08.07.15, 08:00

Marquard Media Polska będzie współpracować z Ringier Axel Springer Polska

Logo wydawnictwa
Fot.: materiały prasowe

Wydawnictwo Marquard Media Polska podejmuje współpracę z wydawnictwem Ringier Axel Springer Polska w zakresie dystrybucji swoich tytułów prasowych.

Ringier Axel Springer Polska (wydawca m.in. dziennika "Fakt" i tygodnika "Newsweek") zajmie się obsługą procesu dystrybucji tytułów prasowych oraz wydań specjalnych wydawanych przez Marquard Media Polska i Hearst-Marquard Publishing (wydawcy „Harper's Bazaar”, "Esquire", "Playboy", "Cosmopolitan", "Shape", "Joy", "Voyage", "CKM" i "HOT Moda").

"Ringier Axel Springer Polska posiada kompetentny Dział Dystrybucji, z którym chcemy współpracować. Przeniesienie procesu dystrybucji do RASP pozwoli nam sprawniej i bardziej optymalnie dystrybuować oraz promować nasze tytuły w punktach sprzedaży" – tłumaczy Tomasz Gwiazda, CFO Marquard Media Polska. "W portfolio produktów RASP i MMP znajdują się tytuły niekonkurencyjne, co sprawia, że mamy doskonałą bazę do współpracy i wykorzystywania swojego potencjału" – dodaje Alicja Skrzypczak, CEO Marquard Media Polska.

Powierzając RASP dystrybucję swoich tytułów, MMP docenił nasz system działania i okazał zaufanie do świadczonych przez nas usług w tym obszarze. To unikatowy projekt na rynku prasowym i jestem przekonana, że dostrzegając swój potencjał w różnych obszarach, podejmujemy współpracę korzystną dla obu wydawców” – mówi Edyta Sadowska, prezes Ringier Axel Springer Polska.

Komentarze

Powiązane

13.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
11.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.07.24, 11:00
| prasa » informacje
Forbes Women rozpoczyna akcję 50 po 50
„Forbes Women” rozpoczyna inicjatywę „50 po 50”. W kolejnym numerze magazynu zostanie opublikowana lista kobiet po 50. roku życia, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach. Redakcja czeka na zgłoszenia.
10.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
09.07.24, 07:30
| prasa » informacje
Grupa PMPG Polskie Media nowym wytycza kierunek rozwoju do 2026 roku
Holding mediowy PMPG Polskie Media, opublikował materiał informacyjny o kierunku rozwoju, który jest efektem zakończonego w marcu przeglądu opcji strategicznych.
09.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 9 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 9 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
08.07.24, 10:15
| prasa » informacje
Debiutuje Newsweek Magazyn Kryminalny
Newsweek prezentuje nowy tytuł - Newsweek Magazyn Kryminalny, który będzie dostępny od 8 lipca br. w salonach prasowych, na Literia.pl oraz w ramach subskrypcji Onet Premium.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.