06.04.12, 21:14

Kampania reklamowa serialu Krew z krwi

1 kwietnia br. rusza wizerunkowa kampania reklamowa promująca najnowszy serial CANAL+ pt. „Krew z krwi”.

1 kwietnia br. rusza wizerunkowa kampania reklamowa promująca najnowszy serial CANAL+ pt. „Krew z krwi”. Pierwszy odcinek będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci CYFRY+ zarówno w odkodowanym paśmie CANAL+, jak i w sieci, na www.cyfraplusonline.pl.

Premierowa emisja serialu w CANAL+ odbędzie się 11 kwietnia o godz. 21.00. Pierwszy odcinek będzie udostępniony wszystkim abonentom platformy CYFRA+, równolegle w paśmie odkodowanym i w internecie  w ramach CYFRA+ ONLINE w serwisie Na Życzenie. Dodatkowo, w dniu premiery, na czas emisji serialu, odkodowany sygnał zostanie udostępniony także sieciom kablowym.

Kolejne odcinki oglądać będą na wyłączność klienci CYFRY+ i sieci kablowych posiadający pakiety i opcje z kanałami premium CANAL+. Dla abonentów CYFRY+, po emisji na antenie stacji, epizody będą dostępne poprzez dekodery PVR w ramach usługi CANAL+ Na Życzenie oraz w sieci, w serwisie CYFRA+ Online.

"Serial „Krew z krwi” wspierać będzie kampania reklamowa 360˚. Kreację kampanii i strony www przygotował Dział Kreacji spółki CANAL+ Cyfrowy, która w ostatnich miesiącach wzmocniła wszystkie obszary marketingowe: kreacji, strategii i badań" –  mówi Marek Staniszewski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Marketingu spółki CANAL+ Cyfrowy. "W kampanii „Krew z krwi” wykorzystano wizerunek odtwórców głównych ról: Agaty Kuleszy, Izy Kuny, Aleksandra Domogarova, Łukasza Simlata, Szymona Bobrowskiego i Mariusza Bonaszewskiego, a przyświeca jej motto serialu: „Kobieta, która walczy w obronie rodziny, jest gotowa na wszystko” – dodaje Anna Gołębicka, Dyrektor ds. marketingu i Rozwoju Kanałów spółki CANAL+ Cyfrowy.

Działania reklamowe obejmą spoty telewizyjne emitowane w kanałach własnych spółki CANAL+ Cyfrowy, outdoor, prasę i internet, w tym social media. Kampania outdorowa zaplanowana jest w największych miastach Polski. Reklamy prasowe pojawią się w prasie telewizyjnej i opiniotwórczej. Komunikacja w Internecie będzie odbywać się na największych portalach ogólnotematycznych i filmowych oraz poprzez Facebooka.

Działa także strona internetowa www.krewzkrwi.pl, która stanowi kompletne kompendium wiedzy o serialu, zawierające wypowiedzi twórców i aktorów, informacje o fabule i postaciach, materiały typu making of oraz ekskluzywne galerie zdjęciowe. Produkcja  będzie też promowana w punktach sprzedaży CYFRY+ oraz poprzez wszystkie narzędzia komunikacji z abonentami platformy, m.in. e-magazyn, mailingi oraz specjalne konkursy. Media kampanii zaplanował ZenithOptimedia Group.
 
Ośmioodcinkowy serial "Krew z krwi" wyprodukowany przez Endemol Polska na zlecenie CANAL+ wyreżyserował Xawery Żuławski. Produkcja, utrzymana w klimacie dramatu sensacyjnego, opowiada o kobiecie, która wskutek splotu zdarzeń, wbrew sobie, wchodzi w niebezpieczny układ z mafią. Główną rolę zagrała Agata Kulesza, a partnerują jej artyści filmowi i teatralni, m.in. Aleksander Domogarov, Łukasz Simlat, Iza Kuna, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Iwona Bielska, Małgorzata Buczkowska, Andrzej Andrzejewski, Jerzy Grałek, Zbigniew Stryj, a także aktorzy najmłodszego pokolenia: Maciej Musiał i Małgorzata Kozłowska.

Komentarze

Powiązane

22.03.23, 11:29
| telewizja / VOD » badania rynku
Widownia Love Island. Wyspa miłości rośnie w Czwórce
Reality show „Love Island. Wyspa miłości” zyskuje widzów z tygodnia na tydzień. Nowy sezon emitowany jest przez po raz pierwszy przez Czwórkę.
22.03.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Arnold Boczek i Marian Paździoch dzięki technologii deepfake w specjalnym odcinki serialu Świat według Kiepskich
Platforma Polsat Box Go udostępniła specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium.
21.03.23, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska ze wstępnymi wynikami za 2022 r.: przychody wzrosły o 11 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wstępne skonsolidowane wyniki finansowe za 2022 rok. Grupa odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży rok do roku i wyższy zysk z działalności operacyjnej.
21.03.23, 09:51
| telewizja / VOD » seriale | telewizja / VOD » badania rynku
Premiera serialu Polowanie na ćmy z ogromną widownią
Pierwszy odcinek nowego polskiego serialu „Polowanie na ćmy” oglądało aż 2,4 mln widzów.
20.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kocha, lubi, pasuje. Nowy program randkowy w TTV w kwietniu
Nowy program randkowy „Kocha, lubi, pasuje” zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia br. W nowym programie uczestnicy programu stworzą wizerunki partnerów idealnych.
19.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
CANAL+ promuje nowy serial EMIGRACJA XD
"EMIGRACJA XD" to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca br. rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu.
17.03.23, 17:19
| telewizja / VOD » informacje
Piracki serwis zalukaj.vip zamknięty. Właściciel platformy tymczasowo aresztowany
Policjanci z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości doprowadzili do zakończenia działalności pirackiego serwisu oferującego filmy i seriale – zalukaj.vip. Dwóm mężczyznom postawiono zarzut nielegalnego rozpowszechniana utworów chronionych prawem autorskim. Pomysłodawca i właściciel serwisu został tymczasowo aresztowany. 
17.03.23, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Marek Solon-Lipiński koordynatorem grupy środkowoeuropejskiej EBU
Marek Solon-Lipiński został koordynatorem największej na świecie grupy środkowoeuropejskiej EBU, stanowisko zastępcy koordynatora obejmie Elene Gabashvili z Gruzji.
16.03.23, 21:35
| telewizja / VOD » seriale
Serial Grease: Rise of the Pink Ladies zadebiutuje 7 kwietnia na platformie SkyShowtime
Liczący 10 odcinków pierwszy sezon serialu „Grease: Rise of the Pink Ladies”, w którym główne role grają Marisa Davila i Cheyenne Isabel, będzie dostępny od 7 kwietnia br. na platformie SkyShowtime.
16.03.23, 19:55
| telewizja / VOD » informacje
Żywioł. Dokument Telewizji Polskiej i LRT z premierą w Wilnie
17 marca br. w Pałacu Wielkich Książąt Litewskich odbędzie się premiera dokumentu „Żywioł” polskiego reżysera Cypriana Demianiuka i scenarzysty Piotra Kornobisa. Film jest koprodukcją Telewizji Polskiej, studia „Oko i Ucho“, studia „Ketvirta Versija“, zrealizowaną przy wsparciu Biura Programu Niepodległa oraz we współpracy z litewską telewizją publiczną LRT.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.