30.01.22, 14:05

Onet i Ringier Axel Springer Polska wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Onet i Ringier Axel Springer Polska wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
Fot.: materiały prasowe

Już piąty rok Onet gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jako patron medialny 30. Finału WOŚP nie tylko będzie informować na swoich łamach o jego przebiegu i wszelkich wydarzeniach z nim powiązanych, transmitować koncerty i prowadzić relacje na żywo, ale aktywnie włączy się również w zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu medycznego. 

Hasło tegorocznego Finału brzmi „Przejrzyj na oczy”. W niedzielę, 30 stycznia br., podczas 30. Finału WOŚP, w Polsce i na całym świecie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie zbierać pieniądze na pomoc polskiej okulistyce dziecięcej.

Użytkownicy Onetu mogą wpłacać datki na ten cel, za pomocą platformy - wosp.onet.pl. Wpłat można dokonywać na różne sposoby - przelewem bankowym, Blikiem czy za pomocą karty kredytowej. Po roku przerwy wracają aukcje Onetu na WOŚP na platformie Allegro. Na aukcjach tradycyjnie są wystawione spotkania ze znanymi dziennikarzami Onetu oraz trening z najlepszą polską tenisistką Igą Świątek i spotkanie z popularną psycholożką Julią Izmałkową. Na aukcjach Onet będą reprezentować: Bartosz Węglarczyk, Janusz Schwertner, Tomasz Sekielski, Łukasz Kadziewicz, Beata Tadla, Dominika Olszyna, Iwona Kutyna i Małgorzata Ohme. 

W dniu Finału na stronie głównej Onetu pojawił się specjalny baner z licznikiem, podający aktualną kwotę zebraną przez WOŚP. W niedzielę, 30 stycznia br., Onet będzie transmitować wydarzenia oraz koncerty ze studia WOŚP na Placu Defilad w Warszawie. Reporterzy Onetu przez cały dzień będą relacjonować to, co się będzie działo na ulicach polskich miast.

W siedzibach Onetu i Ringier Axel Springer Polska w Warszawie i Krakowie już po raz piąty działają sztaby WOŚP. Stu pracowników Ringier Axel Springer Polska wraz z rodzinami weźmie udział w zbiórce. Większość z nich będzie można spotkać z tradycyjną skarbonką na ulicach, a inni będą kwestować do eSkarbonek w internecie. Wolontariuszy Onetu i Ringier Axel Springer Polska wspierają firmy EpiXpert w Warszawie i Liberandum w Krakowie, które w tym roku zadbały o bezpieczeństwo i kwestowanie z zachowaniem rygoru sanitarnego. Ponadto pięćdziesięciu pracowników firmy weźmie udział w 16. Biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą”. Tradycyjnie, datki na cel biegu zostaną przekazane na konto WOŚP z przeznaczeniem na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. 

Komentarze

Powiązane

14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
05.09.23, 15:00
| internet » ludzie
Łukasz Szymak dołącza do Zarządu MZN Property SA oraz Grupy Morizon-Gratka
Z początkiem 2024 r. Łukasz Szymak obejmie funkcję CEO MZN Property SA oraz CEO Grupy Morizon-Gratka, a dotychczas pełniący te obowiązki Jarosław Święcicki przejdzie do rady nadzorczej MZN Property SA. W okresie przejściowym od 1 września br. Szymak będzie pełnił funkcję COO (dyrektora operacyjnego) obu spółek.
05.09.23, 10:01
| internet » informacje
Stan wyjątkowy na wybory. Będą dwie premiery tygodniowo
Od 5 września br. „Stan Wyjątkowy” będzie emitowany dwa razy w tygodniu. Premiery będą się odbywać na stronie głównej Onetu we wtorki o godz. 19:00, w soboty o godz. 20:00 i będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Podcast będzie dostępny również w aplikacji Onet Audio.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.