TOPtrendy 2006

W Operze Leśnej w Sopocie będzie można zobaczyć na żywo wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
W Operze Leśnej w Sopocie będzie można zobaczyć na żywo wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Drugi dzień festiwalu TOPtrendy 2006 pod znakiem „trendy” zapowiada się jako niezwykłe wydarzenie muzyczne. Koncert poprowadzą Krystyna Czubówna, Kuba Wojewódzki oraz Michał Koterski. Koncert będzie transmitowany na żywo w Telewizji POLSAT.

Już 15 lipca, w drugim dniu festiwalu TOPtrendy będzie można zobaczyć i usłyszeć młodych artystów. Do występu na żywo przed sopocką publicznością wybrano 9 spośród 26 wyselekcjonowanych wcześniej wykonawców. Publiczność za pomocą głosowania sms-owego wybierze zwycięzcę. Telewizja POLSAT od 3 lat pełni rolę mecenasa kultury troszcząc się o młodych, zdolnych artystów i o to, aby szersza publiczność mogła ich poznać.

Rywalizacja młodych talentów to nie wszystko – Telewizja POLSAT tak, jak, co roku przygotowała muzyczną ucztę dla publiczności zgromadzonej w Operze Leśnej i przed telewizorami. Po raz pierwszy na scenie w Operze Leśnej będzie można zobaczyć w trakcie jednego koncertu wschodzące talenty w towarzystwie legendarnych już twórców polskiej muzyki rozrywkowej. Kuba Wojewódzki, jeden z pomysłodawców tego wydarzenia mówi: - Polscy wykonawcy, szczególnie hip-hopowcy wykorzystują w swoich utworach fragmenty piosenek gwiazd poprzedniej epoki. W ten sposób okazują szacunek dla ich muzyki. My chcemy pokazać, że nie odwracamy się od artystów, którzy kiedyś byli popularni. Proponujemy podróż sentymentalną. To, co kiedyś było obciachowe, dziś jest trendy i cool. Po prostu chcemy odkurzyć tradycję.

Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia będą Andrzej Dąborwski, Edward Hulewicz, Sława Przybylska, Halina Kunicka oraz zespół Bolter. Będziemy mogli wspólnie przypomnieć sobie takie przeboje, jak "Pamiętasz była jesień", " Niech no tylko zakwitną jabłonie" czy " Daj mi tę noc".

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowała Telewizja POLSAT na tegoroczny Festiwal TOPtrendy. 15 lipca wystąpi także zespół Zakopower – zwycięzca zeszłorocznego koncertu „trendy” – oraz największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej – zespół Bajm i Manaam.

Komentarze

Powiązane

09.03.23, 14:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Multikino sprzedaje swoje kino na Ursynowie
Multikino sprzedaje swoje najstarsze kino w Warszawie. Otwarty w 1999 roku multipleks na Ursynowie będzie jednak działać w niezmienionej formie przez co najmniej 18 miesięcy. Transakcja jest wynikiem znacznego wzrostu wartości działki, której Multikino było użytkownikiem wieczystym.
24.02.23, 20:30
| kultura » film
Pierwsza w historii polskiego kina transmisja z premiery filmu Filip trafi do 37 kin w Polsce
W kinach sieci Multikino 28 lutego br. odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Filip” nagrodzonego Srebrnymi Lwami na 47. FPFF w Gdyni. Uczestnicy tego wydarzenia w każdym z 37 kin w Polsce przed rozpoczęciem seansu zobaczą na wielkim ekranie transmisję na żywo z uroczystej premiery filmu w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.
18.02.23, 13:06
| kultura » muzyka
Kolejni artyści dołączają do programu Olsztyn Green Festival 2023
Organizatorzy Olsztyn Green Festival zapraszają na jeden z najpiękniejszych polskich festiwali nad jezioro Ukiel w Olsztynie w dniach 11-13 sierpnia 2023 r.
15.02.23, 20:30
| kultura » książki
Igor Brejdygant rozpoczyna długofalową współpracę z wydawnictwem Znak
26 kwietnia 2023 r. nakładem Wydawnictwa Znak ukaże się „Spirala”, czyli najnowsza książka autora powieści kryminalnych - Igora Brejdyganta.
14.02.23, 19:06
| reklama & PR » informacje | kultura » informacje
Rozdział II Historii Polskiego Hip-Hopu. Jimek i jego goście zagrają w Chorzowie
16 września br., JIMEK powróci z orkiestrą, by udowodnić, że legendy polskiego rapu i jego nowi idole mogą odsunąć na bok podziały i stworzyć widowisko muzyczne. Organizatorem wydarzenia jest Going. Wydarzenie promują agencje Cut The Mustard i Ekstrakt.studio.
28.01.23, 10:24
| kultura » muzyka
Ellie Goulding i The Kid LAROI wezmą udział w Orange Warsaw Festival
Do line-upu Orange Warsaw Festival 2023 dołącza Ellie Goulding i The Kid LAROI.
17.01.23, 10:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Wydawnictwo Ale! Agora z nową marką wydawniczą
Agora wyodrębniła z Wydawnictwa Agora nową markę wydawniczą skierowaną do miłośniczek i miłośników literatury obyczajowej. Wydawnictwo Ale! zadebiutuje 8 lutego br. książką Katarzyny N. Haner „Dyrektor generalny”.
15.01.23, 10:49
| radio » informacje | kultura » informacje
Zmarł Marek Gaszyński
Nie żyje Marek Gaszyński – dziennikarz i prezenter muzyczny, autor tekstów ponad 150 piosenek oraz autor książek o tematyce muzycznej. Znawca historii polskiej muzyki rozrywkowej[2]. Absolwent Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Warszawskiego.
07.01.23, 09:00
| kultura » książki
Zielona Polska. Książka podsumowująca akcję Wyborczej Supermiasta i Superregiony dostępna online
W 2022 r. w akcji „Supermiasta i Superregiony" zespół „Gazety Wyborczej” wspólnie z czytelnikami szukał wyjątkowych zielonych przestrzeni w szesnastu regionach Polski. Akcję podsumowuje przewodnik po najbardziej polecanych na spacery miejscach w kraju - „Zielona Polska". 
28.12.22, 18:15
| kultura » muzyka
Nowa wersja kolędy „Carol of the Bells" zachęcająca do wsparcia ukraińskich dzieci dotkniętych wojną
„Carol of the Bells” – klasyczna bożonarodzeniowa kolęda znana również jako „Szczedryk” otrzymała w tym świątecznym sezonie nowe brzmienie. Celem jest wsparcie ukraińskich dzieci dotkniętych wojną w ramach programu Fundacji Ołeny Zełenskiej, który zapewnia im pomoc edukacyjną, medyczną, finansową i prawną.
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.