24.11.22, 10:38

Gra na Maksa. Orange Polska, Sokłów, Emitel i Totalizator Sportowy wspierają mini audycję TVP na czas mundialu

Kadr z miniserialu "Gra na Maksa", fot.: materiały prasowe TVP

W niedzielę, 20 listopada br. na antenach Telewizji Polskiej został wyemitowany pierwszy odcinek II sezonu miniaudycji komediowej „Gra na Maksa”. Serial emitowany będzie w trakcie trwania Mistrzostw Świata w piłce nożnej w TVP1, TVP2, TVP Rozrywka, TVP Kobieta oraz w TVP VOD.

„Gra na Maksa” to seria komediowych scen z życia trzydziestolatków, Maksa i Ali, których perypetie codziennego życia komentowane są przez dwóch stałych bohaterów – komentatorów piłkarskich Jacka Laskowskiego i Sebastiana Milę. Ich obecność w większości scen ma stanowić główny element komiczny serialu, jakim są parodie typowych komentatorów ze wszystkimi ich charakterystycznymi cechami: nieskrępowaną energią, swobodą wypowiedzi, umiejętnością szczegółowej analizy prostych zjawisk oraz kwiecistym żargonem, pełnym charakterystycznych idiomów.

Mimo nawiązania do piłki nożnej jest to przede wszystkim historia obyczajowa, nie tylko skierowana do fanów futbolu. Tematy odcinków skupiają się dookoła zagadnień damsko-męskich, a akcja toczy się w trakcie trwania Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Kto gra w miniserialu "Gra na Maksa"?

Serial nadawany będzie od 20 listopada do 18 grudnia 2022 r., w dniach meczowych, na antenach TVP1, TVP2, TVP Rozrywka oraz TVP Kobieta. W rolę głównych bohaterów wcielili się Karolina Bacia i Marcin Korcz. Za scenariusz odpowiedzialni są: Tomasz Perczyński, Mateusz Lewandowski i Bartłomiej Magdziarz. Reżyserię powierzono Janowi Macierewiczowi.

”Gra na Maksa” to już kolejna produkcja TVP w obszarze branded content marketingu. Projekt zrealizowany został we współpracy z partnerami: firmami Orange Polska, Sokołów, Emitel oraz Totalizator Sportowy.

Pierwszy odcinek serialu w TVP1 zgromadził przed telewizorami ponad 1,5 mln widzów (dane: Nielsen, AMR, wszyscy w wieku 4+; dane live+OOH).

Komentarze

Powiązane

02.02.23, 12:04
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Iberion wygrywa w sądzie z TVP
Grupa mediowo-społecznościowa Iberion wygrała w sądzie I instancji z Telewizją Polską. Spór dotyczył materiału dziennikarskiego o wypadku samochodu Jacka Kurskiego,. byłego już prezesa TVP.
02.02.23, 07:45
| telewizja / VOD » badania rynku
Polacy planują oszczędności w wydatkach na rozrywkę i gastronomię
Z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej oszczędności gospodarstw domowych najbardziej odbiją się na wydatkach na rozrywkę i jedzenie na mieście - wynika z badania firmy doradczej Bain & Company.
01.02.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
FIGHTIME HD w ofercie AVIOS
Sieć IPTV AVIOS jako pierwsza w Polsce wprowadziła do oferty program FIGHTIME HD dostępny dotychczas jedynie poprzez przeglądarkę internetową.
31.01.23, 20:30
| telewizja / VOD » seriale
HBO zamawia II sezon serialu The Last of Us
Serial „The Last of Us" powróci z drugim sezonem. Serial Craiga Mazina i Neila Druckamanna to drugi największy debiut HBO w pierwszym tygodniu premiery, tuż za „Rodem smoka".
31.01.23, 08:38
| telewizja / VOD » informacje
SkyShowtime zadebiutuje w Polsce 14 lutego
SkyShowtime, nowy europejski serwis streamingowy od 14 lutego br. będzie dostępny w Polsce, a także Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Cena za miesięczny dostęp na polskim rynku wyniesie 24,99 zł.
30.01.23, 16:47
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
XTB będzie współpracować z Kanałem Sportowym
Kanał Sportowy rozpoczął współpracę z XTB, polską platformą inwestycyjną o zasięgu światowym.
30.01.23, 16:00
| telewizja / VOD » seriale
Cały sezon nowego serialu Lulu w reżyserii Kingi Dębskiej w Polsat Box Go
W Polsat Box Go udostępniono cały sezon nowego serialu „Lulu” z Anną Dereszowską w roli głównej. Za reżyserię i scenariusz produkcji odpowiada Kinga Dębska.
30.01.23, 07:45
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Rusza czwarta edycja konkursu dziennikarskiego #AllForJan Award
Ringier Axel Springer Polska otwiera nabór zgłoszeń do czwartej edycji konkursu #AllForJan Award. W konkursie o nagrodę im. Jána Kuciaka są wyróżniane najlepsze reportaże oraz relacje medialne nagłaśniające społecznie ważne tematy.
28.01.23, 23:11
| telewizja / VOD » informacje
Magdalena Wolińska-Riedi odsunięta od obowiązków zawodowych. TVP: słowa godzą w polską rację stanu
Włoska korespondentka Telewizji Polskiej została odsunięta od obowiązków służbowych po zamieszczonych komentarzach na Twitterze.
28.01.23, 10:25
| telewizja / VOD » informacje
Nowe pakiety abonamentowe dostępne od marca dla polskich klientów Viaplay
Od marca 2023 roku polscy subskrybenci platformy streamingowej Viaplay będą mogli wybierać spośród trzech różnorodnych i dostosowanych do ich potrzeb pakietów abonamentowych.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.