20.01.22, 17:00

Rozgłośnie Grupy Radiowej Agory grają dla WOŚP

Rozgłośnie Grupy Radiowej Agory grają dla WOŚP
fot.: materiały prasowe

W 2022 r. radiostacje Agory włączyły się w zbiórkę środków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W ramach wsparcia 30. finału akcji, który nastąpi 30 stycznia br., Radio TOK FM wystawiło na aukcję, m.in. 100-letni dostęp do swoich podcastów oraz możliwość udziału w audycjach i odcinku cyklu podcastowego. Natomiast Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio uruchamiają e-skarbonki na wpłaty od słuchaczy.

Radio TOK FM co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem zachęca wszystkich słuchaczy do udziału w siedmiu licytacjach prowadzonych w serwisie Allegro.pl. Można w nich wygrać, m.in. 100-letni dostęp do wszystkich podcastów i archiwum audycji TOK FM oraz komplet kubków TOK FM z podpisami dziennikarzy stacji. Zwycięzcy aukcji będą mogli również wziąć udział w audycjach TOK FM "Poczytalni", "Między Słowami" i "Poranku Radia TOK FM" oraz w podcaście TOK FM "Szkoda czasu na złe seriale". Licytacja dotycząca udziału w "Poranku Radia TOK FM" Jacka Żakowskiego zakończy się 30 stycznia 2022 r. Rozstrzygnięcie pozostałych licytacji nastąpi w poniedziałek, 31 stycznia w trakcie audycji "TOK360" na antenie Radia TOK FM.

Stacje muzyczne Grupy Radiowej Agory będą zbierać wpłaty na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do specjalnych skarbonek - eSkarbonki to wirtualne puszki WOŚP. Już teraz słuchacze mogą przekazywać pieniądze do puszek Radia Pogoda i Rock Radia, natomiast zbiórka Radia Złote Przeboje rozpocznie się w poniedziałek, 24 stycznia. Oprócz tego zespół Rock Radia postanowił rzucić wyzwanie słuchaczom. Jeśli w skarbonce stacji znajdzie się 2 tys. zł, to gospodarz porannego programu "Powstanie Rock Radia" Jan Bajor Bajorek na oczach wszystkich zgoli swoją brodę. O wirtualnych skarbonkach i 30. Finale WOŚP wszystkie rozgłośnie będą przypominać swoim odbiorcom w codziennych programach antenowych i na profilach w mediach społecznościowych.

30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia br. Jego hasłem jest "Przejrzyj na oczy" - WOŚP wesprze tym razem standardy diagnostyki oraz leczenia wzroku dzieci. Około 120 tys. wolontariuszy w niemal 1700 sztabach będzie zbierało środki na wsparcie polskich szpitali i ośrodków medycznych. 

Komentarze

Powiązane

03.03.24, 23:18
| radio » informacje
Beata Michniewicz zwolniona z Trójki
Jak nieoficjalnie dowiedziała się „Gazeta Wyborcza”, Beata Michniewicz została zwolniona z Programu Trzeciego Polskiego Radia.
03.03.24, 22:15
| radio » ludzie
Paweł Pawłowski poprowadzi Rozmowę w Polskim Radiu 24 oraz Debatę dnia
4 marca br., Paweł Pawłowski rozpocznie współpracę z Polskim Radiem 24.  Dziennikarz będzie jednym z prowadzących „Rozmowę w Polskim Radiu 24” o godz. 16.35 i 17.35 oraz „Debatę dnia” o godz. 18.00.
03.03.24, 16:52
| radio » ludzie
Małgorzata Żochowska w Polskim Radiu 24
Do zespołu Polskiego Radia 24 dołącza Małgorzata Żochowska, która będzie jedną z prowadzących pasma programowe w Polskim Radiu 24.
01.03.24, 18:45
| radio » ludzie
Jakub Rybski warszawskim reporterem RMF FM
Do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączył Jakub Rybski, który będzie pracować jako reporter w warszawskim oddziale radia.
01.03.24, 16:32
| radio » ludzie
Bartosz Panek szefem Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia
Bartosz Panek objął stanowisko redaktora naczelnego Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Dziennikarz wraca do Polskiego Radia po trzech latach przerwy.
01.03.24, 08:00
| radio » informacje
Między książkami. Rozmowy o książkach z prof. Ryszardem Koziołkiem w Radiu Nowy Świat
Od piątku, 1 marca br. Radio Nowy Świat rozpoczyna emisję nowego cyklu „Między książkami” w audycji „Poranna Manna”. Wojciech Mann co tydzień będzie rozmawiać o książkach z profesorem Ryszardem Koziołkiem. 
01.03.24, 06:30
| radio » informacje
Magdalena Jurkowska naczelną Radia Ostrowiec. Jurkowska: Radio musi mieć stały rytm, ale powinno też zaskakiwać
Magdalena Jurkowska została nową redaktorka naczelną Radia Ostrowiec (woj. świętokrzyskie). Jurkowska na stanowisku zastąpiła Joannę Gergont, która z kolei została redaktor naczelną Radia Kielce.
29.02.24, 19:30
| radio » informacje
Czwórka ponownie na SnowFest Festival
Od 1 do 2 marca br. Czwórka zawita do Szczyrku na „SnowFest Festival” - największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce. Dziennikarze zaproszą na relacje i specjalną audycję plenerową „Czwórka na SnowFest”. Na miejscu będzie można także odwiedzić Czwórkową InstaStrefę w Miasteczku Festiwalowym. Program jest patronem medialnym wydarzenia.
29.02.24, 10:55
| radio » informacje
Informator ekonomiczny w nowej odsłonie. Wracają rozmowy z komentatorami
Program 3 Polskiego przygotował nową osłonę „Informatora ekonomicznego”. Od 4 marca br. w ramach programu wracają rozmowy z zaproszonymi komentatorkami i komentatorami. Audycja emitowana będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 9.30 na antenie Trójki.
29.02.24, 09:57
| radio » informacje
Dwójka świętuje 87. urodziny
Recital Erica Guo z Żelazowej Woli, koncert Lilianny Stawarz i Marcina Zdunika w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana, koncert jazzowy Marcin Wasilewski Trio ze Studia S-3, premierowe słuchowisko to tylko kilka z propozycji, które Program 2 Polskiego Radia przygotował z okazji 87. urodzin rozgłosni.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.