06.02.12, 15:14

Alcatraz wyłącznie na platformie n

Platforma n zaprezentuje najnowszy serialowy przebój J.J. Abramsa "Alcatraz", od 6 lutego wyłącznie w usłudze VOD nSeriale na platformie n.

Platforma n zaprezentuje najnowszy serialowy przebój J.J. Abramsa "Alcatraz", od 6 lutego wyłącznie w usłudze VOD nSeriale na platformie n.

Akcja serialu "Alcatraz" rozgrywa się w dzisiejszym San Francisco, gdzie agentka policji Rebecca Madsen (Sarah Jones) zostaje przydzielona do sprawy makabrycznego morderstwa. Odcisk palca naprowadza ją na trop – zdawałoby się – mało prawdopodobnego podejrzanego, którym jest Jack Sylvane, więzień Alcatraz zmarły ponad 30 lat temu. Im bardziej tajemniczy agent rządowy Emerson Hauser (Sam Neill) próbuje przeszkodzić Madsen w śledztwie, tym bardziej ona się w nie angażuje. Gdy agentka połączy siły z historykiem badającym dzieje Alcatraz, doktorem Diego Soto (Jorge Garcia – „Lost”), szybko okaże się, że w mrocznej historii słynnego więzienia tkwi niejedna tajemnica.

Razem z Hauserem wkrótce odkrywają, że Sylvane nie tylko żyje, ale grasuje po ulicach San Francisco, mszcząc się za krzywdy sprzed dziesiątków lat. Zagłębiając się w historię Alcatraz, tuszowanie faktów przez rząd i historię samej Rebecci, zespół odkrywa wreszcie, że Sylvane stanowi jedynie mały element większego i jeszcze bardziej złowrogiego zagrożenia, które jest całkiem aktualne. Może jest on bowiem pierwszym, który powraca z Alcatraz, ale szybko okazuje się, że nie będzie ostatnim.

Główne role w serialu grają Sarah Jones, Jorge Garcia, Jonny Coyne, Parminder Nagra, Jason Butler Harner, Robert Forster i Sam Neill. Producentami wykonawczymi produkcji są J.J. Abrams, Bryan Burk, Elizabeth Sarnoff, Jack Bender, Jennifer Johnson i Daniel Pyne. Produkcja: Bonanza Productions we współpracy z Bad Robot Productions i Warner Bros. Serial dystrybuowany jest na całym świecie dla telewizji przez Warner Bros. International Television Distribution. 

Bardzo się cieszymy, że użytkownicy platformy n będą mogli obejrzeć Alcatraz już trzy tygodnie po oficjalnej premierze w Stanach Zjednoczonych. Zależy nam, aby klienci korzystający z naszych usług mieli dostęp do najnowszych technologii i rozrywki na najlepszym poziomie” – mówi Grzegorz Płaza, Dyrektor Programowy platformy n.

Użytkownicy platformy n będą mogli oglądać serial od 6 lutego w kolekcji nSeriale będącej częścią usługi VOD. 3 marca 2012 roku platforma n pokaże również nagrodzony Złotymi Globami serial „Homeland”.

Komentarze

Powiązane

22.03.23, 11:29
| telewizja / VOD » badania rynku
Widownia Love Island. Wyspa miłości rośnie w Czwórce
Reality show „Love Island. Wyspa miłości” zyskuje widzów z tygodnia na tydzień. Nowy sezon emitowany jest przez po raz pierwszy przez Czwórkę.
22.03.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Arnold Boczek i Marian Paździoch dzięki technologii deepfake w specjalnym odcinki serialu Świat według Kiepskich
Platforma Polsat Box Go udostępniła specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium.
21.03.23, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska ze wstępnymi wynikami za 2022 r.: przychody wzrosły o 11 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wstępne skonsolidowane wyniki finansowe za 2022 rok. Grupa odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży rok do roku i wyższy zysk z działalności operacyjnej.
21.03.23, 09:51
| telewizja / VOD » seriale | telewizja / VOD » badania rynku
Premiera serialu Polowanie na ćmy z ogromną widownią
Pierwszy odcinek nowego polskiego serialu „Polowanie na ćmy” oglądało aż 2,4 mln widzów.
20.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kocha, lubi, pasuje. Nowy program randkowy w TTV w kwietniu
Nowy program randkowy „Kocha, lubi, pasuje” zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia br. W nowym programie uczestnicy programu stworzą wizerunki partnerów idealnych.
19.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
CANAL+ promuje nowy serial EMIGRACJA XD
"EMIGRACJA XD" to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca br. rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu.
17.03.23, 17:19
| telewizja / VOD » informacje
Piracki serwis zalukaj.vip zamknięty. Właściciel platformy tymczasowo aresztowany
Policjanci z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości doprowadzili do zakończenia działalności pirackiego serwisu oferującego filmy i seriale – zalukaj.vip. Dwóm mężczyznom postawiono zarzut nielegalnego rozpowszechniana utworów chronionych prawem autorskim. Pomysłodawca i właściciel serwisu został tymczasowo aresztowany. 
17.03.23, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Marek Solon-Lipiński koordynatorem grupy środkowoeuropejskiej EBU
Marek Solon-Lipiński został koordynatorem największej na świecie grupy środkowoeuropejskiej EBU, stanowisko zastępcy koordynatora obejmie Elene Gabashvili z Gruzji.
16.03.23, 21:35
| telewizja / VOD » seriale
Serial Grease: Rise of the Pink Ladies zadebiutuje 7 kwietnia na platformie SkyShowtime
Liczący 10 odcinków pierwszy sezon serialu „Grease: Rise of the Pink Ladies”, w którym główne role grają Marisa Davila i Cheyenne Isabel, będzie dostępny od 7 kwietnia br. na platformie SkyShowtime.
16.03.23, 19:55
| telewizja / VOD » informacje
Żywioł. Dokument Telewizji Polskiej i LRT z premierą w Wilnie
17 marca br. w Pałacu Wielkich Książąt Litewskich odbędzie się premiera dokumentu „Żywioł” polskiego reżysera Cypriana Demianiuka i scenarzysty Piotra Kornobisa. Film jest koprodukcją Telewizji Polskiej, studia „Oko i Ucho“, studia „Ketvirta Versija“, zrealizowaną przy wsparciu Biura Programu Niepodległa oraz we współpracy z litewską telewizją publiczną LRT.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.