06.04.12, 20:58

Radio Zet z TVP2. Rafał Olejniczak poprowadzi program Bitwa na głosy – After party

Radio ZET realizuje multimedialny projekt partnerski wspierający drugą edycję muzycznego show telewizyjnej „Dwójki” – „Bitwa na głosy”. Rafał Olejniczak, Redaktor Naczelny Radia ZET, będzie współprowadzącym program „Bitwa na głosy – After party”.

Radio ZET realizuje multimedialny projekt partnerski wspierający drugą edycję muzycznego show telewizyjnej „Dwójki” – „Bitwa na głosy”. Rafał Olejniczak, Redaktor Naczelny Radia ZET, będzie współprowadzącym program „Bitwa na głosy – After party”.

Słuchacze Radia ZET będą mogli z bliska obserwować zmagania drużyn ośmiu gwiazd polskiej estrady. Na antenie nie zabraknie komentarzy, wywiadów oraz bieżących informacji na temat programu i jego uczestników. Gośćmi Radia ZET będą m.in. zasiadający w loży ekspertów artyści oraz kapitanowie śpiewających drużyn.

Codziennie od poniedziałku do piątku w „ZET na punkcie muzyki” Marcin Wojciechowski zaprezentuje piosenki z minionego odcinka „Bitwy na głosy”. O tym, które wykonanie w danym tygodniu okaże się najlepsze, zdecydują słuchacze w głosowaniu internetowym. Ogłoszenie wyników nastąpi na żywo w kolejnych odcinkach muzycznego show „Dwójki”. Na osoby, które wezmą udział w głosowaniu czekają podwójne ekskluzywne zaproszenia na widownię i za kulisy programu.

Przez 11 tygodni trwania muzycznych zmagań „Lista przebojów Radia ZET” będzie prowadzona ze studia „Bitwy na głosy”. W każdą sobotę między 17.00 a 20.00 Marcin Wojciechowski zdradzi słuchaczom Radia ZET, jak „od kuchni” wygląda praca przy tworzeniu jednego z największych programów rozrywkowych w Polsce. Jego radiowe studio odwiedzą gwiazdy i uczestnicy „Bitwy na głosy”.

Po każdym z odcinków muzycznego show, ok. 21.50, Agnieszka Szulim i Rafał Olejniczak, Redaktor Naczelny Radia ZET, zaproszą do TVP2 na program „Bitwa na głosy – After Party”. Będzie to kilkunastominutowa transmisja z klubu, w którym spotkają się uczestnicy show, ich przyjaciele oraz osoby przygotowujące muzyczne widowisko. Duet radiowo-telewizyjny podsumuje zakończony odcinek, poszukując gorących komentarzy i rozmawiając w nieformalnej atmosferze o emocjach związanych z uczestnictwem i nie tylko.

Ekskluzywne materiały dotyczące muzycznego widowiska TVP2 znajdą się również na stronie internetowej Radia Zet. .

Pierwszy odcinek drugiej edycji „Bitwy na głosy” będzie można zobaczyć już 3 marca o godzinie 20.05 w telewizyjnej „Dwójce”. Trzy godziny wcześniej rozpocznie się premierowe wydanie „wyjazdowej” „Listy przebojów Radia ZET”.  Radio ZET jest strategicznym partnerem medialnym „Bitwy na głosy”.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 06:30
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: Eska najchętniej słuchana, duży spadek Radia Pogoda
Radio Eska pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiową w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (sieci radiowe).
13.06.24, 19:00
| radio » informacje
XXVII edycja Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. Organizatorzy podwyższyli granicę wieku uczestników
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia organizuje XXVII edycję Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory, który jest skierowany do twórców, którzy nie ukończyli 40. roku życia. Celem przyznawanego stypendium jest zapewnienie warunków twórczego rozwoju młodym reportażystom radiowym.
13.06.24, 16:00
| radio » informacje | kultura » informacje
Nie do wiary. 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
15 czerwca br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia oraz Centrum Nauki Kopernik. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia jest hasło: „Nie do Wiary!”. 
13.06.24, 11:42
| radio » informacje
Relacje z EURO 24 w Radiu Zet i TOK FM
14 czerwca br. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Mecze polskiej reprezentacji będą relacjonować Krzysztof Wilanowski i Marcin Powideł z Radia ZET oraz Przemysław Pozowski i Michał Waszkiewicz z TOK FM.
12.06.24, 16:00
| radio » ludzie | reklama & PR » ludzie
10 osób awansuje w Dziale Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet
W ramach struktur Działu Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet awansowało dziesięć osób. Stanowiska dyrektorskie objęli Anna Chudzyńska i Michał Miętusiewicz.
12.06.24, 08:30
| radio » informacje
Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek w zespole Radia Nowy Świat
Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do zespołu Radia Nowy Świat . Barciś pojawi się pierwszy raz na antenie 13 czerwca o godz. 14.00. Z kolei Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o godz. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.
12.06.24, 06:30
| radio » ludzie
Wielki powrót do Polskiego Radia. Janusz Deblessem w Studiu Reportażu i Dokumentu PR
Janusz Deblessem rozpoczął pracę w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Po trzech latach dziennikarz wraca do Polskiego Radia.
11.06.24, 14:32
| radio » informacje
Nowe podcasty od Czwórki w ofercie Polskiego Radia
Podcasty „Jamrozek wrażliwie” Kuby Jamrozka, „Nie ma lekko” Kamila Jasieńskiego , „Rejon ruchu” Piotra Galusa debiutują w ofercie platformy podcasty.polskieradio.pl.
11.06.24, 10:13
| radio » badania rynku
Radio Zet z dużym skokiem słuchalności. RMF FM liderem
Radio Zet osiągnęło największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.06.24, 13:12
| radio » informacje
RMF FM wysyła na Euro 2024 siedmioosobową ekipę
Do obsługi tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożne RMF FM wysyła do Niemiec wóz transmisyjny oraz aż siedmioosobową ekipę: pięciu dziennikarzy i dwóch producentów-realizatorów.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.