14.09.11, 21:17

ENEL-MED partnerem akcji Twoje życie Twój STYL

Centrum Medyczne ENEL-MED po raz kolejny zostało partnerem cyklicznej akcji profilaktycznej organizowanej przez miesięcznik Twój STYL.

Centrum Medyczne ENEL-MED po raz kolejny zostało partnerem cyklicznej akcji profilaktycznej organizowanej przez miesięcznik Twój STYL. W ramach kampanii, której celem jest zachęcanie kobiet do zadbania o swoje zdrowie, w sześciu placówkach ENEL-MED na terenie całej Polski pacjentki mogą skorzystać ze zniżki na mammografię,  USG piersi, badanie na obecność wirusa HPV i genu BRCA1 oraz cytologię.

Wszystkie czytelniczki magazynu Twój STYL, które okażą kupon z październikowego numeru (10/2011), w wybranej placówce Centrum Medycznego ENEL-MED biorącej udział w akcji, będą mogły od 14. września do 31. grudnia 2011 roku wykonać z 30% rabatem takie badania, jak: cytologia ginekologiczna, USG piersi, testy na obecność wirusa HPV – odpowiedzialnego za rozwój raka szyjki macicy i obecność mutacji genowych BRCA1 – warunkujących nowotwory piersi i jajnika oraz mammografię w Oddziale Diagnostycznym Bielany w Warszawie. Dodatkowo, w warszawskim Oddziale Domaniewska w każdy wtorek między 4. października, a 15. listopada, będą realizowane bezpłatnie konsultacje psychologa dla pacjentek onkologicznych – czytelniczek Twojego STYL-u.

"Możliwość tańszego wykonania badań to czynnik, który może zachęcić do nich kobiety, odkładające profilaktykę na później, także ze względów finansowych. Centrum Medyczne ENEL-MED od lat angażuje się w akcje z obszaru profilaktyki, która jest kluczowym elementem dbania o własne zdrowie. Uczestniczy m.in. w programach NFZ, dotyczących profilaktyki raka piersi. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się na ponowne przyłączenie do akcji Różowa wstążka" – mówi Agnieszka Rodak, Kierownik Marketingu i Komunikacji w Centrum Medycznym ENEL-MED.

 

Komentarze

Powiązane

23.03.23, 11:36
| reklama & PR » informacje
Lubella podkreśla, że w makaronach wykorzystuje jaja od kur z wolnego wybiegu
Ruszyła kolejna odsłona kampanii dla makaronów jajecznych Lubella. Produkty będą widoczne zarówno w TV, jak i na VOD, YouTube oraz nośnikach OOH.
23.03.23, 09:47
| reklama & PR » ludzie
Tomasz Teodorczyk Dyrektorem Zarządzającym Channel Factory Polska
W marcu br. nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Channel Factory Polska – Tomasz Teodorczyk zastąpił Szymona Szmigla.
23.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
iCEA Group oLIVE rozpoczynają współpracę
Agencje iCEA Group i oLIVE media rozpoczynają współprace partnerską, dzięki czemu mają poszerzyć zakres oferowanych usług.
23.03.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Media Ready wyprodukowała spoty do kampanii Enterol Forte
Agencja Media Ready przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii TV i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
22.03.23, 20:32
| reklama & PR » informacje
Krakus na Wielkanoc. Marka promuje żurek
W najnowszej kampanii Krakus przedstawia pomysły na wielkonocny żurek.
22.03.23, 17:44
| reklama & PR » informacje
KENWOOD rozszerza współpracę z LoveBrands Group
Marka KENWOOD działająca w sektorze sprzętu drobnego AGD, związana jest z agencją strategicznej komunikacji zintegrowanej LoveBrands Group od kilku lat. W tym roku współpraca z KENWOOD rozszerzona została o kompleksowe działania z zakresu influencer marketingu oraz organizację eventu.
22.03.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
VeloBank sponsorem tytularnym wyścigów kolarskich VeloBank VIA Dolny Śląsk
VeloBank rozpoczął współpracę ze Ślęża Sobótka Bike Academy, stowarzyszeniem kultury fizycznej i sportu, organizatorem największego cyklu kolarskich wyścigów szosowych dla amatorów i kolarzy masters VIA Dolny Śląsk.
22.03.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Plan na spokój wg firmy Provident w wiosennej odsłonie kampanii
Agencja MullenLowe Warsaw przygotowała wiosenną odsłonę kampanii firmy pożyczkowej Provident, która będzie prowadzona pod hasłem „Mam plan”. 
22.03.23, 14:29
| reklama & PR » informacje
Czekolady E.Wedel w nowych opakowaniach
E.Wedel wprowadza na rynek czekolady, które przeszły design. Nowa identyfikacja ma wydobywać charakter marki, z jakim kojarzona jest od lat przez Polaków oraz akcentować to, co konsumenci cenią zdaniem firmy w Wedlu najbardziej – pełnię czekoladowego smaku.
22.03.23, 13:49
| reklama & PR » informacje
Bardzo prosty przepis. Wielkanocna aktywacja konsumencka Dan Cake
Pod hasłem „Otwórz, połóż, odpoczywaj” marka Dan Cake zachęca odbiorców, aby zamiast spędzania Świąt na gorączkowych przygotowaniach w kuchni, skorzystali z prostego przepisu od Dan Cake, dając sobie tym samym czas na więcej chwil dla siebie.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.