13.02.12, 15:46

Mood Media dla lokali Magdy Gessler

Mood Media Corporation nawiązała współpracę z dwoma kolejnymi lokalami Magdy Gessler. Na chwilę obecną jest to już 11 punktów gastronomicznych.

Mood Media Corporation nawiązała współpracę z dwoma kolejnymi lokalami Magdy Gessler. Na chwilę obecną jest to już 11 punktów gastronomicznych. Umowę podpisano na trzy lata. W restauracjach będą nadawane indywidualnie skompilowane nagrania. Do niektórych lokali znanej restauratorki, Mood Media dostarczy nie tylko repertuar muzyczny, ale również sprzęt audio.

Do niedawna specjaliści z Mood Media dbali o nastrój muzyczny w dziewięciu lokalach: ośmiu stołecznych, takich jak: Polka, Ale Gloria, Dom Restauracyjny Krokodyl, Gar, Bellini, Venezia Ristorante, Mg Eat, Biała Gęś i jednej z Żelazowej Woli-Polka. W chwili obecnej do tego grona dołączyły takie lokale jak MG EAT oraz Polka w Łodzi.

Do lokali Magdy Gessler trafiły urządzenia muzyczne MP 7000 wraz z twardymi dyskami, na których zapisane zostały specjalnie stworzone programy muzyczne, dobrane indywidualnie dla każdego z 11 miejsc. Oprogramowanie i repertuar będą systematycznie aktualizowane, tak, aby zawsze idealnie wpisywały się w klimat lokali.

"Dla każdej z restauracji, przygotowaliśmy osobne programy. Do lokali z włoską kuchnią, zaproponowaliśmy klimat rodzinnej Trattorii. Do lokali z polskim charakterem, dedykujemy rodzime klimatyczne utwory takich artystów jak Mieczysław Fogg, Czesław Niemen czy Hanka Ordonówna, w zależności od charakteru i atmosfery miejsca oczywiście. Do najnowszych konceptów gastronomicznych Mg Eat, wprowadzamy natomiast nieco nowsze brzmienia takie jak energetyzujący Lounge i wyciszający Chillout" – tłumaczy Joanna Marcysiak, Key Account Manager w Mood Media Polska.

We wszystkich przypadkach, umowa została zawarta na trzy lata. Oprócz repertuaru, firma dostarczy również wysokiej klasy sprzęt audio marki Majorcom, należącej do grupy Mood Media. Zgodnie z harmonogramem, instalacje we wszystkich wybranych lokalach już się zakończyły.

Komentarze

Powiązane

24.03.23, 11:50
| reklama & PR » informacje
Zaufaj nauce, a nie magii. H2O realizuje kolejny spot w 3D dla Intermag
Agencja H2O po realizacji serii trzech poprzednich spotów w technologii 3D dla produktów Tytanit, Optysil, Vanadoo, przygotowała kolejny projekt. Najnowszy spot jest bazą do realizacji międzynarodowej kampanii dedykowanej flagowym produktom w portfolio producenta.
24.03.23, 09:44
| reklama & PR » informacje
Wielkanocna kampania marki Trefl
Trwa wielkanocna kampania marki Trefl, producenta gier planszowych oraz puzzli w Polsce. Po raz kolejny działania z zakresu planowania i zakupu mediów koordynuje Value Media (Group One), które współpracuje z Grupą Trefl od jesieni 2022 r. W ramach modelu house of communication kampanię wspierają spółki Group One.
23.03.23, 15:00
| reklama & PR » ludzie
Marcin Boroszko Konsultantem Channel Factory Polska
W marcu br., do Channel Factory Polska dołączył Marcin Boroszko, który będzie pełnić rolę Konsultanta.
23.03.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Streetcom odpowiada za kampanię influencerską dla past Wawrzyniec
Trwa kampania influencerska dla past Wawrzyniec realizowana przez Streetcom. Biorą w niej udział zarówno makro i mikro influencerzy. Kampania jest jednym z pierwszych etapów działań związanych z rebrandingiem i zmianą pozycjonowania popularnych past warzywnych Wawrzyńca.
23.03.23, 11:36
| reklama & PR » informacje
Lubella podkreśla, że w makaronach wykorzystuje jaja od kur z wolnego wybiegu
Ruszyła kolejna odsłona kampanii dla makaronów jajecznych Lubella. Produkty będą widoczne zarówno w TV, jak i na VOD, YouTube oraz nośnikach OOH.
23.03.23, 09:47
| reklama & PR » ludzie
Tomasz Teodorczyk Dyrektorem Zarządzającym Channel Factory Polska
W marcu br. nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Channel Factory Polska – Tomasz Teodorczyk zastąpił Szymona Szmigla.
23.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
iCEA Group oLIVE rozpoczynają współpracę
Agencje iCEA Group i oLIVE media rozpoczynają współprace partnerską, dzięki czemu mają poszerzyć zakres oferowanych usług.
23.03.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Media Ready wyprodukowała spoty do kampanii Enterol Forte
Agencja Media Ready przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii TV i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
22.03.23, 20:32
| reklama & PR » informacje
Krakus na Wielkanoc. Marka promuje żurek
W najnowszej kampanii Krakus przedstawia pomysły na wielkonocny żurek.
22.03.23, 17:44
| reklama & PR » informacje
KENWOOD rozszerza współpracę z LoveBrands Group
Marka KENWOOD działająca w sektorze sprzętu drobnego AGD, związana jest z agencją strategicznej komunikacji zintegrowanej LoveBrands Group od kilku lat. W tym roku współpraca z KENWOOD rozszerzona została o kompleksowe działania z zakresu influencer marketingu oraz organizację eventu.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.