27.11.20, 13:00

Sukces powraca na rynek w zmienionej formule

Okładka "Sukcesu"
Fot.: materiały prasowe

Premiera nowej, hybrydowej odsłony magazynu „Sukces”, wydawanego przez Gremi Media SA, to duża niespodzianka na polskim rynku prasy w 2020 r. „To nie tylko nawiązanie do cenionego tytułu, ale przede wszystkim nowa, ekskluzywna jakość w kategorii czasopism i serwisów lifestyle’owych” – mówi Andrzej Chojnowski, redaktor prowadzący magazynu „Sukces” i sukces.rp.pl.

Wydanie, które ukazało się 27 listopadabr., to całkowicie odmieniona wersja znanego już na rynku magazynu „Sukces”. „Ten ekskluzywny numer to ukłon w stronę naszych stałych czytelników, ponieważ jest on dostępny wyłącznie dla subskrybentów prenumeraty „Rzeczpospolitej”, zarówno w druku, jak i online” – mówi Jarosław Machocki, członek Zarządu Gremi Media SA. Wydarzenie to jest jednak tylko elementem rozwijającej się platformy lifestyle’owej Gremi Media SA, w skład której wchodzi przede wszystkim serwis sukces.rp.pl. „Papierowy magazyn „Sukces" stanowi uzupełnienie i wartość dodaną dla internetowego sukces.rp.pl. To właśnie tam, na co dzień, publikujemy inspirujące teksty na temat szeroko pojętego stylu życia, koncentrując się na ludziach, zjawiskach, kulturze czy markach premium” – dodaje Machocki.

Redaktorem prowadzącym magazynu „Sukces” i sukces.rp.pl został Andrzej Chojnowski, który od lat związany jest z czasopismami lifestyle’owymi w Polsce. „Pracując nad aktualnym wydaniem oraz kształtem serwisu, chcieliśmy stworzyć coś innego. Sukces.rp.pl, jak i magazyn, to formaty o zupełnie nowym charakterze na polskim rynku. Jednocześnie wpisują się one mocno w globalne trendy wśród najbardziej prestiżowych dzienników biznesowych na świecie, które mając na uwadze specyfikę, oczekiwania i potrzeby czytelników premium, poświęcają coraz więcej miejsca tematyce dotyczącej stylu życia” – mówi Andrzej Chojnowski. W tym kontekście też „Sukces” kierowany jest do prestiżowego odbiorcy, czytelników prasy biznesowej, ludzi wykształconych i dobrze zarabiających, pragnących skupić się nie tylko na pracy, ale także na swoich pasjach i zainteresowaniach.

Do przygotowania 120-stronnicowego, najnowszego wydania specjalnego „Sukcesu”, zaproszeni zostali autorzy znani z serwisu sukces.rp.pl, jak i goście. W piśmie można znaleźć, m.in.: Kary Becker, Mai Chitro, Basi Stareckiej czy Piotra Guszkowskiego oraz ilustracje Anny Halarewicz. Za szatę graficzną tego numeru odpowiedzialna była Karolina Żmijewska, wieloletnia dyrektorka artystyczna polskiej edycji „Harper’s Bazaar”, która zaprojektowała nowy „Sukces” całkowicie od początku. Również logo zmieniło swoją funkcję, obecne jest dużo mniejsze, co ma odzwierciedlać odmieniony charakter magazynu. Na okładce tego wydania wystąpił Michał Kiciński, współtwórca CD Projektu, firmy, która w tym roku wydaje grę, „Cyberpunk 2077”. Rozmowie z Michałem Kicińskim towarzyszy sesja zdjęciowa, autorem zdjęć jest Radek Polak, laureat nagrody Grand Press Photo w 2020 r.

„Sukces” w nowej hybrydowej odsłonie, łączącej wydanie drukowane oraz internetowe, to ekskluzywny magazyn dla prenumeratorów dziennika „Rzeczpospolita”. Czytelnicy papierowej „Rzeczpospolitej” otrzymali go razem z wydaniem z 27 listopada 2020 r. Jest on dostępny także dla wszystkich subskrybentów online oraz na platformie e-kiosk.pl i nexto.pl.

Komentarze

Powiązane

20.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.09.23, 23:00
| prasa » informacje
Bauer wydaje drugi numer magazynu Świat Wiedzy - Extra
20 września br. na rynku prasowym ukaże się drugi numer magazynu „Świat Wiedzy- Extra” (Wydawnictwo Bauer).
19.09.23, 15:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Premiera książki PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat Jerzego Baczyńskiego
20 września br. do sprzedaży trafi najnowsza książka Jerzego Baczyńskiego, redaktora naczelnego tygodnika „Polityka”, pt.: „PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat”.
19.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
18.09.23, 13:17
| prasa » informacje
Sprzedaż magazynu Forbes Women rośnie
Według danych wydawcy, czerwcowe wydanie „Forbes Women” (3/2023, RASP Polska) odnotowało sprzedaż o 25 proc. wyższą w stosunku do wydania z poprzedniego roku. Tym samym osiągnęło najwyższy wynik sprzedażowy w tym roku.
18.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
16.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
15.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
14.09.23, 20:30
| prasa » ludzie
Katarzyna Gaweł z nową funkcją w RAS Polska
Od września br. Katarzyna Gaweł, pełniąca do tej pory rolę Head of Internal Communications, objęła nowo utworzone stanowisko Head of DEI w RAS Polska.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.