki modowej. I chociaż nadal branża odzieżowa mierzy się z wieloma wyzwaniami wierzymy, że oferując nowoczesne i stylowe kolekcje dopasowane do oczekiwań Brytyjczyków jesteśmy gotowi zawalczyć o jeszcze większe zainteresowanie klientów na tak konkurencyjnym rynku” – mówi Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes zarządu LPP.

Westfield London to jedno z największych centrów handlowych w Europie, które pod swoim dachem gromadzi wiodące firmy odzieżowe. Szeroka oferta marek, od tych luksusowych po sklepy wielkopowierzchniowe, w połączeniu z różnorodnymi propozycjami spędzania wolnego czasu sprawia, że wybór tej lokalizacji na nowy salon Reserved w Wielkiej Brytanii nie był przypadkowy.

Jesteśmy dumni, że możemy otworzyć kolejny już sklep, tym razem w tętniącym życiem Westfield London. To dla nas szczególny moment, nie tylko jeśli chodzi o budowanie świadomości marki wśród Brytyjczyków. To potwierdzenie ogromnego zaangażowania naszego zespołu, a także wsparcia wyjątkowej społeczności, jaką przez tych siedem lat udało nam się zgromadzić wokół Reserved. Chcemy nadal pielęgnować te relacje i umacniać obecność naszej marki w najbardziej prestiżowych i cieszących się popularnością punktach handlowych kraju” – mówi Corinne Facey, dyrektor zarządzająca Reserved UK.

Oferta skierowana do klientów odwiedzających nowy salon o powierzchni blisko 1900 m2 obejmować będzie pełny asortyment odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Debiutowi w kolejnym centrum handlowym w Londynie towarzyszyć będzie także promocja ostatniej kolekcji marki - „Welcome to the Club”. „Najnowsza kolekcja Reserved to odpowiedź na mocno widoczny trend przenikania do mody inspiracji światem sportu, odwołujący się również do angielskiej, tradycyjnej elegancji. Wierzymy, że zaplanowana przez nas najnowsza kampania promująca tę wyjątkową kolekcję spotka się z dobrym przyjęciem klientów, nie tylko tych poszukujących ciekawych trendów i inspiracji modowych w Westfield London” – mówi Agata Sawicka, dyrektor komunikacji marki Reserved.

Tym razem marka postawiła na mocne zaznaczenie swojej obecności w przestrzeni miejskiej zachodniej części Londynu, w tym w Brixton Academy, Hammersmith Academy i Wood Lane. Zdecydowała się m.in. na szerokozasięgową kampanię outdoorową w środkach komunikacji miejskiej - autobusach, metrze. Równolegle postawiła na współpracę z kluczowymi influencerami, stylistami i redaktorami, którzy kształtują i wpływają na brytyjskiego nabywcę. W ten sposób Reserved dąży do wzmocnienia świadomości marki nie tylko wśród miłośników mody, ale także mieszkańców Londynu.

Komentarze

Powiązane

08.07.24, 20:30
| biznes i technologie » informacje
Grupa Polsat Plus i ZE PAK inwestują w największy projekt wiatrowy w Polsce
Grupa Polsat Plus i ZE Pak rozpoczęły wspólną inwestycję, nabywając wszystkie udziały w spółkach realizujących projekt zespołu elektrowni wiatrowych.
08.07.24, 15:30
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Tomasz Jagiełło ponownie wybrany do zarządu The International Union of Cinemas
Tomasz Jagiełło, Prezes sieci kin Helios, ponownie został członkiem zarządu The International Union of Cinemas, organizacji skupiającej europejskie firmy kinowe.
04.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Aż 280 mln zł. Rekordowa wypłata z Ekstraklasy za sezon 2023/24 dzięki m.in. sprzedaży praw do transmisji TV
Ekstraklasa w sezonie 2023/24 wypłaciła klubom 280,2 mln zł, a ok. 9,5 mln zł trafiło do PZPN. Środki pozyskane przez spółkę pochodzą głównie ze sprzedaży krajowych i międzynarodowych praw do transmisji TV oraz scentralizowanych praw marketingowych.
28.06.24, 18:00
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Max, PKOl i Looney Tunes łączą siły przed Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024
Platforma Max została oficjalnym partnerem streamingowym Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Warner Bros Discovery Global Consumer Products i PKOl wraz z firmą LPP ogłosiły również współpracę, której efektem jest specjalna kolekcja ubrań z postaciami z Looney Tunes, zachęcającymi do wspierania TeamPL w igrzyskach.
21.06.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Po 25. latach Multikino Ursynów zamyka swoje drzwi 18 sierpnia 2024 r.
Multikino Ursynów zakończy działalność 18 sierpnia br. Spółka sprzedała prawa użytkowania wieczystego do działki na której funkcjonuje multipleks.
03.06.24, 08:30
| biznes i technologie » informacje
Duży Ben Rośnie i zapowiada inwestycje w e-commerce
Duży Ben, sieć marketów alkoholowych, w 2023 r. przyczynił się do wzrostu sprzedaży w segmencie Projektów Grupy Eurocash o 21 proc. Na ten rok planowane jest dalsze wdrażanie nowych udogodnień dla klientów z wykorzystaniem nowych technologii.
01.06.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Grupa Muszkieterów planuje przekroczyć pułap 11 mld zł obrotów w 20224 r.
Grupa Muszkieterów osiągnęła w I kwartale 2024 r. łączny obrót w wysokości blisko 2,4 mld zł w ramach zrzeszonych sieci Intermarché i Bricomarché, odnotowując niemal 9 proc. wzrost rok do roku.
01.06.24, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Rusza rozbudowa Lotniska w Modlinie. Większy terminal, więcej miejsc postojowych i nowi przewoźnicy
Nowe władze portu lotniczego w Modlinie mają ambitne plany rozbudowy lotniska i realizacji niezbędnych inwestycji.
31.05.24, 21:45
| biznes i technologie » informacje
Piąty salon Reserved (LPP) w Wielkiej Brytanii
LPP kontynuuje ekspansję w Europie Zachodniej otwierając piąty salon Reserved w Wielkiej Brytanii. Otwarciu towarzyszyć będzie zakrojona na szeroką skalę kampania marketingowa oraz wprowadzona właśnie do sprzedaży kolekcja „Welcome to the Club” inspirowana brytyjskimi tradycjami old-fashioned i stylem sportowym.
30.05.24, 21:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Answear.com w I kw. 2024 r.: zwiększa swoje przychody i inwestuje mimo wymagającej sytuacji rynkowej
Answear.com podsumowuje I kw. 2024 r. Pomimo wymagającej sytuacji rynkowej, a także okresu inwestycji w rozwój marki PRM, spółka utrzymała dodatnie dynamiki wzrostu sprzedaży, a także przeprowadziła inwestycje związane z uruchomieniem dwóch concept store w Warszawie dla marki PRM oraz Answear.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.