27.10.11, 18:05

Rodzina kanałów Canal+ Cyfrowego obok siebie

27 październik br.a, tuż przed startem CANAL+ GOL HD i CANAL+ Weekend HD, na dekoderach CYFRY+ została zmieniona lista kanałów.

27 październik br.a, tuż przed startem CANAL+ GOL HD i CANAL+ Weekend HD, na dekoderach CYFRY+ została zmieniona lista kanałów. Wszystkie stacje i serwisy spółki CANAL+ Cyfrowy, w tym kanały premium rodziny CANAL+ i stacje tematyczne ze znakiem „+”, znajdą się obok siebie.
 
"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych abonentów porządkujemy i grupujemy układ kanałów CYFRY+ w taki sposób, aby łatwiej można było odszukać rodzinę stacji produkowanych przez CANAL+ Cyfrowy. Teraz dodatkowo nasze kanały tematyczne będzie można łatwiej zidentyfikować – dzięki nadaniu wspólnego mianownika – charakterystycznego plusa, jako symbolu jakości i unikalności, dodanego do wszystkich logotypów" - mówi Beata Mońka, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny spółki CANAL+ Cyfrowy. "Zmianom towarzyszyć będzie także start emisji w wysokiej rozdzielczości. 28 października ruszają wersje HD CANAL+ GOL i CANAL+ Weekend, a 11 listopada wszystkich naszych kanałów tematycznych. Co ważne, abonenci uzyskają do nich dostęp bez żadnych dodatkowych opłat" - dodaje Mońka.
 
Kanały i serwisy produkowane przez CANAL+ Cyfrowy znajdą się na pozycjach od 14. do 27. Listę kanałów własnych otworzy MiniMini+ HD, pod kolejnymi numerami znajdą się stacje: teleTOON+ HD, PLANETE+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, ale kino+ HD, CANAL+ HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ GOL HD i CANAL+ Weekend HD.

Na dekoderach SD kanały te będą dostępne na analogicznych pozycjach w standardowej rozdzielczości. Kolejne miejsca na liście zajmą: pasmo CANAL+ 3D i serwisy CANAL+ NA ŻYCZENIE oraz CYFRA+ VOD. Jednocześnie zostanie zachowany dotychczasowy podział tematyczny - stacje produkowane przez CANAL+ Cyfrowy będą dostępne również na wyższych pozycjach, jako otwierające poszczególne kategorie - filmowe, dokumentalne czy dziecięce.

Komentarze

Powiązane

01.10.23, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
Trzy nowe programy w TVN Style
W weekend w ofercie kanału TVN Style pojawią się trzy nowe programy. W niedzielę 1 października br. z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
30.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
To nie koniec biesiad w TVP. Na polską nutę, czyli biesiada nad biesiadami w TVP1
W niedzielę, 1 października br. Telewizja Polska wyemituje zrealizowane w Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni widowisko „Na polską nutę, czyli biesiada nad biesiadami". Gwiazdy estrady i lokalne zespoły wspólnie z widzami zaśpiewają, zatańczą i porozmawiają o tym, co Polaków łączy.
30.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
W rytmie disco polo i popu. Roztańczony PGE Narodowy i Rozśpiewany PGE Narodowy w Dwójce
„Roztańczona Polska” - letnia trasa TVP3 dotarła do mety. W sobotę, 30 września br. o godz. 20:00 odbędzie się ostatnia odsłona muzycznego show pt. „Roztańczony PGE Narodowy” zawita do Warszawy. Tego samego wieczoru o godz. 22:20 TVP2 zaprasza na koncert „Rozśpiewany PGE Narodowy”.
30.09.23, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
86. Parada Pułaskiego na antenie TVP Polonia
W niedzielę, 1 października br. odbędzie się 86. Parada Pułaskiego, w której udział weźmie Prezydent RP Andrzej Duda. Transmisja wydarzenia na antenie TVP Polonia rozpocznie się o godzinie 18.15. 
29.09.23, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
III Międzynarodowy Festiwalu Heart of Europe. Lista laureatów
28 września br. podczas uroczystej gali wieńczącej III Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny i Forum Heart of Europe nagrodzono najlepsze produkcje zgłoszone przez nadawców publicznych z Europy Środkowo – Wschodniej.
28.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Premiera filmu dokumentalnego „Nowe okno na Wszechświat” tylko w TVP Nauka
25 grudnia 2021 r. kosmiczny Teleskop Jamesa Webba został wyniesiony w przestrzeń kosmiczną z Europejskiego Centrum Kosmicznego w Gujanie Francuskiej. Film dokumentalny „Nowe okno na Wszechświat” Roberta Szaja i Bogumiła Radajewskiego to zapis przygotowań do tego historycznego wydarzenia, rozmowy m.in. z twórcami teleskopu.
28.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
II edycja Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych na antenach TVP Kultura i TVP Kultura 2
Od 5 do 15 października 2023 r. odbędzie się II edycja Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych, organizowanego przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Na antenie TVP Kultura i platformie streamingowej TVP Kultura 2 widzowie będą mogli śledzić zmagania uczestników trzeciego etapu konkursu.
28.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Kanał FAST Patronite Podróże debiutuje na platformie Pilot WP
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”. To kanał typu FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
27.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » seriale
Nowy serial Rafi w Polsat Box Go
Nowy metafizyczno-obyczajowy serial „Rafi” w reżyserii Bartosza Prokopowicza 6 października br. będzie miał premierę w Polsat Box Go. Serial będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat.
25.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Razem najlepiej. Castorama uruchamia autorski podcast
“Razem najlepiej” to nowy projekt Castoramy, który ma promować kluczowe dla marki wartości. Będą to rozmowy o sile relacji z drugim człowiekiem, naszych wyborach i codziennym życiu. W roli prowadzącej wystąpi Katarzyna Jaroszyńska.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.