13.02.12, 15:47

Xantus z Bartkiem Kędzierskim na wyłączność

Studio Animacji Xantus S.A. rozpoczęło współpracę na wyłączność z Bartkiem Kędzierskim, reżyserem i scenarzystą znanym między innymi z serialu "Włatcy Móch".

Studio Animacji Xantus S.A. rozpoczęło współpracę na wyłączność z Bartkiem Kędzierskim, reżyserem i scenarzystą znanym między innymi z serialu "Włatcy Móch". Studio 3D, należące do Grupy ADV, wspólnie z Kędzierskim stworzy nową jakość na rynku animacji reklamowej.

Połączenie doświadczenia jednego z największych studiów 3D w Polsce oraz kreatywności znanego reżysera i scenarzysty mają być gwarancją sukcesu. Wspólne produkcje Studia Animacji Xantus i Bartka Kędzierskiego charakteryzować ma innowacyjne podejście i spora dawka humoru, przy jednoczesnej dbałości o zachowanie tożsamości marki.

"Suma pozytywnych doświadczeń sprawiła, że zdecydowaliśmy się przenieść tak owocną współpracę z Bartkiem Kędzierskim przy realizacjach filmowych na płaszczyznę reklamową. Jesteśmy przekonani, że nasze połączone siły przyniosą wymierne efekty w postaci wyjątkowych i oryginalnych animacji, a wspólne projekty zaznaczą nowe trendy w branży" – podkreśla Michał Dusiński, Prezes Studia Animacji Xantus.

Pierwsze efekty tej kooperacji były wyjątkowo udane. Studio Animacji Xantus przy współpracy z Bartkiem Kędzierskim zrealizowało między innymi spoty dla TP S.A. oraz Tesco.

Ostatni wspólny projekt Xantusa i Kędzierskiego to "Kreskostoria Polski", animowana historia Polski opowiedziana w niezwykły sposób. W rolę narratora wciela się Marek Kondrat, a głosów użyczają m.in. Borys Szyc i Przemysław Bluszcz. Studio Animacji i Kędzierski zrealizowali również wspólnie kultowy serial "Włatcy Móch", wyprodukowany w rekordowej liczbie aż 127 odcinków.

Komentarze

Powiązane

28.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Saatchi & Saatchi zwycięża w przetargu Answear
Agencja Saatchi & Saatchi wygrała przetarg na stworzenie nowej platformy komunikacyjnej sklepu internetowego Answear.com na 2024 rok.
28.09.23, 09:00
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Gaca nowym dyrektorem kreatywnym w Artegence
Agencja Artegence ma nowego dyrektora kreatywnego. Stanowisko objął Mateusz Gaca, którego zadaniem jest wzmacnianie kreatywnego zespołu agencji oraz dostarczanie unikatowych rozwiązań w prowadzonych projektach.
27.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Huawei z kampanią 360° promującą smartwatche Huawei Watch GT 4
Polski oddział Huawei CBG (Consumer Business Group) ruszył z kampanią promującą nową odsłonę wyjątkowo popularnych w Polsce smartwatchy z rodziny WATCH GT. Pierwszoplanową postacią działań z zakresu influencer marketingu w Polsce jest ambasadorka produktu, Jessica Mercedes Kirschner.
27.09.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Kampania profrekwencyjna To Twój Wybór - głos kobiet ma znaczenie
Do udziału w nadchodzących wyborach ma przekonać kobiety kampania profrekwencyjna „To Twój Wybór”, zainicjowana przez Fundację Batorego i Inicjatywę Głos Kobiet, grupę organizacji społecznych, działających na rzecz ochrony i promocji praw kobiet.
27.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Polsat partnerem II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki
Polsat Sport i Grupa Polsat Plus to główni partnerzy medialni drugiej edycji Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki, który odbędzie się w Zakopanem w dniach 26 – 28 września br. Moderatorami kilku paneli dyskusyjnych będą dziennikarze i komentatorzy Polsatu Sport.
27.09.23, 11:00
| reklama & PR » ludzie
Lidia Święcka awansuje w Social Lama
Na początku września br., Lidia Święcka awansowała w agencji Social Lama na stanowisko Social Media Specialist.
26.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Kaufland podpowiada jak nie marnować żywności w najnowszej akcji
Kraje członkowskie Unii Europejskiej marnują średnio 153 mln ton żywności rocznie. Zjawisko jest powszechne również w Polsce. Aby skutecznie ograniczać jego skalę, konieczne są konsekwentne działania edukacyjne. Sieć Kaufland prezentuje niezmienne zaangażowanie w tym obszarze, realizując kolejną odsłonę kampanii pod hasłem „Marnowanie? Nie mam w planie!”.
26.09.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Bilety na mecze UEFA do wygrania w kampanii Pyszne.pl „Zamów. Graj. Wygrywaj”
Rusza kampania Pyszne.pl – oficjalnego partnera UEFA. W ramach akcji organizatorzy przygotowali konkursy z niemal 50 tysiącami nagród dla uczestników. Kampania Zamów. Graj. Wygrywaj potrwa do 26 października br. 
26.09.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Chapter1 przygotowuje nowy layout opakowań marki Altax
Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 pracuje nad nowym layoutem opakowań produktów marki Altax, z portfolio firmy SHERWIN-WILLIAMS Poland. Działania te są częścią całościowego procesu redesignu opakowań tej marki, której grupą docelową są majsterkowicze, głównie mężczyźni w wieku 30-50 lat.
26.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
mBank. Technologia do usług. Marka wprowadza nowe pozycjonowanie marki
Ruszyła kampania wizerunkowa mBanku pod hasłem „mBank. Technologia do usług”, w której bank wprowadza nowe pozycjonowanie marki. Marka w spotach podkreśla, że w dobie wyścigu technologicznego swoje produkty i usługi tworzy tak, by były intuicyjne i proste w obsłudze.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.