17.12.11, 17:41

Road Show Cyfry+

19 grudnia wyrusza w Polskę Jedyny Taki Truck – multimedialny, wyposażony w showroom wóz ekspozycyjny CYFRY+ z wizerunkiem Jedynego Takiego.

19 grudnia wyrusza w Polskę Jedyny Taki Truck – multimedialny, wyposażony w showroom wóz ekspozycyjny CYFRY+ z wizerunkiem Jedynego Takiego. Odwiedzi 30 miast i ma promować ofertę programową platformy oraz akcję sprzedażową „3 x 0”.

"Road Show CYFRY+, czyli wielkie tournée Jedynego Takiego po Polsce to doskonała okazja, by oderwać się na chwilę od świątecznych przygotowań i w atmosferze zabawy przekonać się jak bogata, a zarazem dostępna jest oferta naszej platformy" - mówi Grzegorz Bruski, Dyrektor Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy, operatora platformy CYFRA+. "W ramach świątecznych promocji przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkowe bonusy i rabaty – od oferty z prezentem w postaci telewizora 3D z dwoma parami okularów, przez rabaty na usługę CYFRA+ MULTIROOM i opcje dodatkowe, po najnowszą propozycję „3 x 0” z darmowym dekoderem HD, aktywacją i trzema miesiącami abonamentu gratis" – dodaje Bruski.

Na uczestników eventów czekają m.in. pokazy programów w 3D i HD, możliwość sprawdzenia jak działają najnowsze usługi telewizyjne - PVR, VOD, CYFRA+ ONLINE, wybór świątecznych promocji, a dla najmłodszych okazja do spotkania z Jedynym Takim, ikoną marki CYFRY+, której w reklamie telewizyjnej głosu użycza Borys Szyc.

Road Show CYFRY+ potrwa do 23 stycznia 2012 r. obejmie 30 lokalizacji, m.in.: Bielsk Podlaski, Puławy, Żary, Żywiec, Kwidzyn, Ełk. Wraz z rozwojem akcji na specjalnie uruchomionej stronie www.JedynaTakaTrasa.pl oraz fanpagu Jedynego Takiego na facebooku będą umieszczane relacje w formie mikrobloga oraz zdjęcia i komentarze. Na stronie znajdzie się również kompletna lista lokalizacji wraz z kalendarzem przebiegu Road Show.

Dla gości odwiedzających Jedną Taką ciężarówkę oprócz prezentacji oferty CYFRY+ przewidziane są liczne atrakcje oraz wyjątkowa oferta instalacyjna lokalnych dystrybutorów. Akcja wsparta będzie kampanią reklamową w Internecie skierowaną do mieszkańców miast i okolic, w których odbędzie się Road Show CYFRY+.

Akcję dla CYFRY+ realizuje agencja Xs-Events. Za kreację odpowiada Dział Kreacji spółki CANAL+ Cyfrowy, komunikacją internetową zajmuje się PM Interactive, a zakupem mediów dom mediowy ZenithOptimedia Group.

Komentarze

Powiązane

23.03.23, 19:21
| telewizja / VOD » seriale | internet » informacje
Wielka woda (Netflix) tryumfuje w plebiscycie Top Seriale Wirtualnej Polski
22 marca br., odbyła się uroczysta gala plebiscytu Top Seriale w Teatrze Capitol. Po raz pierwszy wręczono statuetki w 11 kategoriach oraz w kategorii specjalnej. Wyróżniono najlepsze seriale, aktorów oraz przedstawicieli polskich i zagranicznych platform streamingowych. Serial „Wielka woda” produkcji Netflixa zwyciężył w trzech kategoriach, a najlepszą aktorką roku została Agnieszka Żulewska, grająca w nim główną rolę.
23.03.23, 10:58
| telewizja / VOD » informacje
Do ostatniej kropli. Premiera dokumentu Ewy Ewart w TVN24
„Do ostatniej kropli” to najnowszy dokument znanej reżyserki i producentki Ewy Ewart, którego koproducentem jest TVN24.
Emisja w TVN24 i TVN24 GO zaplanowana została na 26 kwietnia br. (niedziela) o godz. 20:00.
23.03.23, 00:17
| telewizja / VOD » informacje
Zmarł Andrzej Zarębski
Nie żyje Andrzej Zarębski - polityk i przedsiębiorca, poseł na Sejm I kadencji, w latach 1993 - 1999 członek i sekretarz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
22.03.23, 12:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Studio Biznes. Karolina Hytrek-Prosiecka gospodynią programu wideo Gazeta.pl w nowej odsłonie
Od środy, 22 marca br. „Studio Biznes” (program wideo Gazeta.pl) emitowany jest w nowej szacie graficznej. Od marca br. jego gospodynią jest Karolina Hytrek-Prosiecka.
22.03.23, 11:29
| telewizja / VOD » badania rynku
Widownia Love Island. Wyspa miłości rośnie w Czwórce
Reality show „Love Island. Wyspa miłości” zyskuje widzów z tygodnia na tydzień. Nowy sezon emitowany jest przez po raz pierwszy przez Czwórkę.
22.03.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Arnold Boczek i Marian Paździoch dzięki technologii deepfake w specjalnym odcinki serialu Świat według Kiepskich
Platforma Polsat Box Go udostępniła specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium.
21.03.23, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska ze wstępnymi wynikami za 2022 r.: przychody wzrosły o 11 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wstępne skonsolidowane wyniki finansowe za 2022 rok. Grupa odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży rok do roku i wyższy zysk z działalności operacyjnej.
21.03.23, 09:51
| telewizja / VOD » seriale | telewizja / VOD » badania rynku
Premiera serialu Polowanie na ćmy z ogromną widownią
Pierwszy odcinek nowego polskiego serialu „Polowanie na ćmy” oglądało aż 2,4 mln widzów.
20.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kocha, lubi, pasuje. Nowy program randkowy w TTV w kwietniu
Nowy program randkowy „Kocha, lubi, pasuje” zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia br. W nowym programie uczestnicy programu stworzą wizerunki partnerów idealnych.
19.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
CANAL+ promuje nowy serial EMIGRACJA XD
"EMIGRACJA XD" to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca br. rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.