06.02.12, 15:14

Alcatraz wyłącznie na platformie n

Platforma n zaprezentuje najnowszy serialowy przebój J.J. Abramsa "Alcatraz", od 6 lutego wyłącznie w usłudze VOD nSeriale na platformie n.

Platforma n zaprezentuje najnowszy serialowy przebój J.J. Abramsa "Alcatraz", od 6 lutego wyłącznie w usłudze VOD nSeriale na platformie n.

Akcja serialu "Alcatraz" rozgrywa się w dzisiejszym San Francisco, gdzie agentka policji Rebecca Madsen (Sarah Jones) zostaje przydzielona do sprawy makabrycznego morderstwa. Odcisk palca naprowadza ją na trop – zdawałoby się – mało prawdopodobnego podejrzanego, którym jest Jack Sylvane, więzień Alcatraz zmarły ponad 30 lat temu. Im bardziej tajemniczy agent rządowy Emerson Hauser (Sam Neill) próbuje przeszkodzić Madsen w śledztwie, tym bardziej ona się w nie angażuje. Gdy agentka połączy siły z historykiem badającym dzieje Alcatraz, doktorem Diego Soto (Jorge Garcia – „Lost”), szybko okaże się, że w mrocznej historii słynnego więzienia tkwi niejedna tajemnica.

Razem z Hauserem wkrótce odkrywają, że Sylvane nie tylko żyje, ale grasuje po ulicach San Francisco, mszcząc się za krzywdy sprzed dziesiątków lat. Zagłębiając się w historię Alcatraz, tuszowanie faktów przez rząd i historię samej Rebecci, zespół odkrywa wreszcie, że Sylvane stanowi jedynie mały element większego i jeszcze bardziej złowrogiego zagrożenia, które jest całkiem aktualne. Może jest on bowiem pierwszym, który powraca z Alcatraz, ale szybko okazuje się, że nie będzie ostatnim.

Główne role w serialu grają Sarah Jones, Jorge Garcia, Jonny Coyne, Parminder Nagra, Jason Butler Harner, Robert Forster i Sam Neill. Producentami wykonawczymi produkcji są J.J. Abrams, Bryan Burk, Elizabeth Sarnoff, Jack Bender, Jennifer Johnson i Daniel Pyne. Produkcja: Bonanza Productions we współpracy z Bad Robot Productions i Warner Bros. Serial dystrybuowany jest na całym świecie dla telewizji przez Warner Bros. International Television Distribution. 

Bardzo się cieszymy, że użytkownicy platformy n będą mogli obejrzeć Alcatraz już trzy tygodnie po oficjalnej premierze w Stanach Zjednoczonych. Zależy nam, aby klienci korzystający z naszych usług mieli dostęp do najnowszych technologii i rozrywki na najlepszym poziomie” – mówi Grzegorz Płaza, Dyrektor Programowy platformy n.

Użytkownicy platformy n będą mogli oglądać serial od 6 lutego w kolekcji nSeriale będącej częścią usługi VOD. 3 marca 2012 roku platforma n pokaże również nagrodzony Złotymi Globami serial „Homeland”.

Komentarze

Powiązane

18.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » ludzie
Prezenter stacji Eska2 Kuba Klym prezenterem telewizji Music Box
Do ekipy Music Box dołączył Kuba Klym, który poprowadzi dwa programy rozrywkowo-informacyjne: „Music Box News” oraz „Music Box Backstage”.
18.04.24, 12:02
| telewizja / VOD » informacje
Music Box Classic. Music Box Group uruchamia pierwszy kanał telewizji FAST
Polska spółka medialna Music Box Group, będąca właścicielem muzycznych stacji telewizyjnych oraz firma SoFAST, działająca na rynku kanałów FAST, wprowadzają na rynek Music Box Classic.
17.04.24, 09:36
| telewizja / VOD » informacje
10 nowych kanałów. Vectra wprowadza pakiet Ukraina
Vectra wprowadziła specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej.
16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy