31.12.21, 02:00

Sylwestrowa noc w TV

Fot.: Pixabay, licencja otwarta

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami. Stacje TV przygotowały dla swoich widzów wiele atrakcji oraz propozycji filmowych. Począwszy od sylwestrowych koncertów, kończąc na komediach romantycznych.

W sylwestrową noc TVP1 o godz. 20:20 wyemituje komedie sensacyjną „Wybuchowa para”. W rola głównych widzowie będą mogli zobaczyć Cameron Diaz i Toma Cruisa. Następnie o godz. 22:20 stacja wyemituje thriller „Ślepy traf” Brada Furmana, w którym wystąpili Ben Affleck oraz Justin Timberlake.

Tegoroczny „Sylwestra Marzeń z Dwójką” odbędzie się w Zakopanem, na Wielkiej Krokwi. Na scenie wystąpią, m.in.: Maja Hyży, Piotr Kupicha, Stanisław Karpiel-Bułecka, Rafał Brzozowski, Maryla Rodowicz. Gwiazdą wieczoru będzie Julio Iglesias Junior - syn Julio Iglesiasa oraz brat Enrique Iglesiasa. Widowisko muzyczne rozpocznie się o godz. 20:00 w TVP2.

Polsat natomiast zaprasza na „Sylwester Szczęścia”, który poprowadzą Karolina Gilon i Krzysztof Ibisz na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Do grona artystów występujących na scenie należy, m.in.: Bajm, Doda, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Enej oraz Paweł Domagała. Gwiazdą sylwestrowego wieczoru będzie rumuński zespół muzyczny Akcent. Impreza rozpocznie się o godz. 20:00 w Polsacie.

Stacja TVN w tym roku nie organizuje koncertu sylwestrowego w Warszawie. W zamian wyemituje o godz. 20:00 polską komedię romantyczną „Podatek od miłości”. W filmie wystąpili Aleksandra Domańska i Grzegorz Damięcki. O godz. 22:00 widzowie będą mogli zobaczyć również „Listy do M. II”. 

W TVN24 o godz. 22:00 wyemituje specjalne wydanie magazynu „Szkło kontaktowe”. Z kolei w ofercie TVN7 o godz. 20:00 będzie czekać na widzów komedia romantyczna „Raj dla par”, następnie o 22:25 będzie można zobaczyć Kate Winslet i Cameron Diaz w filmie „Holiday”.

W sylwestrową noc nie zabraknie również polskich komedii. Stacja TV Puls o godz. 20:00 wyemituje film „Zenek”, a o godz. 22:00 produkcję „Sztos 2”, w której wystąpili Cezary Pazura, Borys Szyc oraz Bogusław Linda.

Stopklatka pokaże australijsko-amerykański melodramat „Wielki Gatsby” w reżyserii Baza Luhrmanna. Film opowiada miłosną historię milionera Jaya Gatsbiego i Daisy, z którą w przeszłości został rozdzielony.

Stacja TV4 o godz. 20:00 wyemituje program „Gwiazdy kabaretu” z udziałem artystów polskiej sceny kabaretowej. W studiu wystąpią, m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Ani Mru-Mru.

Swój koncert  „Dyskoteka gra – największy sylwester disco!” organizują również stacje Polo TV oraz Disco Polo Music o godz. 19:30. Na scenie pojawią się, m.in.: After Party, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Top Girls. Z kolei 4Fun TV o godz. 20:00 ruszy „Sylwester w 4Fun TV”.

Większość stacji tematycznych nie emituje specjalnych programów na sylwestrowy wieczór.

Komentarze

Powiązane

17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
15.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje
21 edycja formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aleksander Sikora wśród uczestników
Polsat jesienią pokaże 21. sezon programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Do Macieja Rocka w roli gospodyni programu dołączy Agnieszka Hyży.
15.07.24, 12:14
| telewizja / VOD » informacje
Top of the Top Sopot Festival w sierpniu. Wystapią m.in. Ewa Bem, Urszula, Kayah i Rubens
19 sierpnia br. ruszy Top of the Top Sopot Festival. Podczas czterech dni koncertów w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Całość wydarzenia będzie transmitowana antenie TVN.
15.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Przedsiębiorcy z sektora telekomunikacyjnego apelują o doprecyzowanie Prawa Komunikacji Elektronicznej
Polscy przedsiębiorcy telekomunikacyjni apelują do posłów o naniesienie poprawek w Prawie Komunikacji Elektronicznej. Podkreślają, że ich brak, negatywnie wpłynie na rozwój usług cyfrowych.
15.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
FILM CAFE w miejsce kanału CBS Europa
Spółka AMC Networks International – UK zmienia nazwę kanału CBS Europa na FILM CAFE.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.