TOPtrendy 2006

W Operze Leśnej w Sopocie będzie można zobaczyć na żywo wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
W Operze Leśnej w Sopocie będzie można zobaczyć na żywo wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Drugi dzień festiwalu TOPtrendy 2006 pod znakiem „trendy” zapowiada się jako niezwykłe wydarzenie muzyczne. Koncert poprowadzą Krystyna Czubówna, Kuba Wojewódzki oraz Michał Koterski. Koncert będzie transmitowany na żywo w Telewizji POLSAT.

Już 15 lipca, w drugim dniu festiwalu TOPtrendy będzie można zobaczyć i usłyszeć młodych artystów. Do występu na żywo przed sopocką publicznością wybrano 9 spośród 26 wyselekcjonowanych wcześniej wykonawców. Publiczność za pomocą głosowania sms-owego wybierze zwycięzcę. Telewizja POLSAT od 3 lat pełni rolę mecenasa kultury troszcząc się o młodych, zdolnych artystów i o to, aby szersza publiczność mogła ich poznać.

Rywalizacja młodych talentów to nie wszystko – Telewizja POLSAT tak, jak, co roku przygotowała muzyczną ucztę dla publiczności zgromadzonej w Operze Leśnej i przed telewizorami. Po raz pierwszy na scenie w Operze Leśnej będzie można zobaczyć w trakcie jednego koncertu wschodzące talenty w towarzystwie legendarnych już twórców polskiej muzyki rozrywkowej. Kuba Wojewódzki, jeden z pomysłodawców tego wydarzenia mówi: - Polscy wykonawcy, szczególnie hip-hopowcy wykorzystują w swoich utworach fragmenty piosenek gwiazd poprzedniej epoki. W ten sposób okazują szacunek dla ich muzyki. My chcemy pokazać, że nie odwracamy się od artystów, którzy kiedyś byli popularni. Proponujemy podróż sentymentalną. To, co kiedyś było obciachowe, dziś jest trendy i cool. Po prostu chcemy odkurzyć tradycję.

Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia będą Andrzej Dąborwski, Edward Hulewicz, Sława Przybylska, Halina Kunicka oraz zespół Bolter. Będziemy mogli wspólnie przypomnieć sobie takie przeboje, jak "Pamiętasz była jesień", " Niech no tylko zakwitną jabłonie" czy " Daj mi tę noc".

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowała Telewizja POLSAT na tegoroczny Festiwal TOPtrendy. 15 lipca wystąpi także zespół Zakopower – zwycięzca zeszłorocznego koncertu „trendy” – oraz największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej – zespół Bajm i Manaam.

Komentarze

Powiązane

16.11.23, 20:46
| internet » e-commerce | kultura » książki
Rosną przychody Legimi. Spółka nie wyklucza kolejnych podwyżek
Firma Legimi działająca w modelu subskrypcyjnym na polskim rynku e-książki, realizuje strategię rozwoju związaną ze wzrostem przychodów ze sprzedaży.
15.11.23, 15:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » muzyka
Grupa Empik muzyczna kupiła wytwórnię Jazzboy Records
Empik przejmuje 100 proc. udziałów w polskiej wytwórni muzyki alternatywnej – Jazzboy Records. W wyniku transakcji ma zacieśnić się współpraca między wytwórnią, platformą dystrybucyjną e-muzyka oraz innymi podmiotami z Grupy Empik.
13.11.23, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » informacje
Ogłoszono laureatów Nagród Mediów Publicznych 2023
W niedzielę, 12 listopada br. podczas uroczystej gali Nagród Mediów Publicznych 2023 statuetki w czterech kategoriach odebrali: Filip Zylber i Piotr Śliskowski, Maria Pomianowska , Krzysztof Masłoń oraz Jarosław Jakubowski.
08.11.23, 08:30
| radio » informacje | kultura » muzyka
Maria Pomanowska, Piotr Baron i Marek Piekarczyk nominowany do Nagrody Mediów Publicznych 2023 w kategorii Muzyka
7 listopada br. podczas konferencji prasowej, zostały ogłoszone nazwiska nominowanych do Nagród Mediów Publicznych 2023.
28.10.23, 09:49
| reklama & PR » informacje | kultura » muzyka
Portraits of Nature Aleksandry Świgut. VeloBank wydał płytę w ramach programu VeloTalent
„Portraits of Nature” to tytuł płyty z muzyką Edvarda Griega i Fryderyka Chopina wydanej w ramach pilotażowej edycji programu VeloTalent, który promuje młodych, utalentowanych profesjonalistów w drodze na szczyt międzynarodowej kariery.
23.10.23, 21:00
| kultura » książki
Pierwszy milion Szczepana Twardocha
Wydawnictwo Literackie poinformowało, że łączny nakład sprzedanych książek Szczepana Twardocha przekroczył właśnie milion egzemplarzy.
23.10.23, 09:38
| radio » informacje | kultura » informacje
Strefa Rozmów Radia 357 na Inside Seaside. Wśród gospodarzy Niedźwiecki, Strzyczkowski i Olszański
Radio 357 zorganizuje Strefę Rozmów Radia 357 podczas Inside Seaside, które poprowadzą dziennikarki i dziennikarze współorganizatora festiwalu.
18.10.23, 19:00
| kultura » informacje
Nagroda Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera 2023. Lista nominowanych
Kapituła Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera pod przewodnictwem ks. Adama Bonieckiego, wyłoniła troje nominowanych w każdej kategorii.
12.10.23, 20:53
| kultura » książki
Trudna sztuka latania. Autobiografia Martyny Jakubowicz od Wydawnictwa ZNAK
„Trudna sztuka latania” intymna autobiografia Martyny Jakubowicz tonie tylko opowieść o muzycznej karierze, ale przede wszystkim o życiu, miłości i trudnych wyborach.
11.10.23, 19:00
| radio » informacje | kultura » muzyka
V edycja Katowice Music Colours Festival na żywo na internetowej stronie Radia Katowice
21 października br. w Studiu Koncertowym Radia Katowice im. Jerzego Haralda odbędzie się V edycja Katowice Music Colours Festival. Wystąpią kwartet Ziemia oraz grupa KaZióGra.
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.